Panzer Corps

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
superpiotrkowski
Posty: 10
Rejestracja: 22 sie 2016, o 12:06

Panzer Corps

Postautor: superpiotrkowski » 17 kwie 2018, o 20:02

Witam!


Udostępniam tu spolszczenie do gry Panzer Corps, które zrobił pglew i daje to spolszczenie tu w jego imieniu.
Spolszczenie obejmuje podstawkę i wszystkie dodatki i DLC, lecz nie jest dokończone w 100% bodajże jedna kampania nie jest przetłumaczona.
lecz pglew zapewniał mnie, że jeśli będzie duże "wzięcie" do doszlifuje spolszczenie. Także życzę miłej zabawy i proszę moderacje o nie przenoszenie do "Ukończonych", gdyż spolszczenie nie jest ukończone w 100%!
Instalacja:
1. Ściągnij spolszczenie z linku poniżej.
2. Wypakuj pliki.
3. Skopiuj pliki do folderu z grą i kliknij "zamień wszystkie"
4. Graj!

PS. Jeśli kogoś to interesuje to udało mi się cudem skontaktować z autorem i poprosić go o spolszczenie (grzebałem i znalazłem temat na steamie z 2014 roku)

Link:
https://drive.google.com/file/d/0B3Jwlb ... iRUpr/view

wkurzony
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2018, o 17:22

Re: Panzer Corps

Postautor: wkurzony » 22 kwie 2018, o 18:16

Dzięki wielkie za udostępnienie spolszczenia! :)

jakby ktoś miał problem ze zmianą języka na polski, na dole wystarczy kliknąć niewidzialną ukrytą flagę PL

sturm.machine
Posty: 2
Rejestracja: 15 sie 2018, o 19:41

Re: Panzer Corps

Postautor: sturm.machine » 15 sie 2018, o 20:59

Świetna robota, nie spolszczona jest kampania rosyjska, amerykańska i lew morski, ale mamy początek super zmiany, polecam :-)

superpiotrkowski
Posty: 10
Rejestracja: 22 sie 2016, o 12:06

Re: Panzer Corps

Postautor: superpiotrkowski » 22 paź 2021, o 20:32

Hej!

Dawno mnie na forum nie było, ale zauważyłem, że sporo osób mnie prosi o dostępy, bo link wygasł. Jestem zdziwiony, że tyle osób jest ciągle tą grą zainteresowanych XD Miłej zabawy!

https://drive.google.com/file/d/0B3Jwlb ... -6ks4g7gsQ


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości