[PC] The Bureau: XCOM Declassified

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Przemek
Posty: 3
Rejestracja: 20 cze 2018, o 16:31

Re: [PC] The Bureau: XCOM Declassified

Postautor: Przemek » 31 lip 2018, o 09:33

Żyje i ma się całkiem nieźle! Nie chcę obiecywać daty wydania spolszczenia, ale myślę, że w okolicach października zaczniemy mówić konkretami ;)

Jacobowskyy
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2018, o 11:34

Re: [PC] The Bureau: XCOM Declassified

Postautor: Jacobowskyy » 31 lip 2018, o 11:43

Witajcie! Zacząłem grać w The Bureau od jakichś 3 dni. Gierka świetna, jednak podczas grania czułem, że czegoś tu brakuje. Chodzi mi o spolszczenie. Szukałem jakiegoś w internecie, niestety jak możecie się domyślić, bezskutecznie. Dzisiaj z rana sam zacząłem owe tłumaczenie robić, jednak kiedy przejrzałem wszystkie pliki zrozumiałem, że nie dam rady zrobić tego sam. Wobec tego zacząłem szukać ponownie, i cudem znalazłem ten temat.

A więc do rzeczy: jeśli ten projekt na prawdę żyje, to (jeśli można) zgłaszam się do pomocy. Tak myślę że zawsze to jakieś ułatwienie będzie, a z angielskim radzę sobie całkiem nieźle. Pozdrawiam was cieplutko.

PS. Specjalnie dla tego założyłem tutaj konto xD

Awatar użytkownika
Adadid
Posty: 39
Rejestracja: 28 lip 2017, o 09:31
Kontakt:

Re: [PC] The Bureau: XCOM Declassified

Postautor: Adadid » 1 sie 2018, o 12:53

Fajnie, że radzisz sobie z angielskim, ale polski też wypadałoby znać. "Na prawdę"? :)

Fabisiak
Posty: 8
Rejestracja: 26 lis 2017, o 13:54

Re: [PC] The Bureau: XCOM Declassified

Postautor: Fabisiak » 8 wrz 2018, o 07:15

I jak tam z projektem? Są jakieś postępy?

Indian871
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2018, o 14:32

Re: [PC] The Bureau: XCOM Declassified

Postautor: Indian871 » 11 paź 2018, o 14:42

Siema, dołączam do oczekujących. Właśnie miałem rozpocząć grę po angielsku, ale skoro polska wersja bliżej niż dalej to jeszcze się wstrzymam. :)

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 225
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: [PC] The Bureau: XCOM Declassified

Postautor: ArtekXDPL » 23 lis 2018, o 16:14

Projekt dalej żyje?

Mefi
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2018, o 17:35

Re: [PC] The Bureau: XCOM Declassified

Postautor: Mefi » 30 lis 2018, o 17:48

„Witam Wszystkich”
Szczególnie osoby, które biorą udział w tym projekcie :)
Ponieważ zaglądam TU sukcesywnie, od wielu miesięcy z nadzieją na przełom lub strzęp informacji o postępach prac.
Jestem starszym graczem, kiedy w szkołach nie było angielskiego, gdzie z pomocom i pasją do gier są ludzie i strona grajpopolsku.pl.
Biuro Xcom, to naprawdę świetna gra. Jak się zagłębić w scenariusz, to nie ma drugiej takiej. Osadzona w latach 60, z niesamowitą fabułą. Dla tego śmiało chcę powiedzieć, że mnóstwo ludzi w Polsce, dzięki temu spolszczeniu, będzie miała przyjemność odkryć tę grę na nowo.
I o tę możliwość was proszę...

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 225
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: [PC] The Bureau: XCOM Declassified

Postautor: ArtekXDPL » 9 wrz 2019, o 22:39

Mija rok, a projekt został anulowany rok temu :D

mario
Posty: 55
Rejestracja: 22 kwie 2012, o 08:12

Re: [PC] The Bureau: XCOM Declassified

Postautor: mario » 11 wrz 2019, o 21:21

Tyle chętnych osób było do dokończenia tego projektu, ale chyba to nie wystarczyło, bo żadnych wieści od dawna, a finał miał być jeszcze w tamtym roku, szkoda.


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości