[PC] The Guild 2 - Fajeth's MegaModPack

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Rumcajs
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2018, o 18:29

[PC] The Guild 2 - Fajeth's MegaModPack

Postautor: Rumcajs » 15 lip 2018, o 19:47

Obrazek
Obrazek
Gra The Guild 2 powsta... Nie może nie będę pier*** takich głupot, bo nikogo z was to nie interesuje, więc powiem o moich odczuciach z gry.
Gra dzieje się w czasach średniowiecznych i naszym zadaniem jest prowadzeniem poczynaniami naszej rodziny i (czego nie musimy robić, ale daje dużo frajdy) wyeliminowanie innych rodzin. I zapewne w waszych głowach już powstaje myśl "Meh sebuś kur** kolejny shit za 10 zł gdzie gra wygląda w stylu rób wojska atakuj powtórz"


I właśnie Sebek nie. Na eliminację mamy naprawdę dużo opcji. Możemy nakryć inne rodziny na ich złych występkach i podać ich do sądu, przez co skończą w więzieniu lub na stryczku. Możemy dostać się do zarządu miasta i np. nakazać areszt lub kiedy wiemy, iż ów osobnik ma trochę za uszami zmienić surowość prawa w owym mieście i zafundować mu srogą karę za niewielki występek. Opcji jest jeszcze masa takich jak np. przejęcie biznesów rodziny czy utrudnianie im zdobywanie pieniędzy przez np. przejmowanie ich karawan. Opcji jest masa i każda daje bardzo dużo zabawy.


Grę polecam każdemu, gra to istny paradoks, bo może się spodobać osobie uwielbiającą strategie, jak i takiej, która strategiami gardzi. Właśnie przez możliwość wyboru i robienia tego, na co mamy tylko ochotę.
Obrazek
Chciałem tylko upewnić iż jest to moje pierwsze podejście do bawienia się w sposzczanie przez co mogą pojawić się błędy i prace mogą trwać trochę dłużej niż powinny, jednak cóż każdy kiedyś zaczynał ;)

Postęp: 1% - Posiadam spolszczoną grę przez co nie muszę się bawić w spolszczenie całej gry a tylko samego moda. Wiem co edytować i gdzie i na dniach będę zaczynał pracę.


Link do pobrania moda: https://www.moddb.com/mods/fajeths-megamodpack

Kurier0700
Posty: 3
Rejestracja: 28 sie 2022, o 18:41

Re: [PC] The Guild 2 - Fajeth's MegaModPack

Postautor: Kurier0700 » 28 sie 2022, o 18:42

Mam pytanie czy spolszczenie tego moda już jest?


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości