[PC] A Hat in Time

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] A Hat in Time

Postautor: Norek » 5 wrz 2018, o 12:28

Zupełnie się nie obrażam, niestety (bez urazy, jakkolwiek chamsko to zabrzmi) Twój komentarz jest... nawet nie wiem, jakim przymiotnikiem go określić : ) No ale co kto lubi, nikt nikomu nie broni tworzyć byle jakich spolszczeń, a innym grać w byle jakie spolszczenia.
Ja nie atakowałem autora - odniosłem się do tego, co może w łatwy sposób poprawić.

A co do Twojego gustu, Qamok - ja bawię się doskonale tworząc spolszczenia do gier w moim guście. Jak widać nie jest to gust zbieżny z Twoim.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
Qamok
Posty: 66
Rejestracja: 12 kwie 2014, o 13:26

Re: [PC] A Hat in Time

Postautor: Qamok » 5 wrz 2018, o 16:05

Więc nie określaj. Racja. Nikt też nie twierdził, że kogokolwiek atakowałeś. O rozbieżnościach w gustach już wspomniałem, a o twoim mówi przede wszystkim publicznie dostępne fanowskie lokalizacje, więc nie musisz się z niego tłumaczyć. Zauważyłem, tylko że jestem znacznie bardziej zadowolony z przeciętnego projektu do dość tradycyjnej w założeniach gry niż z kilku, profesjonalnie wykonanych i przetestowanych samograjów. "a innym grać w byle jakie spolszczenia” To chyba tak nie działa w tym gatunku, gram przede wszystkim w grę a tylko przy okazji podziwiam czyjaś prace przy lokalizacji, jakby ona nie była. Ba, zgaszając poprawki samemu, można pomóc przy szlifach. Tylko dzięki takim użytkownikom można w tych czasach liczyć jeszcze na lokalizacje tradycyjnych gier, dziś się dowiedziałem np. że użytkownik przygodomani "twig" przygotował lokalizacje do tradycyjnego point nad clicka, Inner world: the last wind monk, polać mu.

Awatar użytkownika
Seddy
Posty: 7
Rejestracja: 30 sie 2018, o 23:30

Re: [PC] A Hat in Time

Postautor: Seddy » 6 wrz 2018, o 20:36

Staram się poprawiać wszystko w miarę swoich (i moich znajomych) możliwości, wszystkie błędy, jakie znajdziemy po drodze, będą poprawione. Dlatego też staram się prosić tyle osób, ile mogę, aby pomogły w testowaniu spolszczenia.
Nie wiem, czy sprawdzanie wszystkiego spellcheckiem jest dobrym pomysłem, nie mam w tym momencie wystarczająco czasu, aby samemu to zrobić. Wszystkie dialogi zawarte są w plikach z gotowymi znacznikami i wskaźnikami, wycinanie pojedynczych zdań z linijek i sprawdzanie każdego pokolei to naprawde długa zabawa, a już w przyszłym tygodniu premiera DLC, którą już od dnia premiery chciałbym zacząć tłumaczyć.


W kwestii tłumaczenia zdań i przystosowywania odmian do danych sytuacji jest już czysto, wczoraj poprawiłem cały ostatni akt, reszta aktów także jest już sprawdzona :)

Jedyne co właściwie zostało do zrobienia to korekta błędów językowych, przycięcie napisów, które wychodzą poza ramki i po wszystkim ewentualna edycja wypowiedzi Konduktora, aby zachować akcent.

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: [PC] A Hat in Time

Postautor: dudo66 » 8 wrz 2018, o 15:33

Szacun za ten projekt.Dziś przypadkowo natrafiłem na filmik dotyczący gry ,i pomyślałem od razu trzeba zagrać.Jeszcze po polsku to już bajka :)

Awatar użytkownika
Seddy
Posty: 7
Rejestracja: 30 sie 2018, o 23:30

Re: [PC] A Hat in Time

Postautor: Seddy » 20 wrz 2018, o 08:31

Witajcie!

Właśnie wrzuciłem na hosty najnowszą wersję spolszczenia, a w niej:
- W pełni przetłumaczone DLC Seal the Deal, m.in.: Rozdział Arctic Cruise, Death Wish i cały nowy content (Time Rifty, skórki, filtry, relikt itp.),
- Masa poprawek do spolszczenia podstawki.

Najnowsze spolszczenie do pobrania z linków w pierwszym poście :)

TenNowy
Posty: 122
Rejestracja: 24 lis 2010, o 14:43

Re: [PC] A Hat in Time

Postautor: TenNowy » 22 wrz 2018, o 11:09

Spolszczenie jest gotowe? To czemu wątek nie został jeszcze przeniesiony do projektów ukończonych?

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] A Hat in Time

Postautor: Norek » 22 wrz 2018, o 14:05

Autor nie pisał, żeby to przenieść - jeśli temat ma się znaleźć w ukończonych, to przecież zajmuje chwilę : )
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

GandalfCzarny
Posty: 54
Rejestracja: 16 cze 2016, o 18:18

Re: [PC] A Hat in Time

Postautor: GandalfCzarny » 25 wrz 2018, o 15:30

No to inna ekipa już cię wyprzedziła.

matiko13
Posty: 178
Rejestracja: 1 mar 2015, o 18:38

Re: [PC] A Hat in Time

Postautor: matiko13 » 11 maja 2021, o 18:14

Kiedy będzie aktualizacja spolszczenia? Czy będzie zaaktualizowana wersja spolszczenia w postaci subskrybcji na warsztacie steam?

matiko13
Posty: 178
Rejestracja: 1 mar 2015, o 18:38

Re: [PC] A Hat in Time

Postautor: matiko13 » 15 maja 2021, o 11:31

link google nie działa, a na mega nie ma plików - puste foldery.


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Anginsan, Karambito i 7 gości