[PC] The Walking Dead: The Final Season

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Norek » 1 kwie 2021, o 17:37


100% żart prima aprilisowy, instalator ukaże się za minimum 2 miesiące, albo wcale się nie ukaże nigdy. Serio dajecie się tyle czasu bajdurzyć że spolszczenie się kiedykolwiek ukaże? <facepalm>

grajpopolsku skończyło się w momencie walki z innymi grupami tłumaczy, kiedy zaczęli "rezerwować" wszystkie większe premiery, bo niby taka zasada sceny, że jak oni rezerwują to nikt inny nie może równocześnie robić spolszczenia do tej samej gry. Wzięli 10 projektów na raz, mija kilka lat i nadal żaden projekt nie zrealizowany...
Arteczku, chętnie zrobię screena tej wypowiedzi i jestem ciekaw, co powiesz po premierze spolszczenia.
Co do drugiej części twojej wypowiedzi — przez ostatnie dwa lata nie "rezerwowaliśmy" chyba niczego, nawet tak wyczekiwana gra jak Tell Me Why nie doczekała się spolszczenia i NIKT chyba nie planuje podjąć się tego zadania. Gdzie te wszystkie grupy, które mogą zabijać się o fanów polonizacji, a tego nie robią?
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Chr0no
Posty: 12
Rejestracja: 18 sty 2021, o 13:50

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Chr0no » 1 kwie 2021, o 20:19

A kierdy ma być premiera?

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Norek » 1 kwie 2021, o 20:45

Naprawdę, to jest tak denerwujące pytanie. Ale odpowiadam zgodnie z moją jak najlepszą wolą: 2 lata temu.
Jak spolszczenie wyjdzie, wtedy będę wiedział, kiedy premiera.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

NicekovskyPL
Posty: 8
Rejestracja: 28 gru 2020, o 20:35

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: NicekovskyPL » 2 kwie 2021, o 15:10

Panowie cierpliwości, ja wiem że chcecie już przejść grę w naszym rodzimym języku, ale skoro potrafiliśmy przeczekać tyle czasu na instalator, to poczekamy chwile na premierę, proszę was byście nie pytali czy nie nabijali bezsensownych postów. Skoro Pan @Norek twierdzi że niedługo premiera to pewnie faktycznie tak się stanie.

bax001
Posty: 133
Rejestracja: 3 sty 2021, o 20:49

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: bax001 » 2 kwie 2021, o 15:22

Niedlugo to pojecie wzgledne xD

Avernus
Posty: 5
Rejestracja: 25 sie 2020, o 22:07

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Avernus » 3 kwie 2021, o 19:55

niedługo? No w sumie lata mijają, już chyba prawie każdy zapomniał o tej grze, więc po co tworzyć coś na co czeka już bardzo mała grupka osób...
Ja obejrzałem u każdego youtubera który sam po przetłumaczył swoje różne wybory w tym końcowym sezonie.
GrajpoPolsku się skończyło taka jest prawda.

Chr0no
Posty: 12
Rejestracja: 18 sty 2021, o 13:50

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Chr0no » 3 kwie 2021, o 20:39

niedługo? No w sumie lata mijają, już chyba prawie każdy zapomniał o tej grze, więc po co tworzyć coś na co czeka już bardzo mała grupka osób...
Ja obejrzałem u każdego youtubera który sam po przetłumaczył swoje różne wybory w tym końcowym sezonie.
GrajpoPolsku się skończyło taka jest prawda.
Gościu wyluzj, norek napisał ze będzie spolszczenie to bedzię to już twój problem że oglądnąłes ja np. nie oglądałem i czekam bo jestem cierpliwy.

Maksiu_
Posty: 1
Rejestracja: 5 kwie 2021, o 12:37

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Maksiu_ » 5 kwie 2021, o 12:41

niedługo? No w sumie lata mijają, już chyba prawie każdy zapomniał o tej grze, więc po co tworzyć coś na co czeka już bardzo mała grupka osób...
Ja obejrzałem u każdego youtubera który sam po przetłumaczył swoje różne wybory w tym końcowym sezonie.
GrajpoPolsku się skończyło taka jest prawda.
Odkąd ta gra wyszła nie obejrzałem żadnego trailera, nie oglądałem serii u żadnego youtubera z niej, nie patrzyłem żadnych screenów. Po to aby zagrać w tą grę po polsku, i bardzo się cieszę, że w końcu doczekamy się tego spolszczenia. Myślę, że wtedy również isamu czy popo będą nagrywać/streamować twd final season, bo taki właśnie isamu od początku mówił, że póki nie wyjdzie spolszczenie to nie zagra. No i w końcu wychodzi więc zajebiście

Seth
Posty: 4
Rejestracja: 3 wrz 2020, o 16:23

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Seth » 6 kwie 2021, o 23:36

Dostaliśmy instalator, liczę, że w ciągu najbliższych kilku dni wydamy to, co mamy zrobione (wszystko przetłumaczone będzie, ale połowa bez korekty i testów).
Norek czyli mamy rozumieć z Twojej wypowiedzi o połowie bez korekty i testów, że po instalacji spolszczenia od pewnego momentu może ono w najgorszym przypadku przestać działać, wykrzaczać grę, bądź doprowadzać do innych mało przyjemnych historii. Jeśli tak to nie lepiej dociągnąć resztę prac do końca aby mieć pewny produkt ? Wiem że może to potrwać jeszcze X czasu. Jak dla mnie niech trwa. W międzyczasie mam ( i część innych zainteresowanych tym spolszczeniem zapewne też) co ogrywać, oczytywać, oglądać w TV czy necie, ogólnie zająć się życiem na czas oczekiwania.

Aromat z wiśni
Posty: 10
Rejestracja: 21 cze 2020, o 10:16

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Aromat z wiśni » 7 kwie 2021, o 10:43

Niech wydadzą w końcu to co mają a potem jak będą mieli czas i chęci niech doszlifowują resztę.


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości