The Crown of Leaves Spolszczenie

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: The Crown of Leaves Spolszczenie

Postautor: dudo66 » 11 lip 2019, o 20:14

Super :) Bardzo się cieszę ,że ktoś konkretny zajął się tym tytułem.Sukcesów życzę!

Igor_the_furry
Posty: 20
Rejestracja: 27 maja 2019, o 15:30

Re: The Crown of Leaves Spolszczenie

Postautor: Igor_the_furry » 30 lip 2019, o 00:02

I jest oto "beta" spolszczenia

https://megaup.net/49t5D/TCoL_Beta_Spolszczenia.rar

Ta beta zawiera przetłumaczone jedne z dwóch zakończeń, opisy kilku przedmiotów i
postaci, zmiana jednej grafiki (bo więcej nie udało mi się znaleźć) małą ciekawostkę.

Proszę też was o wysyłanie mi błędów w tłumaczeniu (albo zwykłych literówek) najlepiej
na priv w formie wiadomości na steamie żeby nie zaśmiecać projektu a i nie piszcie mi
na GPP bo rzadko sprawdzam (i również chciałbym tutaj przeprosić użytkownika dudo66
któremu nie odpisałem oraz podziękować za miłe słowa)
.

Jeśli ktoś nie wie jak wgrać spolszczenie to wystarczy po prostu wejść do głównego folderu z grą, przejść do folderu "game" i wrzucić trzy foldery z pliku z linku.

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: The Crown of Leaves Spolszczenie

Postautor: dudo66 » 30 lip 2019, o 09:50

Dla ludzi którzy samodzielnie biorą się za takie projekty wręcz NALEŻY się szacunek ,i podziękowanie za swoją pracę.To my dziękujemy ,i życzymy dalszych sukcesów,nad kolejnymi epizodami gry.Spolszczenie już gotowe.Będę miał trochę więcej czasu od pracy ,od razu zabieram się za testy.Pozdrawiam serdecznie dudo66

Igor_the_furry
Posty: 20
Rejestracja: 27 maja 2019, o 15:30

Re: The Crown of Leaves Spolszczenie

Postautor: Igor_the_furry » 20 wrz 2019, o 18:16

Projekt na jakiś czas musi zostać zawieszony

Niedawno (czyli wczoraj) próbowałęm zalogować się na steama żeby zobaczyć
jak wyszło ale nie mogłęm tego zrobić więc próbowałem zresetować hasło ale nie
mogłem się zalogować na pocztę. Późnie sprawdziłem na stronie steama swoje konto
i zobaczyłem je ze zmienionym nickiem, regionem i z brakami kilku rzeczy w ekwipunku.

Pisałem już do WP i teraz pozostaje tylko czekać czy pomogą mi w odzyskaniu konta i
nie wiadomo co będzie dalej z moim kontem bo zauważyłem żeby przyjmowało mojego maila

Do czasu aż (może) odzyskam konto, będę używał pirackiej wersji gry

Igor_the_furry
Posty: 20
Rejestracja: 27 maja 2019, o 15:30

Re: The Crown of Leaves Spolszczenie

Postautor: Igor_the_furry » 20 paź 2019, o 17:05

INFORMACJA

Niedawno była duża aktualizacja do The Crown of Leaves przez którą większość
plików z poprzedniej wersji nie działa na nowszej i muszę teraz każdy przetłumaczony plik
przetłumaczyć od nowa ale nie będzie to zbyt trudne bo wystarczy tylko skopiować ze starego i
wkleić do nowego. Prze to muszę przełożyć pełne spolszczenie z końca grudnia (tak jak planowałem)
do końca stycznia lub lutego

Awatar użytkownika
Qamok
Posty: 66
Rejestracja: 12 kwie 2014, o 13:26

Re: The Crown of Leaves Spolszczenie

Postautor: Qamok » 23 paź 2019, o 17:41

The Crown of Leaves za niecałe 19 zł w bundlu razem, między innymi z Asterix & Obelix XXL 2 (jestem niemal pewien, że na premierę gra miała podtytuł remaster) https://www.fanatical.com/en/bundle/retribution-bundle

Igor_the_furry
Posty: 20
Rejestracja: 27 maja 2019, o 15:30

Re: The Crown of Leaves Spolszczenie

Postautor: Igor_the_furry » 22 lut 2020, o 12:44

Witajcie. Niestety mam dla was złą wiadomość. A mianowice to, że spolszczenie do The Crown of Leaves nie zostanie wydane w najbliższym czasie tak jak obiecywałem, z powodu pewnych problemów w moim życiu, których nie chciałbym przytaczać publicznie. Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć może napisać mi w prywatnej wiadomości tutaj, ponieważ ostatnio jestem tutaj aktywniejszy. Strasznie was za to przepraszam

Igor_the_furry
Posty: 20
Rejestracja: 27 maja 2019, o 15:30

Re: The Crown of Leaves Spolszczenie

Postautor: Igor_the_furry » 28 mar 2020, o 14:52

Cześć wszystkim

Dziś (czyli 28.93.2020) twórcy The Crown of Leaves wypuścili nowe
informacje (które możecie zobaczyć tutaj --> https://steamcommunity.com/ogg/604330/a ... 2819331075)

Z takich ważniejszych informacji (dla tłumaczenie) pisze tam, że
przenoszą się na nowy silnik (z RenPy na Game Maker Studio 2) i
drugi rozdział wyjdzie na koniec 2020 roku 27 sierpnia, listopada lub grudnia

Do tego czasu będę musiał zawiesić tłumaczenie żeby dowiedzieć się więcej o
silniku Game Maker Studio 2 i wiedzieć czy dialogi z pierwszego i drugiego
rozdziału będą w tych samych plikach lub oddzielnych

Przypominam wam że jeśli chcecie się ze mną skontaktować to możecie
zrobić to tutaj bo jestem to aktywniejszy

Igor_the_furry
Posty: 20
Rejestracja: 27 maja 2019, o 15:30

Re: The Crown of Leaves Spolszczenie

Postautor: Igor_the_furry » 29 gru 2021, o 03:57

Jako iż miałem trochę nieprzyjemnych sytuacji w życiu prywatnym przez ten projekt muszę go anulować, powiedzieć że nie będę nigdy zajmował się rzeczami tego typu i przeprosić was za to. Decyzję o anulowaniu tego podjąłem już jakiś czas temu ale nie mogłem zebrać się do tego żeby powiedzieć to tutaj a nie chciałem zostawiać was bez jakichkolwiek informacji więc piszę o tym dopiero teraz


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości