[PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 132
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: patrxgt » 28 lip 2019, o 23:01

A po uporaniu się z B2 można się spodziewać spolszczenia dodatków do 1 (Do podstawki, jak i remasteru)? No i co z Borderlands The Pre-sequel? Podobno był jakiś plan spolszczenia, ale wysiedli na czcionkach więc mógłbyś wsiąść od nich pliki, dodać czcionki, zmienić format na POL i wrzucić do gry. Poza tym to odwalasz kawał świetnej roboty za którą community Borderlandsów jest ci wdzięczna

KucKK
Posty: 10
Rejestracja: 24 mar 2019, o 16:07

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: KucKK » 29 lip 2019, o 16:13

Jak sami odpisali na fanpage'u - "z DLCkami nie było problemów technicznych, z tego co pamiętam. TPS - tu zabrakło w pewnym momencie technicznego wsparcia i raczej nie chodziło o fonty." Problem w tym że milczą na ten temat i nie chcą nic więcej powiedzieć, nawet oficjalnego wątku nie ma. Ale potwierdzam - Jose77 jesteś mistrzem i naprawdę masz naszą wdzięczność <3.

Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 132
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: patrxgt » 29 lip 2019, o 17:23

Właśnie o fonty i pakowanie plików chodziło, a do DLC też czcionek jeszcze wtedy nie mieli. Z tego co wiem Jose77 już coś próbował im pomóc no ale chyba Norkowi coś odwaliło i nie chciał pomocy (znowu...)

jose77
Posty: 130
Rejestracja: 21 cze 2019, o 12:59

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: jose77 » 29 lip 2019, o 19:34

Oj tam, oj tam, nie ma co kręcić afery. Z mojej strony nie było kontaktu z GPP, z ich też. Będą chcieli, to pomogę. Nie będą, cóż poradzę...

TPS nie będę nawet zaczynał w pojedynkę. Także z uwagi na fakt, że GPP ma już tłumaczenie w "fazie testów".

Co do B1. Ja "mam" podstawę, a oni DLC (jedno, a może więcej?)... może coś się wykluje?! A może nie.

Nie moja piaskownica.

Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 132
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: patrxgt » 29 lip 2019, o 20:11

TPS jest martwe więc mógłbyś od nich te pliki wsiąść (ktoś na pewno ci pomoże). To samo dodatki do B1 bo z tego co pamiętam przetłumaczyli jeden, a potem dali sobie spokój więc też można z tym działać. Trzeba tylko popytać o pliki Norka, ale coś czuję że nie da bo duma mu nie pozwoli

Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 132
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: patrxgt » 30 lip 2019, o 21:40

A tak poza tym to mógłbyś to publikować gdziekolwiek indziej niż na chomikuj? Nawet tutaj można dawać załączniki z plikami. Oraz pytanie czy mam pozwolenie na udostępnianie linku do tego tematu i spolszczenia? Im więcej osób się dowie tym więcej będzie mogło znaleźć błędy.

jose77
Posty: 130
Rejestracja: 21 cze 2019, o 12:59

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: jose77 » 30 lip 2019, o 22:50

Google Drive:
https://drive.google.com/file/d/1Jz8rqW ... L0XRP/view

Do tematu zawsze. Do pliku bezpośrednio trochę bez sensu. Pewnie będą zmiany, nowe pliki, a stare do kasacji. No i nikt nic nie napisze.

Ech... pamiętam stare czasy jak człowiek szukał po zagranicznych stronach/forach dodatków do gry, co by niusa miał z czego napisać. A tu nic. Dużo stuffu, zero działania. Ludzi to nie przyciąga, a tłumaczy zniechęca.

Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 132
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: patrxgt » 30 lip 2019, o 22:58

Właśnie napisałem do Norka w temacie z DLC. Mam nadzieję że odpisze (choć w to wątpię, to wiara zdycha ostatnia)

KucKK
Posty: 10
Rejestracja: 24 mar 2019, o 16:07

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: KucKK » 31 lip 2019, o 22:35

Niektóre kwestie są nieprzetłumaczone, trafiła mi się ta i jeszcze jedna po zakończeniu misji z odblokowaniem bramy (sam początek).
t4.png

jose77
Posty: 130
Rejestracja: 21 cze 2019, o 12:59

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: jose77 » 31 lip 2019, o 23:25

Aha dzięki.

Już chyba znalazłem. Myślałem, że w tym pliczku nie ma tekstów. Niestety są i spolszczenie dostanie dodatkowe 200mb. Naprawię to.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości