[PC] NieR: Automata

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
SynSpawacza
Posty: 15
Rejestracja: 12 cze 2020, o 13:08

[PC] NieR: Automata

Postautor: SynSpawacza » 16 sie 2020, o 19:31

Postęp prac (16 VIII 2020):
Cała gra (podstawka bez DLC) jest przetłumaczona. Ponad połowa pochodzi z filmowego tłumaczenia LenyArashi (za zgodą autorki - dzięki!), resztę tłumaczyłem ja. Tłumaczenie wymaga jeszcze korekty i poprawek.

Co dalej?
Korekta - tu przydała by się osoba trzecia. Chętnie przyjmę do projektu osobę która podjęła by się takiego zadania.
Testy - po korekcie
Tłumaczenie DLC - w dalszej kolejności

Twórcy:
Syn Spawacza (github) - kwestie techniczne, tłumaczenie
LenaArashi (YouTube, Twitch) - tłumaczenie

Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 131
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: patrxgt » 17 sie 2020, o 00:03

Ło ku*wa, słowo ciałem się stało. Trzymam kciuki za ten projekt, bo tej grze należy się tłumaczenie. Co do DLC, to są chyba tylko jakieś stroje dla 2B, więc problemów nie będzie. Co do korekty i testów, to mogę skombinować do tego przynajmniej jedną osobę (zapalonego fana gry).

Awatar użytkownika
seraf5
Posty: 181
Rejestracja: 21 sty 2012, o 18:09

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: seraf5 » 17 sie 2020, o 14:41

No to dostałem teraz powód żeby czaić się na promocję na PC, a nie Xboxa One. Jeśli uda mi się wyrwać grę i wciąż będzie potrzebny ktoś do korekty - bardzo chętnie pomogę.

Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 131
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: patrxgt » 17 sie 2020, o 14:59

No to dostałem teraz powód żeby czaić się na promocję na PC, a nie Xboxa One. Jeśli uda mi się wyrwać grę i wciąż będzie potrzebny ktoś do korekty - bardzo chętnie pomogę.
No to jeszcze tysiąc fanowskich patchy i można grać :-)

stach122
Posty: 142
Rejestracja: 22 sty 2018, o 01:00

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: stach122 » 17 sie 2020, o 15:45

O kurde, czekam z wypiekami na twarzy, jest szansa ze w koncu rusze gre któa kupiłem za gruby hajs (90zł :E)

Jak widaćjak sie chce to sie da, jak zwykle grupa grajpopolsku dała ciała.

PS: W sumie chetnie bym wypróbowal spolszczenie, oczywiscie w zamian za wskazanie błedów.

pewienczłowiek
Posty: 10
Rejestracja: 16 sie 2019, o 11:04

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: pewienczłowiek » 17 sie 2020, o 23:45

kurcze nareszcie jakaś dobra gra w którą bym zagrał od wielu lat na grajpopolsku ;)

stach122
Posty: 142
Rejestracja: 22 sty 2018, o 01:00

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: stach122 » 19 sie 2020, o 09:31

Jaki jest przybliżony czas kiedy kolega wyda spolszczenie, chociażby w wersji beta (tak jak zrobil to kolega od Borderlandsow)?

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: Norek » 19 sie 2020, o 21:49

Jak widaćjak sie chce to sie da, jak zwykle grupa grajpopolsku dała ciała.
Graj Po Polsku nie jest grupą. Ja wiem, że fajnie się krytykuje, ale choćbyśmy nie wiem jak się starali, nie jesteśmy w stanie stworzyć spolszczenia do każdej gry. Cieszą mnie kolejne projekty innych osób i niech powstaje ich jak najwięcej, tylko niech przy każdym z nich nie pojawia się mądrala, który napisze, że GPP się nie chciało albo nie umiało.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

stach122
Posty: 142
Rejestracja: 22 sty 2018, o 01:00

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: stach122 » 20 sie 2020, o 14:50

Sorry norek ale macie tyle rozgrzebanych projektow i cos od ponad roku sie nie potraficie spiąć i chociaż jednego do kupy zrobić albo chociaz wydac w wersji ,,beta" tlumaczac sie jak to krapa wydać nie chcecie. A i oczywiscie przypadek ze akurat gdzie padnie na was krytyka przychodzisz ty i sie tlumaczysz.

Awatar użytkownika
SynSpawacza
Posty: 15
Rejestracja: 12 cze 2020, o 13:08

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: SynSpawacza » 20 sie 2020, o 18:03

Jaki jest przybliżony czas kiedy kolega wyda spolszczenie, chociażby w wersji beta (tak jak zrobil to kolega od Borderlandsow)?
Spolszczenie dam do testów jak ktoś chociaż przejrzy to co jest przetłumaczone. Póki co szukam chętnego.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości