Crusader Kings 3 [ SPOLSZCZENIE ]

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
laczekv
Posty: 3
Rejestracja: 15 paź 2020, o 20:53

Re: Crusader Kings 3 [ SPOLSZCZENIE ]

Postautor: laczekv » 17 paź 2020, o 10:27

https://mods.paradoxplaza.com/mods/14381/Any

spolszczenie chłopaków(ja tylko zamieściłem je na stronie)
Te spolszczenie jest gotowe w 50%? Dlatego że, większość rzeczy jest nie przetłumaczona. Nawet drzewka postaci tzn 'perki'. Czy to po prostu u mnie coś sie zepsuło?
Spolszczenie jeszcze nie jest kompletne ale powinno być aktualizowane

Arto80
Posty: 2
Rejestracja: 19 paź 2020, o 00:44

Re: Crusader Kings 3 [ SPOLSZCZENIE ]

Postautor: Arto80 » 19 paź 2020, o 00:49

Witam
Baaardzo dziękuję za waszą pracę chłopaki. To moja pierwsza gra z serii Crusader Kings . Dzięki wam w ogóle załączyłem tę grę. Wspaniale, powodzenia

Piotr
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2020, o 17:15

Re: Crusader Kings 3 [ SPOLSZCZENIE ]

Postautor: Piotr » 20 paź 2020, o 17:19

witam

Panowie, próbowałem zainstalować stworzonego przez Was moda, ale launcher gada, że nie ta wersja gry bo mod wymaga 1.3. Ktoś? Coś?

tosziro
Posty: 4
Rejestracja: 28 wrz 2020, o 18:08

Re: Crusader Kings 3 [ SPOLSZCZENIE ]

Postautor: tosziro » 22 paź 2020, o 08:53

Działa komuś mod? Mam błąd że wymaga wersji 1.3. A na steamie obecnie jest gra w wersji 1.1.3

beeeyetee
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2020, o 09:46

Re: Crusader Kings 3 [ SPOLSZCZENIE ]

Postautor: beeeyetee » 23 paź 2020, o 09:52

Dramat. Niestety, jeżeli posiadacie grę w ramach GamePassa od Microsoftu, chyba możecie zapomnieć o spolszczeniu - ewentualnie musicie zainwestować kolejne pieniądze w wersję Steamową.
Sprawdzałem i nie udało mi się dobrać do plików, które są osadzone w magicznym katalogu WindowsApps zabezpieczonym na chyba wszystkie możliwe sposoby - próbowałem zmiany uprawnień, konta administratora i wielu cudów internetowych, nawet dysk podpinałem do innego komputera. Wszystko na nic - katalog ParadoxInteractive pod którym są pliki z grą i te odpowiadające za język jest niemodyfikowalny, zatem nie można nic zrobić żeby zastąpić wersję angielską tutejszym spolszczeniem. Co najwyżej udało mi się do niego wejść - są tam faktycznie, ale NIEŚMIERTELNE, NIETYKALNE i bóg wie co jeszcze.
Jeżeli komuś uda się rozwiązać problem, bardzo proszę o pomoc. Nie uśmiecha mi się wydawać kolejnych pieniędzy w wersję Steamową skoro produkt już posiadam.

czad123
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2020, o 20:42

Re: Crusader Kings 3 [ SPOLSZCZENIE ]

Postautor: czad123 » 23 paź 2020, o 20:46

https://pobierzgrepc.com/1879-crusader- ... ition.html
Wersja 1.1.2, ale spolszczenie działa.
instalujesz grę, patch po próbie instalacji zapisze się w domyślnym folderze C/games/Crusader Kings III więc trzeba wkleić do odpowiednich folderów z grą. Na koniec kopiowanie spolszczenia.
Pozdrawiam :)

Arto80
Posty: 2
Rejestracja: 19 paź 2020, o 00:44

Re: Crusader Kings 3 [ SPOLSZCZENIE ]

Postautor: Arto80 » 24 paź 2020, o 09:08

Dramat. Niestety, jeżeli posiadacie grę w ramach GamePassa od Microsoftu, chyba możecie zapomnieć o spolszczeniu - ewentualnie musicie zainwestować kolejne pieniądze w wersję Steamową.
Sprawdzałem i nie udało mi się dobrać do plików, które są osadzone w magicznym katalogu WindowsApps zabezpieczonym na chyba wszystkie możliwe sposoby - próbowałem zmiany uprawnień, konta administratora i wielu cudów internetowych, nawet dysk podpinałem do innego komputera. Wszystko na nic - katalog ParadoxInteractive pod którym są pliki z grą i te odpowiadające za język jest niemodyfikowalny, zatem nie można nic zrobić żeby zastąpić wersję angielską tutejszym spolszczeniem. Co najwyżej udało mi się do niego wejść - są tam faktycznie, ale NIEŚMIERTELNE, NIETYKALNE i bóg wie co jeszcze.
Jeżeli komuś uda się rozwiązać problem, bardzo proszę o pomoc. Nie uśmiecha mi się wydawać kolejnych pieniędzy w wersję Steamową skoro produkt już posiadam.
Zaloguj się na paradoxplaza... Działa bez problemu.

costa1010
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2014, o 12:46

Re: Crusader Kings 3 [ SPOLSZCZENIE ]

Postautor: costa1010 » 24 paź 2020, o 09:25

Jakieś namiary na discord czy projekt porzucony?

segate
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2016, o 12:29

Re: Crusader Kings 3 [ SPOLSZCZENIE ]

Postautor: segate » 25 paź 2020, o 16:15

Czy prace zostały wstrzymane?

laxuspl
Posty: 4
Rejestracja: 11 paź 2020, o 22:05

Re: Crusader Kings 3 [ SPOLSZCZENIE ]

Postautor: laxuspl » 15 lis 2020, o 10:50

Projekt jeszcze żywy?


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości