Crusader Kings 3 [ SPOLSZCZENIE ]

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Valeran
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2020, o 16:07

Re: Crusader Kings 3 [ SPOLSZCZENIE ]

Postautor: Valeran » 14 wrz 2020, o 16:14

Hejka.
Bardzo cieszy mnie inicjatywa ze zrobieniem spolszczenia gdyż jestem zawiedziony że kolejna gra Paradox'u nie dostała oficjalnej polskiej wersji. A im szybciej powstanie tzw. bazowa wersja spolszczenia tym łatwiej będzie ją aktualizować kiedy zostaną wydane DLC. Generalnie to chciałbym wiedzieć czy gdzieś jeszcze można spodziewać się informacji o stanie spolszczenia niż tutaj. Link do MEGI wygasł tak samo jak do discorda. Nie mam dużego doświadczenia w angielskim, bardzo mało go umiem a jedynie co kiedyś tłumaczyłem to małe mody do Skyrim'a na użytek własny. Mimo wszystko jestem dużym fanboy'em średniowiecznia i kojarzę staropolski :)

MoNoLy7he
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2020, o 00:30

Re: Crusader Kings 3 [ SPOLSZCZENIE ]

Postautor: MoNoLy7he » 20 wrz 2020, o 00:32

Hej, jeśli można to link do discorda poproszę również, mam angielski na poziomie c2 i z chęcią przyłączę się do zabawy ze spolszczaniem CK3.
Pzdr!

wolf1300
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2020, o 16:34

Re: Crusader Kings 3 [ SPOLSZCZENIE ]

Postautor: wolf1300 » 20 wrz 2020, o 16:35

Cześć, również mogę pomóc przy tłumaczeniu. Pozdro!

PtakuSG
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2020, o 20:09

Re: Crusader Kings 3 [ SPOLSZCZENIE ]

Postautor: PtakuSG » 20 wrz 2020, o 20:13

czesc, poprosze też o zaproszenie do discorda, dzieki!

Adamus
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2020, o 09:41

Re: Crusader Kings 3 [ SPOLSZCZENIE ]

Postautor: Adamus » 21 wrz 2020, o 09:47

Witam,
Również mogę pomóc z tłumaczeniem. Znam j. angielski w miarę ok (kiedyś certyfikat zrobiłem na B2) i jestem wielkim fanem gier Paradoxu. Boli mnie to że twórcy zapominają o Polakach i trzeba dłubać spolszczenia samemu. Chciałbym do tego dołożyć coś od siebie i być może nauczyć się czegoś nowego, gdyż nie mam zbyt dużego doświadczenia w tłumaczeniu (jedynie artykuły do pracy inżynierskiej w czasach gdy google translate tłumaczył zdania kali umieć. kali robić.).
Pozdrawiam

Afislav
Posty: 2
Rejestracja: 9 wrz 2020, o 05:27

Re: Crusader Kings 3 [ SPOLSZCZENIE ]

Postautor: Afislav » 23 wrz 2020, o 06:12

Siema afislav :) A jakie masz doświadczenie w angielskim i tłumaczeniu?
Wydaje mi się że wystarczające jeśli chodzi o angielski, nie zależy mi na jakimś translatorze tylko dobrze przetłumaczonych tekstach, a co do doświadczenia w tłumaczeniu to niewielkie, tłumaczyłem na własną rękę głównie dla siebie jedynie mniejsze mody do różnych gier. Bardzo zależy mi na tym spolszczeniu jak i wielu innym użytkownikom tutaj, jeśli nie spełniam kwalifikacji to proszę odpowiedz innym i niech projekt żyje :P Dla takiego projektu można by nawet jakąś zrzutkę uruchomić, najgorsze co nas może czekać to powtórka z CK2

rudyxd
Posty: 24
Rejestracja: 19 gru 2017, o 15:55
Grupa: Redtranslations

Re: Crusader Kings 3 [ SPOLSZCZENIE ]

Postautor: rudyxd » 26 wrz 2020, o 17:50

Witam, z chęcią pomógłbym wam w spolszczeniu na ile to możliwe.

Wojtasek1234
Posty: 3
Rejestracja: 6 wrz 2020, o 23:34

Re: Crusader Kings 3 [ SPOLSZCZENIE ]

Postautor: Wojtasek1234 » 27 wrz 2020, o 17:02

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych,

przepraszamy za brak odzewu, ale już wracamy ze świeżą energią i zapraszamy na discord pod linkiem:
https://discord.gg/EzrgnFz

reszty dowiecie się już na samym discordzie.

Pozdrawiam.

Niukron
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2020, o 12:36

Re: Crusader Kings 3 [ SPOLSZCZENIE ]

Postautor: Niukron » 29 wrz 2020, o 12:39

Witajcie, tłumaczymy CK3 od dnia premiery, pozostały nam tylko eventy oraz pomniejsze pliki. Jeśli chcecie dołączyć oraz połączyć siły to zapraszam na naszego discorda https://discord.gg/FftKY4z

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 799
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: Crusader Kings 3 [ SPOLSZCZENIE ]

Postautor: ikskoks » 29 wrz 2020, o 14:29

i zapraszamy na discord pod linkiem:
https://discord.gg/EzrgnFz
to zapraszam na naszego discorda https://discord.gg/FftKY4z
To może połączcie siły? :p


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości