Shadowrun Return Spolszczenie - Early Access

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
bartix3
Posty: 14
Rejestracja: 11 wrz 2020, o 18:00

Shadowrun Return Spolszczenie - Early Access

Postautor: bartix3 » 5 lut 2021, o 21:15

Tak się zastanawiam, że tak dosyć niezauwązenie przeszłą tutaj wiadomośc o spolszczeniu takiego tekstowego potwora
jakim jest dosść znany RPG "SHADOWRUN RETURNS"

RPG izometryczny w konwencji cyberpunk o którym myślę, że słyszałą większość
https://www.gry-online.pl/gry/shadowrun-returns/z7303a

Obrazek
Obrazek

Spolszczenie, które przygotowuje Helios0451 z pomocą Jose771599853710

Spolszczenie juz jest na etapie, że można sobie je sprawdzić i pograć.
Spolszczenie działa na wersji Steam, Epic oraz Gog. Spolszczenie będzie obejmowało w założeniu wszystko.

Obecny stan prac:
Dialogi 100% (trwa teraz korekta)
Ekrany Ładownia 100%
Dymki na ekranie przygody: ok 30%
Opisy zadań 100 %
Menu gry, opisy przedmiotów, umiejętności, czary itd. Ok 20% (Te rzeczy nie są obecnie zaimplementowane do spolszczenia, a pracuje nad nimi jose771599853710 )

Spolszczenie i aktualny postęp prac pod linkami:

https://www.moddb.com/mods/spolszczenie ... un-returns
https://www.nexusmods.com/shadowrunreturns/mods/255

Gra jest duża, zatem i projekt jest naprawdę ambitny. Trzymam kciuki za szybkie postępy prac.

Serech Sken
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2012, o 13:54

Re: Shadowrun Return Spolszczenie - Early Access

Postautor: Serech Sken » 10 lut 2021, o 01:47

Daliście czadu, to jest jedna z najlepszych pozycji gierkowych ostatnich lat! Macie może w planach kolejne części (Shadowrun: Dragonfall i Hongkong)?
O ile mnie pamięć nie myli w Dragonfallu - Returns jest chyba zaimplementowany jako moduł. Czy ewentualnie w tej wersji też będzie działało wasza spolszczonko?

jose77
Posty: 130
Rejestracja: 21 cze 2019, o 12:59

Re: Shadowrun Return Spolszczenie - Early Access

Postautor: jose77 » 16 lut 2021, o 20:27

Daliście czadu, to jest jedna z najlepszych pozycji gierkowych ostatnich lat! Macie może w planach kolejne części (Shadowrun: Dragonfall i Hongkong)?
O ile mnie pamięć nie myli w Dragonfallu - Returns jest chyba zaimplementowany jako moduł. Czy ewentualnie w tej wersji też będzie działało wasza spolszczonko?
O, nawet nie wiedziałem. Patrząc po plikach to pewnie będzie działać, jedynie czym się różni to pewnie menusami. Podejrzewam, że już ta wersja Heliosa będzie działać, ale nie sprawdzałem.

Co do następnych części to... najtrudniejsza jest ta pierwsza, trzeba stworzyć glosariusz, poznać mechanikę, przetłumaczyć, zrobić korektę lub dwie, przetestować... dojechać do końca. :D

sunbeaches
Posty: 53
Rejestracja: 10 sie 2017, o 08:05

Re: Shadowrun Return Spolszczenie - Early Access

Postautor: sunbeaches » 14 mar 2021, o 14:26

ooo jaaaa to jest po prostu szok i niedowierzanie że ktoś w końcu się zlitował i zabrał za spolszczenie tych jednych z najlepszych RPG wszechczasów!!! 😱 Fuck myślę, że jedno z marzeń wielu erpegowców! Dajcie jakieś info na gry-online pisząc do redaktorów i może na Warsztat Steam najlepiej? Jak idą postępy i na jakim etapie jesteście? Można spolszczenie już pobrać i pograć na nim? Rozumiem że wykonaliście je maszynowo i teraz robicie korektę? Pytam, bo inne niesamowicie dobre RPG - Solasta: Crown of the Magister, które jest jeszcze w fazie Early Access (wygrało w kilku artykułach w szrankach z Baldur's Gate 3 oraz Pathfinder: Wrath of the Righteous jako najlepsze z tych 3!), również potrzebowałby bardzo spolszczenia, bo twórcy dali już to zrozumienia że nie będą mieli kasy na tłumaczenia, więc możnaby było również zrobić chociażby na razie takie maszynowe tłumaczenie... No nic czekam na waszą odpowiedź i pozdrawiam gorąco trzymając kciuki za tłumaczenie i postępy! :)

MichałKr
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2021, o 18:14

Re: Shadowrun Return Spolszczenie - Early Access

Postautor: MichałKr » 29 maja 2021, o 18:16

Może mi ktoś powiedzieć gdzie trzeba wkleić to spolszczenie żeby działało/ jak to zainstalować ??

bonarx
Posty: 7
Rejestracja: 13 paź 2015, o 19:05

Re: Shadowrun Return Spolszczenie - Early Access

Postautor: bonarx » 30 maja 2021, o 12:39

Wklej do: Shadowrun Returns/Shadowrun_Data/StreamingAssets/ContentPacks/dead_man_switch/data

wajdzik83
Posty: 6
Rejestracja: 24 kwie 2020, o 11:42

Re: Shadowrun Return Spolszczenie - Early Access

Postautor: wajdzik83 » 15 sie 2021, o 21:02

Coś ruszyło w kwestii spolszczenia dalej ??

jose77
Posty: 130
Rejestracja: 21 cze 2019, o 12:59

Re: Shadowrun Return Spolszczenie - Early Access

Postautor: jose77 » 15 sie 2021, o 22:55

Raz idzie, raz stoi. Jakieś 70-80% tłumaczenia.

zurek1502
Posty: 2
Rejestracja: 13 paź 2021, o 12:51

Re: Shadowrun Return Spolszczenie - Early Access

Postautor: zurek1502 » 13 paź 2021, o 12:52

jak idą postępy?

jose77
Posty: 130
Rejestracja: 21 cze 2019, o 12:59

Re: Shadowrun Return Spolszczenie - Early Access

Postautor: jose77 » 18 gru 2021, o 20:26

Tłumaczenie: 100%
Grafika: 0%
Korekta: 0%
Testy: brak


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości