[PC] Tropico 6

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Awatar użytkownika
marko22
Posty: 22
Rejestracja: 8 kwie 2021, o 20:31

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: marko22 » 27 gru 2022, o 03:24

Czemu brniesz w coś, czego nie rozumiesz? Masz zamiar mnie obrażać, czy wytykać paluchem? Napisałem wyżej coś, co później uściśliłem niżej. A Ty dalej swoje. Daruj sobie chłopie i idź spać, bo ja właśnie zamierzam to zrobić. Mnie to rybka, jak to będziesz tłumaczył. Ale nie wskakuj na wyżyny i nie udawaj alfy i omegi. Dobranoc.

bax001
Posty: 133
Rejestracja: 3 sty 2021, o 20:49

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: bax001 » 27 gru 2022, o 03:41

Po pierwsze nie udaje, bo do alfy i omegi mi bardzo duzo brakuje. Po drugie wspomagac sie oczywiscie mozna. Po trzecie to ty z siebie robisz alfe i omege (pokaz jakies swoje dzielo, to ocenimy), a po czwarte jestes strasNie ofensywny. Nie wytykam cie paluchem ani nie obrazam, tylko ty sie starasz to robic i obrazasz od poczatku. Zerknalem az w twoje wczesniejsze posty i widzialem, ze przyszedles tu chyba tylko po to, zeby sie czepiac.

derdel
Posty: 13
Rejestracja: 7 cze 2022, o 21:44

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: derdel » 27 gru 2022, o 09:58

Chłopaki spokojnie ;) każdy orze jak może heh jeżeli kogoś razi to spolszczenie zawsze można usunąć i po problemie ;) powstało tak a nie inaczej z racji tego że mało kto ma czas siedzieć kupę czasu i tłumaczyć każde słowo po kolei a jak widać przez długi czas nic się nie działo w tym temacie i poza tym są dane narzędzia i każdy może sobie poprawić jeśli chce lub zrobić po swojemu.

Awatar użytkownika
marko22
Posty: 22
Rejestracja: 8 kwie 2021, o 20:31

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: marko22 » 27 gru 2022, o 10:02

@bax001 ... chłopaku chłopaku....ani ja się nie kreuję na alfę i omegę, ani się nie czepiam. Za to Tobie wychodzi to doskonale. Kończę tę przepychankę, bo robi się to żałosne. A jeśli mam się czepić, to właśnie to zrobię teraz.
Po pierwsze...jesteś bez szacunku do innych osób - zaimki "Ty" piszemy w korespondencji z dużej litery.
Po drugie - okazujesz brak szacunku dla naszego języka, bo w normalnej pisowni używamy polskich ogonków, czego w Twoich tekstatch nie uświadczysz. I Ty jesteś niby tam jakimś tłumaczem? Nie chcę nawet wiedzieć, co wyszło spod Twojej ręki.
Po trzecie - dzieło? Jesteśmy tutaj, żeby pokazywać sobie paluszkami dzieła? Czy żeby sobie pomagać i wspierać? Bo na razie to widzę narzekanie z Twojej strony. Ale ok. Mówisz i masz. Tutaj już nie sprawdziłeś? Szkoda.

viewtopic.php?f=10&t=3651

Tak. Mariusz Markowicz to ja. Jak masz jeszcze jakieś pytania, zapraszam na priv. Miłego dnia.
Obrazek
Chłopaki spokojnie ;) każdy orze jak może heh jeżeli kogoś razi to spolszczenie zawsze można usunąć i po problemie ;) powstało tak a nie inaczej z racji tego że mało kto ma czas siedzieć kupę czasu i tłumaczyć każde słowo po kolei a jak widać przez długi czas nic się nie działo w tym temacie i poza tym są dane narzędzia i każdy może sobie poprawić jeśli chce lub zrobić po swojemu.
@derdel ...Nie mam do Ciebie pretensji. Właśnie tak. Każdy orze jak może. A że maszynowe tłumaczenie jest jak sieczka, wiadomo nie od dziś. Ale technika idzie do przodu. Także z tłumaczeniami. I chwała Ci, że się za to zabrałeś. Ja na razie nie mam jakoś weny, zwłaszcza patrząc na to, jak się wszystko zmieniło.

Awatar użytkownika
DamianPolish
Posty: 39
Rejestracja: 16 sty 2022, o 02:37

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: DamianPolish » 30 gru 2022, o 00:22

może te spolszczenie do tropico 6 jakieś dobre nie jest ale ważne że wogóle jest. kalypso w 2021 potwierdziło kolejną odsłonę tropico 7 więc jeśli nie będzie po polsku to się zabierzemy za to żeby zrobić to lepiej niż to co mamy teraz.

luki2020
Posty: 23
Rejestracja: 6 sty 2021, o 16:49

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: luki2020 » 13 sty 2023, o 10:10

Oj widzę że każda próba spolszczenia kończy się konfliktem :)

Jak zobaczyłem nowe posty to miałem nadzieje ze jest już spolszczenie. \

Mimo wszystko trzymam kciuki i czekam z nadzieja na rychle pojawienie się spolszczenia :)

Awatar użytkownika
DamianPolish
Posty: 39
Rejestracja: 16 sty 2022, o 02:37

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: DamianPolish » 13 sty 2023, o 18:41

Oj widzę że każda próba spolszczenia kończy się konfliktem :)

Jak zobaczyłem nowe posty to miałem nadzieje ze jest już spolszczenie. \

Mimo wszystko trzymam kciuki i czekam z nadzieja na rychle pojawienie się spolszczenia :)
przeciez jest spolszczenie przetlumaczone automatycznie

JanosikPolish
Posty: 4
Rejestracja: 18 sty 2023, o 20:52

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: JanosikPolish » 18 sty 2023, o 20:55

Witajcie

DamianPolish a dałbyś link do tego spolszczenia, znalazłem coś od marko na tej stronie viewtopic.php?f=10&t=3651
ale nie działa link z dysku google a drugi plik z mega to nie wiem nawet co z tym zrobić bo takich plików nie ma w folderze z grą. Jak byś mógł pomóc byłbym wdzięczny.

Awatar użytkownika
marko22
Posty: 22
Rejestracja: 8 kwie 2021, o 20:31

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: marko22 » 19 sty 2023, o 18:42

Znalazłeś link do spolszczenia X4: Foundations.....który nie istnieje na google drive, bo oficjalnie jest polski język dostępny w tej grze po instalacji.
Do Tropico masz mój tutaj - viewtopic.php?f=9&t=3641&start=60#p39570 Nie wiem tylko czy działa. A gdzie jest ten tłumaczony maszynowo - nie mam pojęcia.

JanosikPolish
Posty: 4
Rejestracja: 18 sty 2023, o 20:52

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: JanosikPolish » 21 sty 2023, o 12:35

Mówisz, że język pl jest oficjalnie dostępny po instalacji. W takim razie jak go ustawić, w ustawieniach gry na steam nie mam możliwości wyboru języka PL :/


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości