[PC] Tropico 6

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Asngar
Posty: 3
Rejestracja: 5 kwie 2022, o 17:24

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: Asngar » 16 kwie 2022, o 18:38

Czy ktoś wie co z projektem? Doczekamy się w końcu tego spolszczenia?
Kiedyś na pewno. Prace nad spolszczeniem nie zostały i nie zostaną porzucone, ale na chwilę obecną muszę je odłożyć na jakiś czas, bo niestety miałem teraz przed w rodzinie i mam ważniejsze rzeczy na głowie...

Z początkiem marca postaram się przeznaczyć każda wolną chwilę na dokończenie spolszczenia. Gdy będę miał jakieś nowe informacje, umieszczę stosowną informację w tym temacie.
Fajnie jest czasem po prostu usłyszeć, że robota jest robiona ;) Nie mówcie że się nie uda, tu autor decyduje. Wesołych Świąt :)

Awatar użytkownika
DamianPolish
Posty: 39
Rejestracja: 16 sty 2022, o 02:37

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: DamianPolish » 23 kwie 2022, o 13:00

Ludzie musicie zrozumieć że autor ma też życie prywatne, nie mówcie że się nie uda jak tak twierdzicie to sami sprubujcie zrobić takie spolszczenie zobaczycie że to nie jest takie łatwe jak by się mogło wydawać.

Awatar użytkownika
TheDoc
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2018, o 12:36

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: TheDoc » 2 maja 2022, o 22:16

łatwe nie łatwe, ale jak ktoś nie leci w uja, to informuje o stanie prac, pokaże jakieś screeny z postępu i wszyscy są zadowoleni. Tutaj nie mamy żadnych informacji i dlatego ludzie już nie wierzą.

DeX676
Posty: 4
Rejestracja: 5 lip 2021, o 12:32

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: DeX676 » 5 maja 2022, o 16:33

Kibicuje temu projektowi z całego serca ale zgodzę się z innymi, chociaż jakaś mała informacja o stanie prac powinna się pokazać.

Asngar
Posty: 3
Rejestracja: 5 kwie 2022, o 17:24

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: Asngar » 26 maja 2022, o 23:38

łatwe nie łatwe, ale jak ktoś nie leci w uja, to informuje o stanie prac, pokaże jakieś screeny z postępu i wszyscy są zadowoleni. Tutaj nie mamy żadnych informacji i dlatego ludzie już nie wierzą.
Dokładnie tak.

Mam wrażenie że to nigdy nie ujrzy światła dziennego jeśli nie zmieni się ekipy od tłumaczenia. Są inni chętni a Ty "twórco" tylko blokujesz prace z tego co widzę. Nie jedna ekipa zaoferowała swoją pomoc.

Nie masz czasu to oddaj projekt!

kiepcio_pl
Posty: 64
Rejestracja: 8 mar 2021, o 00:49

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: kiepcio_pl » 4 cze 2022, o 00:05

Proszę o zrzut z ekranu folderu z grą, chciałbym zobaczyć strukturę plików i katalogów jak ktoś ma. Jedna grę od kalypso udało się spolszczyć (port royale 4). Nie mam gry Tropico 6 więc proszę o zrzuty plików gry.

derdel
Posty: 13
Rejestracja: 7 cze 2022, o 21:44

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: derdel » 7 cze 2022, o 21:47

Nie wiem czy o to chodzi ale z większych plików tylko to znalazłem w folderze content następnie paks
Załączniki
tropico.jpg

DeX676
Posty: 4
Rejestracja: 5 lip 2021, o 12:32

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: DeX676 » 29 lip 2022, o 16:41

I jak tam praca nad spolszczeniem? :D Twórco prosimy o jakieś info :DDDD

Awatar użytkownika
DamianPolish
Posty: 39
Rejestracja: 16 sty 2022, o 02:37

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: DamianPolish » 7 sie 2022, o 22:55

No i dupa spolszczenia nie ma, autora nie ma

kiepcio_pl
Posty: 64
Rejestracja: 8 mar 2021, o 00:49

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: kiepcio_pl » 28 sie 2022, o 14:14

Dzięki za zrzut, struktura plików różni się od PR4 więc nie da się wykorzystać softu, który posiadam.
Widziałem, że Kalypso planuje wydanie gry w 2023 opartej na tym samym silniku co pr4 - a mianowicie Tortuga – A Pirate's Tale. Więc być może jeszcze powrócę chyba że wydawca zrezygnuje ze względu na sankcje z pełnej lokalizacji rosyjskiej na rzecz lokalizacji polskiej chociaż tekstowej.


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości