[PC] Hitman 3

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
zobek
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2022, o 15:54

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: zobek » 21 lip 2022, o 15:59

Dziękujemy Tobie za twoją pracę. Wirtualna kawa u mnie nie działa "PAGE_NOT_FOUND". Mimo wszystko powodzenia.

inimicus
Posty: 5
Rejestracja: 5 maja 2022, o 18:42

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: inimicus » 21 lip 2022, o 18:38

Nie klikaj, tylko skopiuj: "buycoffee.to/triad" w pasek przeglądarki z adresem. Wszystko działa, bez problemu.

bandit9229
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2022, o 22:55

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: bandit9229 » 23 lip 2022, o 22:58

Cześć. Dzięki za twoją ciężką pracę jaką włożyłeś w to spolszczenie. Właśnie testuję wersję pre-alpha i póki co natknąłem się na jeden błąd ortograficzny w eskalacji w Dubaju - w zdaniu jest "chojność" przez "ch", gdzie powinno być "h".

Awatar użytkownika
P.G
Posty: 63
Rejestracja: 22 lip 2022, o 15:40

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: P.G » 25 lip 2022, o 08:04

Dziękuje z całego serduszka niech ci Bóg wynagrodzi w dzieciach

Awatar użytkownika
Triad
Posty: 39
Rejestracja: 1 lut 2022, o 16:17
Kontakt:

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Triad » 26 lip 2022, o 18:40

Właśnie wyszła nowa aktualizacja do gry. Aktualnie nie mam możliwości przygotować oficjalnej łatki do spolszczenia. Aby spolszczenie działało po aktualizacji, należy podmienić plik packagedefinition.txt w folderze z grą (HITMAN 3/Runtime/) na nowy, pobrany z tej strony:

packagedefinition.txt

W razie problemów proszę kontaktować się przez PM, lub maila: kontakt.spolszczenie.h3@gmail.com.

Nowa wersja spolszczenia, wspierająca nową zawartość (oraz Berlin) zostanie wydana w czwartek.

Awatar użytkownika
Triad
Posty: 39
Rejestracja: 1 lut 2022, o 16:17
Kontakt:

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Triad » 28 lip 2022, o 00:34

Zgodnie z obietnicą udostępniam nową wersję spolszczenia, kompatybilną z najnowszą aktualizacją 3.120.0, wprowadzającą Ambrose Island.

W tej wersji spolszczenia dzielę się z wami nie jedną, a dwiema nowymi lokacjami: Berlin oraz Chongqing. Poza tym, wersja ta obejmuje również tłumaczenie wszystkich epizodów do gier HITMAN 1, HITMAN 2, oraz Dubaju i Dartmoor z gry HITMAN 3.

UWAGA!
Spolszczenie do gry HITMAN 3 w wersji 1.07 zostało wydane!
Więcej informacji w tym poście: Klik!

Proszę, aby osoby aktualizujące spolszczenie nie zapomniały o usunięciu z folderu /Hitman 3/Runtime/ odpowiednich plików przed instalacją nowej wersji. Ambrose Island na swoje tłumaczenie będzie musiała niestety jeszcze trochę poczekać - w kolejce wciąż mamy Mendozę oraz Rumunię. Na ten moment nie jestem w stanie podać przybliżonej daty premiery jej spolszczenia, chociaż prace już ruszyły.


Jeżeli wspieracie moją dotychczasową działalność i wierzycie w ten projekt, możecie postawić mi wirtualną kawę, dzięki której zarwane nocki przy tłumaczeniu nowej zawartości staną się jeszcze dłuższe!


Pozdrawiam i życzę miłej gry!

Squanto
Posty: 5
Rejestracja: 10 lut 2022, o 22:12

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Squanto » 28 lip 2022, o 08:07

Dzięki wielkie za kolejne spolszczenie. Kawa już postawiona i zachęcam innych do "jej zaparzenia".
Z pozdrowieniami

Awatar użytkownika
EvilDoom
Posty: 191
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:11
Kontakt:

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: EvilDoom » 3 sie 2022, o 09:06

Gratuluję ukończenia projektu! Czy planujesz kolejny projekt?

Awatar użytkownika
Triad
Posty: 39
Rejestracja: 1 lut 2022, o 16:17
Kontakt:

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Triad » 3 sie 2022, o 18:54

Gratuluję ukończenia projektu! Czy planujesz kolejny projekt?
Dzięki. Nie należy zapomnieć, że ukończenie projektu jest w dużej mierze zasługą testerów, którzy łącznie przez co najmniej 400h wyłapywali mniejsze i większe wpadki, będące owocem mojej pracy.

Na ten moment chciałbym skupić się na wyspie Ambrose, aczkolwiek wstępne poszukiwania obiektu nowego spolszczenia już zostały przeprowadzone. Największym problemem powstrzymującym mnie od zajęcia się nowym projektem są zawiłe kwestie techniczne wielu gier. W razie chęci współpracy zapraszam każdego zainteresowanego na PW.

Awatar użytkownika
Triad
Posty: 39
Rejestracja: 1 lut 2022, o 16:17
Kontakt:

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Triad » 22 sie 2022, o 21:39

UWAGA!
Spolszczenie do gry HITMAN 3 w wersji 1.07 zostało wydane!
Więcej informacji w tym poście: Klik!



Najnowsza wersja spolszczenia jest kompatybilna z wersją gry 3.140.0 i nowym trybem Freelancer. Więcej informacji w poście głównym i tutaj.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości