[PC] Hitman 3

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
sharik
Posty: 7
Rejestracja: 26 sty 2023, o 16:13

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: sharik » 26 sty 2023, o 16:17

Witam, dzisiaj wyszła aktualizacja do Hitmana 3 łącząca poprzednie dwie części w całość. Problem w tym, że po aktualizacji, spolszczenie nie działa. Czy twórcy mogą zaktualizować spolszczenie do obecnej wersji?

endriux92
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2023, o 16:45

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: endriux92 » 26 sty 2023, o 16:46

Witam, dzisiaj wyszła aktualizacja do Hitmana 3 łącząca poprzednie dwie części w całość. Problem w tym, że po aktualizacji, spolszczenie nie działa. Czy twórcy mogą zaktualizować spolszczenie do obecnej wersji?
Wystarczy jeszcze raz zainstalować spolszczenie, właśnie to zrobiłem i działa. Na tą chwilę coś robią z serwerem gry więc zostaje tylko zabawa offline.

kosa.c47
Posty: 10
Rejestracja: 7 lut 2022, o 14:38

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: kosa.c47 » 26 sty 2023, o 17:34

Podstawowa zawartość powinna działać ze spolszczeniem, jednak tryb Freelancer to już inna bajka (swoją drogą tryb zapowiada się kozacko). Jak wspólnie poprosimy ładnie kolegę Triada to myślę, że ogarnie temat w wolnym czasie:)

sharik
Posty: 7
Rejestracja: 26 sty 2023, o 16:13

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: sharik » 26 sty 2023, o 18:19

Witam, dzisiaj wyszła aktualizacja do Hitmana 3 łącząca poprzednie dwie części w całość. Problem w tym, że po aktualizacji, spolszczenie nie działa. Czy twórcy mogą zaktualizować spolszczenie do obecnej wersji?
Wystarczy jeszcze raz zainstalować spolszczenie, właśnie to zrobiłem i działa. Na tą chwilę coś robią z serwerem gry więc zostaje tylko zabawa offline.
Działa, dziękuję za pomoc. :)

DigitalManPL
Posty: 21
Rejestracja: 20 lut 2019, o 14:30

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: DigitalManPL » 27 sty 2023, o 17:55

Witam

Panowie i Panie czy ktoś instalował spolszczenie na Steamdecku?

Wykonałem w trybie manualnym, ale widzę że w menu są nie przetłumaczone elementy.

Ktoś ugryzł sprawę?

Awatar użytkownika
Triad
Posty: 39
Rejestracja: 1 lut 2022, o 16:17
Kontakt:

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Triad » 27 sty 2023, o 19:54

Dobry,
W związku z najnowszą aktualizacją do gry v3.140.0 i dodaniem przez nią nowej zawartości spolszczenie jest połowicznie kompatybilne. Nowe elementy interfejsu mogą być nieprzetłumaczone, lub wyświetlać nazwy kodowe elementów gry (krzaczki).

Tłumaczenie nowej zawartości już ruszyło, jednak brakuje kilku kluczowych plików, które odpowiadają między innymi za poprawne działanie nowego trybu Freelancer z zainstalowanym spolszczeniem. Gdy pliki te zostaną zaktualizowane przez społeczność moderską gry do wersji kompatybilnej z nową aktualizacją, wypuszczę stosowną łatkę do spolszczenia pozwalającą na rozgrywanie wszystkich misji i trybów z zainstalowanym spolszczeniem.

Na naprawę tłumaczenia nowych elementów tekstu będziecie niestety musieli poczekać do wydania pełnej wersji spolszczenia. Jak można z tego wątku wywnioskować jestem słaby w podawanie terminów i dokładnych dat, jednak po wstępnej analizie nowej zawartości mogę wstępnie powiedzieć, że wersja ta ujrzy światło dzienne w drugiej połowie lutego. A skoro już bawię się w jasnowidzenie, to obstawiam, że w przeciągu tygodnia wydam łatkę do spolszczenia pozwalającą na rozgrywanie wszystkich trybów gry, jednak bez przetłumaczonej nowej zawartości.



Edit: Dziś pojawiła się zapowiadana wersja spolszczenia v1.07 kompatybilna z grą w wersji 3.140.0. Spolszczenie pozwala na rozgrywanie wszystkich trybów gry łącznie z Freelancerem, jednak nowa zawartość nie została jeszcze przetłumaczona. Najnowszą wersję spolszczenia możecie pobrać tutaj.


Pozdrawiam,
Triad

DigitalManPL
Posty: 21
Rejestracja: 20 lut 2019, o 14:30

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: DigitalManPL » 27 sty 2023, o 20:36

@Triad to co robicie jest i tak niesamowite!
Dziękuję!
Naprawiacie to co spier.... producent/wydawca gry.

Awatar użytkownika
Triad
Posty: 39
Rejestracja: 1 lut 2022, o 16:17
Kontakt:

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Triad » 28 sty 2023, o 10:55

UWAGA!
Spolszczenie do gry HITMAN 3 w wersji 1.07 zostało wydane!
Więcej informacji w tym poście: Klik!



Najnowsza wersja spolszczenia jest kompatybilna z wersją gry 3.140.0 i nowym trybem Freelancer. Więcej informacji w poście głównym i tutaj.


Jeżeli wspieracie moją dotychczasową działalność i wierzycie w ten projekt, możecie postawić mi wirtualną kawę, dzięki której zarwane nocki przy tłumaczeniu nowej zawartości staną się jeszcze dłuższe!

Awatar użytkownika
GARDA
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2023, o 15:26

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: GARDA » 30 sty 2023, o 15:28

Witam, prosiłbym o dodanie mirrorów poprzednich wersji spolszczenia. Mi zależy głównie na wersji poprzedniej: v1.06. Zasugeruje od siebie aby w changelogach dodać obok wersji link do pobrania. Niektórzy nie aktualizują gry, niektórzy są na crakach. Pozdrawiam.

DigitalManPL
Posty: 21
Rejestracja: 20 lut 2019, o 14:30

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: DigitalManPL » 31 sty 2023, o 11:08

@GARDA wiec kup grę, jaki problem...

Nie dość że twórcy dają zaje...ty content, sama gra świetna, dali za free 1 i 2 (dla posiadaczy 3).

To ty tu płaczesz o spolszczenie bo pirat nie śmiga... Zasrany hipokryta... Wyjdź...

Myślę że autor potwierdzi moje zdanie.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości