[PC] Hitman 3

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Triad
Posty: 39
Rejestracja: 1 lut 2022, o 16:17
Kontakt:

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Triad » 31 sty 2023, o 12:57

Nie chcę wdawać się w dyskusję na temat piractwa. Każdy ma do niego swoje pobudki. Jedni piracą, bo nie chcą wydawać pieniędzy, inni bo ich nie mają. Oczywiście bardziej uzasadnione jest drugie stanowisko. Uważam jednak, że każdy powinien mieć możliwość zagrania w ojczystym języku. Przedstawię zatem jedynie moje stanowisko i je z grubsza uargumentuję.

Kwestia udostępnienia mirrorów poprzednich wersji spolszczenia siedziała mi w głowie od momentu wydania trybu Freelancer. Co, jeżeli ktoś nie chce aktualizować gry i zagrać w jej nową wersję dopiero z w pełni kompatybilną wersją spolszczenia? Udostępnienie starszych wersji tłumaczenia również pomoże wielu osobom w momencie, gdy moja reakcja na niespodziewaną aktualizację gry, która z jakiegoś powodu odmówi działania ze spolszczeniem będzie opóźniona. Wydaje mi się też, że większość ekipy (jeśli nie cała) stojącej za spolszczeniem chciałaby, aby trafiło ono do jak największego grona odbiorców.

Na ten moment jednak udostępnię jedynie archiwalną wersję spolszczenia v1.06 działającą z grą w wersji 3.130.0. Reszta wersji być może zostanie udostępniona przy aktualizacji spolszczenia do wersji v1.08.

Cały projekt od samego początku kierowany był do osób posiadających oryginalną wersję gry. Nie przejmowaliśmy się mailami, w których ktoś prosił o pomoc, bo spolszczenie nie działa na piracie. Często osoby te na własną rękę znajdowały jakieś rozwiązanie kwestii kompatybilności. Z racji tego, że znajdujemy się na forum poświęconemu fanowskim spolszczeniom gier mogę jedynie cieszyć się, że tak wiele osób doceniło naszą pracę ogrywając grę HITMAN 3 w polskiej wersji językowej. Jesteśmy jedynie fanami którzy chcą, by przyjemność z gry czerpało jak najwięcej osób.

Pozdrawiam,
Triad

KOKOSEK
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2023, o 12:59

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: KOKOSEK » 31 sty 2023, o 13:12

Jako wywołany nieco do tablicy przez Triada, zgadzam się, że przygotowując spolszczenie chcieliśmy / chcemy, żeby trafiło do każdego chętnego.
To Triad jako szef projektu podejmie ostateczną decyzję, ale ja też chciałem przedstawić swoją opinię.
Tak więc, nie sądzę żeby trzeba by ulegać wnioskom / żądaniom kogoś kto w jawny sposób olewa cieżką pracę kogokolwiek i gra na piratach.
Sam czekałem rok, póki H3 trafi na steam, nie grałem na piracie (miałem/mam H1&H2 na steam), cierpliwie czekałem.
Można pochylić się nad problemami kogoś kto ma problemy techniczne itp., tym bardziej że wydał pieniądze, więc oczekuje że coś będzie działać nawet jeśli spolszczenie jest generalnie darmowe.

kosa.c47
Posty: 10
Rejestracja: 7 lut 2022, o 14:38

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: kosa.c47 » 31 sty 2023, o 17:28

Panie i Panowie (tak - Panie też lubią łysego). Nawiązując do dyskusji, jako kolejny członek ekipy współtworzącej projekt absolutnie zgadzam się ze stanowiskiem kolegów i jednocześnie apelują o odrobinę przyzwoitości w wyrażaniu swoich potrzeb, skarg, uwag, przemyśleń. Wiadomo, że nikt święty nie jest, pykało się w piraty, ale nie trzeba się z tym obnośić na tego typu forum, a już na pewno nie wypada zawracać takim "priorytetem" dupska. Ludzie tu kupili tytuł niejednokrotnie za pełną kwotę premierową i to oni mają teraz prawo w pierwszej kolejności oczekiwać spolszczenia oraz wsparcia projektu, nie wspominając już, że sami być może dodatkowo wsparli twórcę jakimś groszem za szmat roboty. Ideą projektu było zrobienie czegoś głównie dla tych właśnie graczy, którzy mieli prawo czuć się trochę oszukani przez wydawcę płacąc pieniądze za produkt niepełny w stosunku do dwóch poprzednich części. Podsumowując - apeluję o rozsądek i przyzwoitość.

RadolSzczecin
Posty: 75
Rejestracja: 26 lip 2011, o 21:20

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: RadolSzczecin » 31 sty 2023, o 18:10

Kolejna rzecz, że niektórzy używać mogą i pirata i wersji legalnej Steam :P
Ja, w sumie mocniejszy komputer mam tylko podłączony do TV i nie podłączam na nim neta i nie zaśmiecam go wszystkim tym co się wiąże z uruchomieniem internetu na kompie- czyli jest jakby tylko konsolą do gier.
Skoro mocny komputer mam tylko do gier, to drugi słaby komputer jest tylko do tego by coś pobrać, kupić i tam mam wszelkie konta.
Nie wiem nawet czy na nim bym uruchomił takiego Hitman3 :P ...no ale STEAM czy EpicGames jest i różne gry kupione na koncie też.

Ponieważ zdecydowałem się na taką konfiguracje z dwoma komputerami to na mocnym sprzęcie podpiętym do TV jestem zmuszony uruchamiać pirata.
Piszę to, żeby ludzie wiedzieli że istnieje taka opcja i paradoksalnie pirat nie musi być piratem :P
Stać mnie na 2 komputery, żeby kupić grę a i nawet postawić wirtualną kawę autorom tego spolszczenia (co uczyniłem :P )

Pomijając już tą kwestię i zostawiając całkiem temat:
Po 1-wsze według mnie publikacja wcześniejszych wersji spolszczenia nie jest potrzebna. Ważne żeby autorzy mieli w razie czego ich kopie.
Po 2-gie pobierając spolszczenie nie kasowałem (chyba 3-ech) wcześniejszych wersji bo niektóre rzeczy uważam aby robić z głową i na wszelki wypadek...na wypadek gdybym np. miał problem z grą w najnowszej wersji.
p.s.
A propos....podpowiedź dla kolegi...najnowsza wersja gry dostępna jest też w wersji "mniej legalnej" :P

Awatar użytkownika
GARDA
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2023, o 15:26

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: GARDA » 31 sty 2023, o 22:31

Witam, jestem mile zaskoczony pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem całej ekipy od projektu. Wielkie brawa. Co niektórych forumowiczów trzeba trochę uświadomić że ludzie którzy posiadają oryginalną grę robią tzw. downgardy do niższych wersji hitmana z różnych powodów(np. brak kompatybilności modów, problemy z grą po aktualizacji czy też jak @Triad wspomniał brak kompatybilności z najnowszą wersją spolszczenia). @DigitalManPL co do ciebie to jestem w stanie pojąć że jak ktoś na ciebie pluje to się cieszysz wystawiasz jęzor i myślisz że deszcz zaczął padać. Musisz pojąc wiele aspektów co do "piractwa", co niektórzy są fanami serii od lat a mają w danym momencie swojego życia gorszy czas i inne priorytety finansowe niż wydawać 2-3 stówy na grę bo zwyczajniej w świecie muszą coś do garnka włożyć, drugą sprawą jest to jak twórcy tej gry potraktowali nasz naród i całą rzeszę ludzi dla których hitman stał się w Polsce pewnym rodzajem subkultury. Sam jak w 2007-08 wychodził hitman krwawa forsa ;) darłem buty do media po płytę, pomimo tego że miałem wszystkie części (bez chyba tej pierwszej co z początku gry było trzeba sobie samemu wszystko zbinodwać) to jak wyszła hitmana trylogia zawierająca 3 części pierwsze hitmna i później kolejna z 4 częściami do blood money to kupiłem aby "wesprzeć" twórcę i mieć wszystko na jednym cdku. A teraz IO co zrobiło? Hitman 1(oczywiście kupiłem) miała spolszczenie, Hitman 2 z tego co pamiętam nie wyszedł od razu z polską wersją tylko było trzeba czekać, no i wychodzi hitman 3 który już kompletnie "szcza" na nasz naród i polskich fanów a wtedy zjawia się @DigitalManPL i pisze
Nie dość że twórcy dają zaje...ty content, sama gra świetna, dali za free 1 i 2 (dla posiadaczy 3).
który tak samo jak my wszyscy zostaliśmy pozbawieni możliwości grania w naszą ulubioną grę z rodowitym językiem. Za to na szczęście znajdują się tacy wspaniali ludzie jak tutaj chłopaki od projektu polskiego spolszczenia i dają szansę na dobrą zabawę. Moim zdaniem nie powinno się ograniczać dostępności do spolszczenia w tym sympatyczniejszej zabawy nikomu a w tym i ludziom którzy mogą mieć w danym momencie gorszą sytuację(nie mówię o sobie) lub po prostu z jakiegoś powodu wolą grać na starszych wersjach. Oczywiście jest to Panowie wasze dzieło i wy ostatecznie podejmiecie decyzję co do mirrorów, ja ze swojej strony dziękuje ślicznie za udostępnienie poprzedniej wersji ;) Chcę zaznaczyć że nigdzie nie napisałem że mam scrackowaną wersję gry ani się do tego nie przyznałem ani nawet nie dałem aprobaty co do takich czynów.
To ty tu płaczesz o spolszczenie bo pirat nie śmiga... Zasrany hipokryta... Wyjdź...
@GARDA wiec kup grę, jaki problem...
ktoś może mieć taki problem lub inne przyczyny podobne do opisanych przeze mnie wyżej.
A propos....podpowiedź dla kolegi...najnowsza wersja gry dostępna jest też w wersji "mniej legalnej" :P
Heh, dzięki kumplu ale akurat miałem najnowszą i w oczy mnie kuło niekompatybilne spolszczenie, i robiąc downgrade stałem się tzw. PIRATEM :D oczywiście w oczach jakiegoś idioty

Awatar użytkownika
EvilDoom
Posty: 185
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:11
Kontakt:

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: EvilDoom » 1 lut 2023, o 01:31

Już skończcie wymyślać te niestworzone historie o wersjach zapasowych. Jak, kogoś nie stać na kupno gry to niech w nią nie gra. Nie pasuje Ci, że nie ma polskiej wersji? Nie kupuj i nie graj. A nie próbujcie usprawiedliwiać tego, że piracicie gry.

Awatar użytkownika
Triad
Posty: 39
Rejestracja: 1 lut 2022, o 16:17
Kontakt:

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Triad » 1 lut 2023, o 09:46

To nie jest wątek poświęcony piractwu. Jeżeli chcecie kontynuować temat, to zróbcie to proszę w Hyde Parku.

centi
Posty: 2
Rejestracja: 1 lut 2023, o 18:24

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: centi » 1 lut 2023, o 18:30

Hej gra ktoś w hitmana na modach i udało mu się rozwiązać problem że instalacja jakiegoś moda sprawia że spolszczenie przestaje działać?

Można
Posty: 15
Rejestracja: 12 gru 2022, o 01:11

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Można » 2 lut 2023, o 00:59

Tak ja, aby to poprawić wystarczy zmienić nazwe pliku który dodaje spolszczenie, a dokładniej jego liczbę, na cokolwiek poniżej 200, np 199 albo 100, a będzie wszystko śmigać.

centi
Posty: 2
Rejestracja: 1 lut 2023, o 18:24

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: centi » 2 lut 2023, o 17:48

Tak ja, aby to poprawić wystarczy zmienić nazwe pliku który dodaje spolszczenie, a dokładniej jego liczbę, na cokolwiek poniżej 200, np 199 albo 100, a będzie wszystko śmigać.
Wielkie dzięki działa :D


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości