[PC] Hitman 3

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
stach122
Posty: 142
Rejestracja: 22 sty 2018, o 01:00

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: stach122 » 7 lut 2022, o 21:45

Że nie kupił na tym szajsie zwane srepik. A co ma pirat do tego? Piracić Hitmana to debilizm gdyż bez neta traci się postepy i większość zawartości

bax001
Posty: 126
Rejestracja: 3 sty 2021, o 20:49

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: bax001 » 7 lut 2022, o 22:09

Epic to sklep jak kazdy inny. To, ze Ty tylko wielbisz Steam nie znaczy, ze wszyscy tak maja. Moze kupil teraz, bo po prostu byl tanszy niz na premiere.

kosa.c47
Posty: 10
Rejestracja: 7 lut 2022, o 14:38

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: kosa.c47 » 8 lut 2022, o 02:42

Tak na prawdę wiele osób zainteresowało się tą grą bardziej po tym jak ukazała się właśnie na Steam, a więc i zapotrzebowanie na spolszczenie wzrosło. Sam zwlekałem z zakupem do zniesienia wyłączności w Epicu. Najważniejsze, że kolega Triad robi robotę.

skrabeusz
Posty: 1
Rejestracja: 9 lut 2022, o 09:34

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: skrabeusz » 9 lut 2022, o 09:37

Kupiłem tę grę na epic na promocji w święta nie biorąc nawet pod uwagę że nie będzie po polsku 😛. Głęboko wierzę, że Twoje spolszenie będzie działać na tej platformie 😁

stach122
Posty: 142
Rejestracja: 22 sty 2018, o 01:00

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: stach122 » 9 lut 2022, o 14:24

Epic to sklep jak kazdy inny. To, ze Ty tylko wielbisz Steam nie znaczy, ze wszyscy tak maja. Moze kupil teraz, bo po prostu byl tanszy niz na premiere.
Nie, nie był tańszy. Dlaczego od razu wielbię? To nie można czegos nie lubić? Mnie nie kupili kuponami i darmowymi grami po prostu.

bax001
Posty: 126
Rejestracja: 3 sty 2021, o 20:49

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: bax001 » 9 lut 2022, o 15:02

Ale pewnie,ze mozesz lubic. Mnie tez Epic tym nie kupil tak jak Steam jakimis odznakami, skorkami i innymi duperelami. Kupuje gry gdzie taniej i srednio mnie obchodzi czy to steam, epic, gog, uplay vzy cos innego. Szczerze jednak nie lubie platformy MS i jej unikam jak moge. A jeszcze slowo odnosnie Epic i kuponow i darmowych gier. Mialbys jakis lepszy pomysl jak wejsc na rynek zmonopolizowany przez Steam?

PS. Przepraszam autora tematu za offtop

stach122
Posty: 142
Rejestracja: 22 sty 2018, o 01:00

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: stach122 » 9 lut 2022, o 16:18

Ale pewnie,ze mozesz lubic. Mnie tez Epic tym nie kupil tak jak Steam jakimis odznakami, skorkami i innymi duperelami. Kupuje gry gdzie taniej i srednio mnie obchodzi czy to steam, epic, gog, uplay vzy cos innego. Szczerze jednak nie lubie platformy MS i jej unikam jak moge. A jeszcze slowo odnosnie Epic i kuponow i darmowych gier. Mialbys jakis lepszy pomysl jak wejsc na rynek zmonopolizowany przez Steam?

PS. Przepraszam autora tematu za offtop
"tańszymi" grami którymi obiecywał a tak sie nie stało, kupony są z jego kieszeni a one sie wreście skończą. Równie dobrze mógł zrobić jakis system lojalnościowy tylko zamiast skórek dostaje sie jakiś procent zniżki albo wymiana punków na zniżki. Wiele było możliwośći, poszedł najprostszą i najgorszą drogą, przekupieniem. Poza tym branie cen ze sklepu a nie np zewnętrznych kluczy jest mocno nie fer. Druga sprawa steam nie ma monopolu i z nikim nie ma umów na wyłączność. Epic jak przestanie dokładać z kieszeni i dawać darmowe gry bedzie drugim gorszym steamem (brak zewnętrznych kluczy, brak wielu opcji, ceny te same).

Epic zachowuje sie jak bogaty dzieciak którego nikt nie lubi, rzuca hajsem na lewo i prawo i kupuje sobie klientów. Na mnie te 40zł wrażenia nie robi a przy rosnących cenach gier AAA (w sumie ogólnie ceny gier idą w góre) to jest nic. Poza tym epicowy odbije sie to czkawką bo przyzwyczaił do owych rzeczy a że to nie instytujca charytatywna bedzie w końcu musiał z tego odejść.

Takzę sorry za offtop.

kosa.c47
Posty: 10
Rejestracja: 7 lut 2022, o 14:38

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: kosa.c47 » 10 lut 2022, o 07:59

No właśnie, każdy przeprasza za offtop, ale dyskusja się ciągnie. Może wystarczy.

kosa.c47
Posty: 10
Rejestracja: 7 lut 2022, o 14:38

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: kosa.c47 » 10 lut 2022, o 15:13

Wracając do tematu spolszczenia, zastanawiam się nad pewną kwestią. Otóż gra jest w pewnym sensie nadal rozwijana przez twórców, tym samym aktualizowana, pojawiają się nowe mapy, wydarzenia w stylu nieuchwytnych celów, eskalacji itp. Dodatkowo dochodzą nowe tryby gry zapowiedziane niedawno, a więc tej treści przez jakiś czas będzie przybywało. Rozumiem, że spolszczenie gry na tym etapie dotyczyć będzie przede wszystkim dostępnych map trylogii czyli głównej kampanii, ale co z resztą zawartości i czy nie będzie tak, że trzeba byłoby aktualizować spolszczenie i "doganiać" kolejne treści gry jeżeli miałoby to być kompletne spolszczenie? Kwestia dosyć uciążliwa na dłuższą metę. Może autor wypowie się na ten temat w wolnej chwili. Osobiście spolszczenie podstawy to już duży sukces projektu jednak może istnieje szansa na aktualizowanie kolejnej zawartości wraz z rozwojem gry. Pozdrawiam

Squanto
Posty: 5
Rejestracja: 10 lut 2022, o 22:12

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Squanto » 10 lut 2022, o 22:15

Trzymam mocno kciuki za postępy w spolszczeniu... serdeczne pozdrowienia


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości