[Wii] Super Paper Mario

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Haker5
Posty: 100
Rejestracja: 21 lip 2009, o 17:41

Re: [Wii] Super Paper Mario

Postautor: Haker5 » 5 cze 2010, o 16:47

Chciałbym wszystkich poinformować iż projekt na konsole Nintendo Wii został anulowany wszystkie dane poszły w kosz. Pozostałe projekty nadal są aktualne, ale wydanie ich będzie się przeciągać daty są bliżej nieokreślone.

Awatar użytkownika
Cierpa
Posty: 81
Rejestracja: 20 lip 2009, o 15:26

Re: [Wii] Super Paper Mario

Postautor: Cierpa » 5 cze 2010, o 18:34

Posłużę się cytatem, oczywiście jeśli można:

Obrazek
Chciałbym wszystkich poinformować iż projekt na konsole Nintendo Wii został anulowany
Zastanawiam się co cię zniechęciło do dalszej roboty? Grafiki?
wszystkie dane poszły w kosz
O my gosh... no i po co? Narzędzie do edycji tekstu... gotowe czcionki, kawałek intra...
Mogłeś poprosić jednego z adminów o przemieszczenie tego tematu do działu "Projekty Porzucone i Nieaktywne". Na pewno ktoś chętny pokusiłby się do kontynuowania tego spolszczenia.

Haker5
Posty: 100
Rejestracja: 21 lip 2009, o 17:41

Re: [Wii] Super Paper Mario

Postautor: Haker5 » 21 lip 2010, o 16:46

Nie wszystkie dane poszły w kosz mam wyciągnięty cały tekst grafiki też chyba mam tekst bardzo fajnie się edytuje jedyny problem to grafiki i czcionka reszta do dokończenia ja porzuciłem projekt z racji tego iż nie mam czasu.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [Wii] Super Paper Mario

Postautor: Manuel Czaszka » 21 lip 2010, o 16:50

To może dodaj jako załącznik te dane?
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Haker5
Posty: 100
Rejestracja: 21 lip 2009, o 17:41

Re: [Wii] Super Paper Mario

Postautor: Haker5 » 24 lip 2010, o 13:57

Więc tak pierwszy archiwum to jest tekst z gry we wszystkich wersjach językowych z wersji PAL dla porównania, drugie archiwum to czcionka, trzecie natomiast to pliki graficzne + program który w miarę działa można podglądać grafiki trzeba go lekko przerobić jak ktoś ma pojęcie o programowaniu bo nie ma przesuwania w dół a to jest uciążliwe bo żeby podejrzeć wszystkie grafiki trzeba je za każdym razem rozpakować.
tekst.rar
Archiwum 1
(2.37 MiB) Pobrany 217 razy
czcionki.rar
Archiwum 2
(67.81 KiB) Pobrany 191 razy
grafiki.rar
Archiwum 3
(7.31 MiB) Pobrany 198 razy

pieczarek
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2018, o 00:08

Re: [Wii] Super Paper Mario

Postautor: pieczarek » 15 sty 2018, o 00:09

Czy od czasu tego wpisu powstało jakieś spolszczenie do SPM? Ktoś coś wie może...?

Haker5
Posty: 100
Rejestracja: 21 lip 2009, o 17:41

Re: [Wii] Super Paper Mario

Postautor: Haker5 » 8 kwie 2019, o 17:20

Odkopie temat znajde gierke na WII, odkurze konsole posiadam narzedzie i wspolnymi silami z ludzmi z forum stworzymy pl wersje. Mianowicie teksty wrzuce do publicznej edycji tak jak to zrobili koledzy z rosji. Grafiki wrzuce do edycji dla chetnych w wolnym czasie nie jest tego bardzo duzo, wyciagne to z wersji UK jak rowniez czcionke dam do edycji publicznie. W wolnych chwilach rowniez bede tlumaczyc teksty i pomagac przy testach czy korekcie. Czy to dobry pomysl?

Haker5
Posty: 100
Rejestracja: 21 lip 2009, o 17:41

Re: [Wii] Super Paper Mario

Postautor: Haker5 » 9 kwie 2019, o 11:52

Zamieszczam tylko przyklad po modyfikacji grafik z ekranu startowego i prosze o przeniesienie tematu do aktywnych projektow
Obrazek



W linkach ponizej sa texty z menu/intra/outra itd chetnych ktorzy chca pomoc w tlumaczeniu zapraszam do edycji. Reszta tekstu dodam w puzniejszym czasie, grafiki dodam jak wyciagne wszytkie.

https://docs.google.com/document/d/1Lov ... sp=sharing

https://docs.google.com/document/d/15aN ... sp=sharing

Voxar
Posty: 102
Rejestracja: 31 paź 2017, o 18:19
Kontakt:

Re: [Wii] Super Paper Mario

Postautor: Voxar » 12 kwie 2019, o 14:45

Czyżby projekt wrócił do życia? Może jak będę miał trochę czasu, to pomogę. Swoją drogą mam w posiadaniu obraz gry, więc ułatwi to sprawę.

Haker5
Posty: 100
Rejestracja: 21 lip 2009, o 17:41

Re: [Wii] Super Paper Mario

Postautor: Haker5 » 16 kwie 2019, o 21:54

Tak projekt wraca ja zajmuje sie troche tlumaczeniem i wyciagam grafii ktore poskladam w foldery do edycji. Czcionke mozna pobrac kilka postow wyzej gdyby ktos chcial sie zajac.


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości