[PC] Indiana Jones and Fate of Atlantis

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Awatar użytkownika
satan
Posty: 41
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 16:26

Re: [PC] Indiana Jones and Fate of Atlantis

Postautor: satan » 24 paź 2015, o 16:45

Życzę powodzenia w tłumaczeniu :)

Noir
Posty: 12
Rejestracja: 24 sty 2013, o 12:55

Re: [PC] Indiana Jones and Fate of Atlantis

Postautor: Noir » 30 lis 2015, o 19:03

@Madzius888
Będziesz podawała tutaj jakieś aktualizację z postępów nad pracą? Nie potrzebuję żadnej przewidywanej daty premiery czy coś, ale jakieś ogólne info co jakiś czas o etapie prac jeśli dałoby radę. Z góry dziękuję :)

Awatar użytkownika
Madzius888
Posty: 36
Rejestracja: 14 sie 2013, o 20:33

Re: [PC] Indiana Jones and Fate of Atlantis

Postautor: Madzius888 » 1 gru 2015, o 15:22

Powoli do przodu :) Siedzę teraz nad samą ścianą tekstu, która czasami idzie szybko, kiedy są to nieunikalne linie albo jakieś obiekty, a czasami wolno, kiedy pojawiają się trzy wersje dialogów do trzech ścieżek gry, plus ich rozgałęzienia. Niemniej nic nowego szałowego do pokazania.

JanKokot
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2016, o 08:32

Re: [PC] Indiana Jones and Fate of Atlantis

Postautor: JanKokot » 30 mar 2016, o 08:49

Cześć,
Jak tam się miewa dr Jones ? Fate of Atlantis to moja ulubiona przygodówka, swego czasu ukończyłem ją na wszystkich 3 ścieżkach. To świetnie, że tłumaczysz grę na język polski. W moim osobistym rankingu stała równo ze starą trylogią i dla mnie to jest Indiana Jones nr 4 (a nie Królestwo kryształowej czaszki). Humor, wartka akcja, tematyka (Atlantyda ! cel godny Indiego) no i ruda Sophia Hapgood. Szkoda, że nie wydali kolejnych części - w planach były jeszcze dwie, mowa zresztą o tym na końcu gry. No ale Indiana Jones i Infernal machine to także niezły tytuł no i występuję tam także Sophia :) Życzę powodzenia w pracach translatorskich :) Jak skończysz to chętnie przejdę grę raz jeszcze!

Awatar użytkownika
Madzius888
Posty: 36
Rejestracja: 14 sie 2013, o 20:33

Re: [PC] Indiana Jones and Fate of Atlantis

Postautor: Madzius888 » 31 mar 2016, o 20:09

Hej, doktor Jones stopniowo uczy się jak to szprechać po polsku. Jesteśmy teraz na wrędze, więc zostało jeszcze trochę ważnych tematów, ale działamy, przerabiamy materiał. Dzięki za zainteresowanie! :)
Mi się w sumie podobała Kryształowa Czaszka, czekam i na kolejną część.

jukiju7656
Posty: 2
Rejestracja: 1 cze 2016, o 15:49

Re: [PC] Indiana Jones and Fate of Atlantis

Postautor: jukiju7656 » 1 cze 2016, o 15:52

Witam,
nieśmiało pytam jak idą pracę? Bardzo mocno czekam na to spolszczenie. Za dzieciaka próbowałem przejść tę grę, ale niestety praktycznie nic nie rozumiałem. Teraz pewnie byłoby zdecydowanie łatwiej, ale przygodówka w wersji polskiej to zdecydowanie to "co to tygryski lubią najbardziej". Mam nadzieję, że nie porzuciliście jeszcze prac, a takie posty jak ten dodadzą Wam motywacji, żeby ukończyć projekt. :)

Pozdrawiam i powodzenia dalej. :)

Awatar użytkownika
porfirion
Posty: 4
Rejestracja: 5 cze 2016, o 16:37

Re: [PC] Indiana Jones and Fate of Atlantis

Postautor: porfirion » 5 cze 2016, o 16:58

Witam,

nie wiem, pod jakim ja kamieniem się ukrywałem, że przegapiłem podjęcie na nowo projektu spolszczenia jednej z moich ulubionych przygodówek. Dopiero jak Elum niedawno przy jakiejś okazji wspomniał o tym na Przygodomanii, to się dowiedziałem :)

Piszę oczywiście po to, by życzyć dalszego zapału i chęci do pracy nad lokalizacją gry (w końcu nie chodzi tylko o tłumaczenie, ale też o przerobienie niektórych grafik na polskie itp., co również jest niemałym wyzwaniem), ale piszę również, bo - "ja! ja! wybierz mnie!" ;) - zgłaszam się na bardzo chętnego ochotnika do testowania, kiedy już spolszczenie się ukaże :)
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu

Awatar użytkownika
Madzius888
Posty: 36
Rejestracja: 14 sie 2013, o 20:33

Re: [PC] Indiana Jones and Fate of Atlantis

Postautor: Madzius888 » 10 cze 2016, o 18:00

Jak miło, dzięki :) Nic się nie zatrzymało, tłumaczenie w toku, w głównej ścianie tekstu zostały jeszcze linijki do przetłumaczenia, powoli ogarniem. Grafik się nie boję, piksel art to coś, co myślę troszkę rozumiem, zresztą wcale nie będzie ich tak dużo.

Nfsfan83
Posty: 53
Rejestracja: 27 cze 2014, o 11:37

Re: [PC] Indiana Jones and Fate of Atlantis

Postautor: Nfsfan83 » 10 cze 2016, o 18:14

Jak miło, dzięki :) Nic się nie zatrzymało, tłumaczenie w toku, w głównej ścianie tekstu zostały jeszcze linijki do przetłumaczenia, powoli ogarniem. Grafik się nie boję, piksel art to coś, co myślę troszkę rozumiem, zresztą wcale nie będzie ich tak dużo.
Jedyna gra z dobrej stajni starego Lucasarts, która potrzebuje tłumaczenia. Jak to Madzius888 uda się skończyć każdy polski fan przygodówek, powinien się zrzucić dla Ciebie na piwo/wino/szampana (niepotrzebne wykreślić) za to co robisz :D

Awatar użytkownika
porfirion
Posty: 4
Rejestracja: 5 cze 2016, o 16:37

Re: [PC] Indiana Jones and Fate of Atlantis

Postautor: porfirion » 17 cze 2016, o 15:22

A właśnie, zapomniałem się dopytać: spolszczenie jest robione do wersji dyskietkowej-niemej (podobnie jak było we wcześniejszej, zarzuconej wersji projektu przez innego użytkownika), czy płytowej z głosami? I czy przekonwertowanie z jednej do drugiej jest bardzo trudne/niewygodne/czasochłonne, czy raczej powinno być bułką z masłem, gdy już samo spolszczenie ujrzy światło dzienne? Nie przyglądałem się uważnie plikom obu wersji i nie wiem, na czym dokładnie polegają różnice w nich.
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości