Grafika PSX

Wszelkie kwestie techniczne.
Regulamin forum
1. W miarę możliwości prosimy o załączanie plików przez nasze forum, nie na zewnętrznych serwerach. Pliki nie znikną wtedy po upływie pewnego czasu. 2. Jeśli chcecie uzyskać pomoc przy rozpracowaniu plików (np. z tekstem, czcionką) załączajcie je do postów - nie każdy przecież posiada tłumaczoną przez Was grę.
stachu
Posty: 6
Rejestracja: 11 lip 2011, o 13:05

Grafika PSX

Postautor: stachu » 19 lip 2011, o 02:58

Cześć, mam problem bo tłumacze grę Medievil PSX [SCEE - 00311 ] i mam problem, mam 20 plików XA,z 13 STR, z 15 BIN (teksty do PLANSZ) Po jednym .EXE ,.CDA i MWD, Przeszukałem wszystko i nie mogę znaleść czcionki ... :(, zależy mi na tłumaczeniu, prosił bym o odpowiedź lub pomoc. Sprawdzalem Tile Molester, w paletach 2,4,8 BIT z Reverse też i Nici..

EDIT: Wale sie już całą noc kurde... już 4:00 =/ ....

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Grafika PSX

Postautor: Manuel Czaszka » 19 lip 2011, o 09:18

EDIT: Wale sie już całą noc kurde... już 4:00 =/ ...
Jesteś jakiś nienasycony :D
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

stachu
Posty: 6
Rejestracja: 11 lip 2011, o 13:05

Re: Grafika PSX

Postautor: stachu » 21 lip 2011, o 15:29

Jesteś jakiś, popierdolony zboczeńcu
.

Za takie posty należy Ci się przynajmniej ostrzeżenie - N.

Awatar użytkownika
Abaddon
Posty: 11
Rejestracja: 8 cze 2008, o 10:59
Grupa: PSX-PL Team

Re: Grafika PSX

Postautor: Abaddon » 23 lip 2011, o 21:32

stachu, Medievil na PSXa został przetłumaczony w 60% przez eMSiego. Czcionki były zrobione. Zamiast zaczynać od zera może byś dokończył je po prostu?


Wróć do „Technikalia”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości