[NDS] The Legend of Zelda Phantom Hourglass

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Awatar użytkownika
wasiOo
Możecie mówić mi Matylda, chłopcy...
Posty: 38
Rejestracja: 24 gru 2010, o 14:42

Re: [NDS] The Legend of Zelda Phantom Hourglass

Postautor: wasiOo » 24 gru 2010, o 14:45

może i głupie pytanie, ale nie daje mi spać po nocach ;)
Ocean King - Król Oceanu, czy Król Oceanów

Awatar użytkownika
Cierpa
Posty: 81
Rejestracja: 20 lip 2009, o 15:26

Re: [NDS] The Legend of Zelda Phantom Hourglass

Postautor: Cierpa » 24 gru 2010, o 15:49

może i głupie pytanie, ale nie daje mi spać po nocach ;)
Ocean King - Król Oceanu, czy Król Oceanów
Eh... ręce mi opadają...
Nie kojarzę twojego nicku, więc nie wiem czy jesteś jednym z moich tłumaczy, ale wiedz, że w takich sprawach zwracasz się bezpośrednio do mnie, a nie do ludzi z forum...
Król Oceanów!

anego
Posty: 21
Rejestracja: 11 mar 2009, o 14:26

Re: [NDS] The Legend of Zelda Phantom Hourglass

Postautor: anego » 14 gru 2011, o 20:39

Mam małe pytanie dotyczące tej gry, a mianowicie. Na przykład jest coś zasłonięte i jedyna możliwość odsłonięcia tego jest taka by na to dmuchnąć. Na konsolach ds jest to możliwe, ale czy jest to możliwe na kompie przez emulator??? Jeśli jest taka możliwość to co trzeba mieć by dmuchnąć albo zawołać przez komputer na emulator???
Z góry dzięki za odpowiedź

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [NDS] The Legend of Zelda Phantom Hourglass

Postautor: Norek » 14 gru 2011, o 20:41

Problem poruszany był w sieci, potrzebny jest mikrofon i któryś z emulatorów.
Polecam poszukać na skizo.org :)
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

anego
Posty: 21
Rejestracja: 11 mar 2009, o 14:26

Re: [NDS] The Legend of Zelda Phantom Hourglass

Postautor: anego » 14 gru 2011, o 21:24

Oki, dzięki za odpowiedź^^

spokoziom
Posty: 7
Rejestracja: 14 gru 2011, o 21:24

Re: [NDS] The Legend of Zelda Phantom Hourglass

Postautor: spokoziom » 14 gru 2011, o 22:12

Projekt umarł. Czy ktoś się jeszcze w ogóle interesuje tą sprawą? Czy Zelda już definitywnie nie będzie przetłumaczona?

Awatar użytkownika
Cierpa
Posty: 81
Rejestracja: 20 lip 2009, o 15:26

Re: [NDS] The Legend of Zelda Phantom Hourglass

Postautor: Cierpa » 14 gru 2011, o 22:22

Projekt umarł. Czy ktoś się jeszcze w ogóle interesuje tą sprawą? Czy Zelda już definitywnie nie będzie przetłumaczona?
Zaraz sam zapragniesz śmierci jak jeszcze raz wyskoczysz mi z takim tekstem. capiche?

spokoziom
Posty: 7
Rejestracja: 14 gru 2011, o 21:24

Re: [NDS] The Legend of Zelda Phantom Hourglass

Postautor: spokoziom » 14 gru 2011, o 23:07

To naprawdę straszne, już więcej się nie odważę PODNIEŚĆ NA CIEBIE GŁOSU, jednocześnie proszę o wybaczenie mój mistrzu.

Awatar użytkownika
Cierpa
Posty: 81
Rejestracja: 20 lip 2009, o 15:26

Re: [NDS] The Legend of Zelda Phantom Hourglass

Postautor: Cierpa » 14 gru 2011, o 23:09

To naprawdę straszne, już więcej się nie odważę PODNIEŚĆ NA CIEBIE GŁOSU, jednocześnie proszę o wybaczenie mój mistrzu.
Po prostu trzymaj się regulaminu i będzie git.

spokoziom
Posty: 7
Rejestracja: 14 gru 2011, o 21:24

Re: [NDS] The Legend of Zelda Phantom Hourglass

Postautor: spokoziom » 14 gru 2011, o 23:16

Zapoznałem się, z tymże nie mogę zgodzić się do końca z tym, co zostało tam napisane. Jak wiadomo nie od dziś Nintendo konsekwentnie olewa nasz rynek, nie lokalizując w naszym kraju polskich gier. Jedyna nadzieja graczy jest właśnie w takich fanowskich tłumaczeniach. Autorzy być może do niczego się nie zobowiązują, ale wypuszczając coraz to nowsze informacje o coraz to nowszych tłumaczeniach, robią (często) złudną nadzieję setkom, a nawet tysiącom graczy, którzy zwyczajnie nie radzą sobie z językiem angielskim, /albo znajomość jest na tyle nie wystarczająca, żeby utrudniać grę/. Jak rozumiem jeden z autorów takim właśnie regulaminem umył sobie zgrabnie ręce, a tym samym nie można mu już nic zarzucić. Niech gracze się łudzą, niech czekają cholera wie ile czasu, a my sobie w kółko będziemy otwierać coraz to nowsze projekty, z których i tak 90% wyląduje na śmietniku razem z nadziejami graczy. Albo niech ilość zamieni się w końcu w jakość, albo w ogóle przestańcie zamieszczać informacje o jakichkolwiek projektach, przed ich całkowitym ukończeniem - skoro później rzucane są w stronę graczy takie pretensje jak Twoja. Proste?

P.S. Mam nadzieję, że załapałeś ukryta ironię w poprzednim poście :P


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości