News 3

Oficjalne forum http://ikskoks.grajpopolsku.pl
Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 797
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

News 3

Postautor: ikskoks » 11 lis 2012, o 11:29

Pewnie zastanawiacie się dlaczego od tak dawna nie dawałem żadnych newsów?
No powód jest oczywisty. ;p Po tak ciężkim zadaniu jak stworzenie dubbingu do MediEvila, musiałem troszkę odpocząć. Ale już wracam na scenę moi mili i ogłaszam, że niedługo premiera mojego kolejnego projektu, czyli tłumaczenia do Dead City. Myślicie, że to wszystko co dla was przygotowałem? Mylicie się. Nie skończyłem jeszcze tak do końca tej gry, a już rozpoczynam tłumaczenie kolejnej - Mental Repairs Inc. Czekajcie na oba tytuły, naprawdę warto! :)
Powoli zaczynam także planować kolejny projekt dubbingowy. Dostaję coraz więcej pytań w tej sprawie i muszę zareagować. Lud chce dubbingu, to go dostanie. ;)

Mam też smutne wieści. Oficjalnie zawieszam prace nad Spyro: year of the dragon. Może kiedyś do tego wrócę, ale jak na razie się na to nie zapowiada.

reaktor
Posty: 11
Rejestracja: 28 wrz 2011, o 10:04

Re: News 3

Postautor: reaktor » 19 lis 2012, o 22:46

Może byś się podjął gry na xboxa Shenmue 2. Masz talent Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 797
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: News 3

Postautor: ikskoks » 19 lis 2012, o 23:04

Może byś się podjął gry na xboxa Shenmue 2. Masz talent Pozdrawiam
Dziękuję ;)

Już od dawna myślałem o tłumaczeniu jakiejś gierki na xboxa, ale nie mam możliwości testowania i to mnie trochę zniechęca. Widziałem kilka fajnych narzędzi do tej gry. Ktoś się postarał i zebrał to wszystko w jednym miejscu. ;3


Wróć do „Ikskoks”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości