[PC] Tajemnica Gabriela Knighta: Bestia w ludzkim ciele(GK2)

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
satan
Posty: 41
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 16:26

Re: [PC] Tajemnica Gabriela Knighta: Bestia w ludzkim ciele(

Postautor: satan » 5 gru 2012, o 18:28

Cóż, świetna wiadomość ;). Pozostaje mi powiedzieć powodzenia i czekać na spolszczenie.

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: [PC] Tajemnica Gabriela Knighta: Bestia w ludzkim ciele(

Postautor: mendosa » 9 lut 2013, o 19:35

Co prawda z poślizgiem, ale za to kilka dobrych wiadomości wyczytacie w tej aktualizacji.

I. Rzecz najważniejsza - zakończyliśmy edycję i konwersję grafik do formatu gry. Biorąc pod uwagę to, że wszystkie zostały już przetestowane pod kątem prawidłowego wyświetlania się w grze, i na bieżąco poprawialiśmy wszelkie niedoróbki - jest dobrze.

II. Na przełomie listopada i grudnia ruszyły ostatnie testy gry - mogliśmy sobie na to pozwolić, gdyż grafiki z ostatnich rozdziałów pozostawiliśmy sobie do obróbki na sam koniec.
Testują - Agnus, YaReX, mendosa.

Agnus - jest obecnie w drugim rozdziale gry. Testuje baaardzo wolno (poświęca około 30-40 minut tygodniowo), ale niezwykle rzetelnie.

YaReX - doszedł do trzeciego rozdziału gry.

mendosa - nie licząc mini-testów wszystkich grafik - rzetelnie przetestowałem grę od rozdziału trzeciego do szóstego, czyli do samego zakończenia. Planuję jeszcze zrobić test dwóch pierwszych rozdziałów.

Na moją prośbę w testy ponownie włączył się Rael - tym razem po to, aby "na szybkiego" sprawdzić coś w pierwszym rozdziale gry w wersji GOG, której ja nie posiadam.

III. Opracowujemy metody wrzucania spolszczenia do różnych wersji gry. YaReX już rozgryzł wersję GOG, ja pracuję nad wersjami na sześciu płytach - zarówno dla Windows jak dla DOS, a także dla wersji instalowanej przy pomocy narzędzi opracowanych przez Collectora z Sierra Help Pages.

IV. Be Vigilant! :D

Awatar użytkownika
satan
Posty: 41
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 16:26

Re: [PC] Tajemnica Gabriela Knighta: Bestia w ludzkim ciele(

Postautor: satan » 1 mar 2013, o 20:07

Świetna wiadomość! Tak się składa, że posiadam wersję niemiecką gry na sześć płytach oraz wersję z Play.

EDIT: Zauważyłem, że spolszczenie zostało zakończone, z czego się bardzo cieszę. Tylko co z wersją z Play? Da się wgrać spolszczenie?

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: [PC] Tajemnica Gabriela Knighta: Bestia w ludzkim ciele(

Postautor: mendosa » 9 mar 2013, o 22:13

Da się. Najpierw zainstaluj grę. :D
N.E.M.O.

Awatar użytkownika
destroytheardor
Hardy destruktor
Posty: 118
Rejestracja: 6 mar 2011, o 03:30
Kontakt:

Re: [PC] Tajemnica Gabriela Knighta: Bestia w ludzkim ciele(

Postautor: destroytheardor » 10 mar 2013, o 03:17

No, mendosa,najszczersze gratulacje z okazji ukończenia Gabrysia!^^
Czekamy na więcej. :)
Contrary to popular belief, I mind walking through thorn bushes. I go there because you aren't.
Silent Hill po polsku na Facebooku

Awatar użytkownika
EvilDoom
Posty: 184
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:11
Kontakt:

Re: [PC] Tajemnica Gabriela Knighta: Bestia w ludzkim ciele(

Postautor: EvilDoom » 10 mar 2013, o 11:17

Ja chciałem pogratulować ukończenia projektu. Mam nadzieje że już w planach masz kolejne (które może ukończysz trochę szybciej niż ten).

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: [PC] Tajemnica Gabriela Knighta: Bestia w ludzkim ciele(

Postautor: mendosa » 10 mar 2013, o 11:19

Destroytheardor, Evildoom - dzięki :)

satan - mam nadzieję, że moja lakoniczna porada się przydała. Jak się przeczyta instrukcję, wszystko staje się jasne - z tą różnicą, że aby zainstalować wersję z Play w wersji dla DOSBox (zalecanej), trzeba (prawdopodobnie) foldery z zawartością poszczególnych płyt, albo wypalić na poszczególne płyty, albo wykonać obrazy tych płyt na podstawie folderów i je zamontować. Przynajmniej ja tak musiałem kombinować, zapewne dlatego, że nośnik DVD jest uszkodzony.
N.E.M.O.

Awatar użytkownika
satan
Posty: 41
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 16:26

Re: [PC] Tajemnica Gabriela Knighta: Bestia w ludzkim ciele(

Postautor: satan » 10 mar 2013, o 11:39

Wgrałem już wcześniej spolszczenie na wersję z 6 cd w wersji dla DOSBox i muszę powiedzieć, że spolszczenie jest genialne. Będę starał się wysyłać błędy, jakie występują w spolszczeniu (jeżeli w ogóle jakieś istnieją). Także gratuluję ukończenia spolszczenia :)

gajdakrzysztoff
Posty: 21
Rejestracja: 25 lut 2013, o 13:29

Re: [PC] Tajemnica Gabriela Knighta: Bestia w ludzkim ciele(

Postautor: gajdakrzysztoff » 10 mar 2013, o 11:51

Nie wiem czy wiecie, ale w tej grze wystąpił polski aktor Piotr Józef Andrzejewski zwany jako Peter J. Lucas, jego znana rola to "Szakal" z Kilera :D

http://www.youtube.com/watch?v=UwLE-xHOxbc

Awatar użytkownika
satan
Posty: 41
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 16:26

Re: [PC] Tajemnica Gabriela Knighta: Bestia w ludzkim ciele(

Postautor: satan » 10 mar 2013, o 13:29

Może ktoś mi pomóc w zagadce z miksowanie kaset? Znam rozwiązanie, tylko jest ucięty tekst i nie mogę wybrać słówek potrzebnych do ukończenia zagadki. Dodaję załącznik.
Załączniki
gk2klingmann1.png
Zagadka


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości