Gothic Edycja Rozszerzona DUBBING

Dział, w którym udajemy, że jesteśmy tak fajni jak Piotr Fronczewski.
Awatar użytkownika
Menthor7890
Posty: 99
Rejestracja: 12 sie 2012, o 13:25
Kontakt:

Re: Gothic Edycja Rozszerzona DUBBING

Postautor: Menthor7890 » 4 maja 2013, o 08:22

T mniej więcej kiedy będziesz miał całą listę? + Jaki sławy z YT zamierzasz ściągnąć i Ile będzie wolnych postaci? :D
"-Czy wy myślicie, że możecie coś zrobić? Że może cie zmienić bieg historii? Odwrócić proces trwający od tylu lat?
-Tak właśnie myślimy."
Fragment filmu OPM "The Illuminati"
http://www.youtube.com/watch?v=18114KjPPfg

Awatar użytkownika
rewolwerow
Posty: 129
Rejestracja: 5 sie 2012, o 18:49

Re: Gothic Edycja Rozszerzona DUBBING

Postautor: rewolwerow » 4 maja 2013, o 08:48

A będzie trzeba dawać jednego aktora do kilku postaci?

Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Re: Gothic Edycja Rozszerzona DUBBING

Postautor: Fabiosek » 4 maja 2013, o 13:36

Menthor słyszałem gdzieś , że Rojo ma użyczyć swojego głosu w tym też :D.

Awatar użytkownika
Menthor7890
Posty: 99
Rejestracja: 12 sie 2012, o 13:25
Kontakt:

Re: Gothic Edycja Rozszerzona DUBBING

Postautor: Menthor7890 » 4 maja 2013, o 13:38

Uoo dobry typ, polecił nasz film :D
"-Czy wy myślicie, że możecie coś zrobić? Że może cie zmienić bieg historii? Odwrócić proces trwający od tylu lat?
-Tak właśnie myślimy."
Fragment filmu OPM "The Illuminati"
http://www.youtube.com/watch?v=18114KjPPfg

Dreamerion
Posty: 17
Rejestracja: 27 lis 2012, o 20:12

Re: Gothic Edycja Rozszerzona DUBBING

Postautor: Dreamerion » 4 maja 2013, o 14:58

A będzie trzeba dawać jednego aktora do kilku postaci?
Tak, myślę, że to będzie nieuniknione, by dubbing poszedł sprawniej.
T mniej więcej kiedy będziesz miał całą listę? + Jaki sławy z YT zamierzasz ściągnąć i Ile będzie wolnych postaci? :D
Nie wiem, autor modyfikacji ma komputer w serwisie, jak go odzyska, to będę sukcesywnie dostawał nowe role do obsadzenia, poniżej zamieszczam aktulną listę wonych npc-tów. Na razie mam nagrane kwestie od Roja, napisałem też do CTSG, Seto, Rocka, Tivolta i Szymona Majewskiego, liczę, że któryś z nich jeszcze się zgodzi ;) Polecacie jeszcze kogoś, kogo chcielibyśce usłyszeć?

Aktualnie wolne są następujące role:
Miguel - wysłannik bandytów w Starym Obozie, małomówny.
Quentin - przywódca obozu, dyskutujemy z nim głównie o konkretach, nie rozdrabnia się na opowiastki, mówi: co jak i kiedy bez zbędnej oprawy (ma dużo dialogów więc chciałbym żeby miał dobry głos ;)
Bandyta z karczmy w Starym Obozie - dość elastyczna postać jeśli o dobranie głosu chodzi
Ratford - Myśliwy przy Starym Obozie znany z podstawki
Drax - Poluje z Ratfordem, też znany z podstawki
3 razy ambienty czyli kwestie, które się powtarzają, gdy rozmawiamy z niektórymi bandytami.

Artch - pilnuje wejścia do starej kopalni, chamski, arogancki, ostry typek.
Artegor - odpowiada za pozwolenie do wejścia na teren starej kopalni, władzczy, żądny władzy.
Kucharz - bez specjalnie określonego charatkeru, ale nie wacha się zabić człowieka
Gamal - człowiek, który załatwia nowych kopaczy do kopalni obiecując wielką karierę w obozie, człowiek Artegora
Sipke - członek starego obou, sympatyczny gość
Joel - strażnik starego obozu, rozmowny, chętnie udziela informacji
Mirzo - ma tylko kilka kwestii, wykonujemy dla niego zadanie, które ma nam pomóc dostać się do kopalni
Tukash - handluje różnościami przy Starej Kopalni, raczej sympatyczny gość, pomagamy mu w kilku rzeczach
Oczekujący - poddenerwowany, tajemniczy gość, negatywnie nastawiony do nas
Abel - alchemik, pozytywnie nastawiony
BEZIMIENNY - główny bohater, tutaj potrzebny jest dobry głos, w miarę podobny do Mikołajczaka i troszkę czasu, bo kwestii jest sporo

LordWieslaw
Posty: 108
Rejestracja: 24 mar 2011, o 00:31

Re: Gothic Edycja Rozszerzona DUBBING

Postautor: LordWieslaw » 5 maja 2013, o 02:05

To może jednak Mikołajczaka też zaangażuj. :)

Dreamerion
Posty: 17
Rejestracja: 27 lis 2012, o 20:12

Re: Gothic Edycja Rozszerzona DUBBING

Postautor: Dreamerion » 5 maja 2013, o 10:10

Nie ma szans, chyba, że masz na zbyciu kilka tys zł na opłacenie go ;p

Awatar użytkownika
rewolwerow
Posty: 129
Rejestracja: 5 sie 2012, o 18:49

Re: Gothic Edycja Rozszerzona DUBBING

Postautor: rewolwerow » 5 maja 2013, o 11:44

To może ja za pozwoleniem bym sobie póki co wziął Joela i ewentualnie tego bandytę z karczmy. Spróbuję też kilka osób załatwić w końcu im więcej tym lepiej.

Drakei
Posty: 1
Rejestracja: 7 maja 2013, o 19:52

Re: Gothic Edycja Rozszerzona DUBBING

Postautor: Drakei » 7 maja 2013, o 20:09

Konto założone, próbki wysłane, mam nadzieję że się nadam. Nie mam konkretnych wytycznych komu miałbym podkładać głos, jak mój głos się nada to mi wystarczy i dobór roli zostawiam komuś innemu, (no chyba że trzeba zaklepać samemu). Trzymam kciuki za ten projekt bo może zachęci mnie do kolejnego powrotu do staruszka Gothica. Swoją drogą nie zamierzacie może dograć głosów do Mrocznych Tajemnic (mod)? Bo z tego co pamiętam tam dialogi były tylko pisane.

P.s: Prowadzę kanał na YT, czy mogę rozreklamować wasz projekt?

Awatar użytkownika
rewolwerow
Posty: 129
Rejestracja: 5 sie 2012, o 18:49

Re: Gothic Edycja Rozszerzona DUBBING

Postautor: rewolwerow » 7 maja 2013, o 20:24

Swoją drogą nie zamierzacie może dograć głosów do Mrocznych Tajemnic (mod)? Bo z tego co pamiętam tam dialogi były tylko pisane.
Towarzyszu Drakei jest już dubbing do Mrocznych Tajemnic ale z tego co słyszałem to jest on kiepski i nie polecam. Ale byłbym za zrobieniem go ponownie. Nie wiem czy byłaby potrzebna zgoda od "Poziomki Z" na zrobienie go ale chyba wypadałoby zapytać. Coś czuję, że wyszedłby nam znacznie lepszy :D


Wróć do „Dubbing”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość