Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Wolna dyskusja na temat gier/tłumaczeń. Komentowanie i opinie jak najbardziej wskazane.
riks
Posty: 4
Rejestracja: 16 sie 2011, o 12:22

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: riks » 16 lip 2013, o 19:27

Myśleliście o spolszczeniu (a może po prostu użycia starego tłumaczenia z kolekcji ?) do gry Leisure Suit Larry Reloaded ?

zdunio11
Posty: 12
Rejestracja: 25 lip 2012, o 17:49

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: zdunio11 » 16 lip 2013, o 19:28

Proponuję spolszczyć drugi sezon Sama i Maxa, z tego względu że to wspaniała przygodówka pełna humoru, a niestety tylko Sezon pierwszy został oficjalnie spolszczony.

krzyslewy
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2013, o 13:06

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: krzyslewy » 26 lip 2013, o 13:16

W drugi sezon Sama i Maxa po polsku z chęcią bym zagrał :) Jedynka była świetna, a ponoć kolejne części trzymają poziom. Jednak najbardziej chciałbym zagrać w przetłumaczony 'Shadowrun Returns", bo uwielbiam gry cRPG :D

Gregoreo
Posty: 25
Rejestracja: 15 kwie 2011, o 15:45

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: Gregoreo » 26 lip 2013, o 16:47

Jeśli wolno mi wspomnieć o jeszcze jednej grze, w którą chciałbym zagrać po polsku, a o której niedawno sobie przypomniałem, to jest to "The Matrix: Path of Neo"

-- 26 lip 2013, o 17:47 --

Jeśli wolno mi wspomnieć o jeszcze jednej grze, w którą chciałbym zagrać po polsku, a o której niedawno sobie przypomniałem, to jest to "The Matrix: Path of Neo"

dzaggiel
Posty: 124
Rejestracja: 2 sie 2013, o 13:30

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: dzaggiel » 2 sie 2013, o 13:33

A może spolszczycie 2 DLC fabularne do Dischonored ? Pierwsze DLC już wyszło a 2 wychodzi jakoś na dniach. Rozpatrzcie ten pomysł ponieważ podstawka była w PL a DLC już nie :(

Awatar użytkownika
Maister37
Posty: 21
Rejestracja: 4 lip 2013, o 18:11
Grupa: ForeverAlone ;_;

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: Maister37 » 2 sie 2013, o 14:43

A może spolszczycie 2 DLC fabularne do Dischonored ? Pierwsze DLC już wyszło a 2 wychodzi jakoś na dniach. Rozpatrzcie ten pomysł ponieważ podstawka była w PL a DLC już nie :(
Czy chodzi ci o Dishonored: The Knife of Dunwall? Bo jeśli tak, to jest już wersja polska.
Natomiast jeśli chodzi ci o dodatek Dishonored: The Bigmore Witches prawdopodobnie również doczeka się polskiej wersji po dłuższym czasie.
Co złego to nie ja.A nawet jeśli to ja, to i tak się nie przyznam.

malak19917
Posty: 2
Rejestracja: 4 lip 2011, o 10:37

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: malak19917 » 2 sie 2013, o 15:54

Ja bym proponował Shadowrun Returns

dzaggiel
Posty: 124
Rejestracja: 2 sie 2013, o 13:30

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: dzaggiel » 3 sie 2013, o 09:14

A może spolszczycie 2 DLC fabularne do Dischonored ? Pierwsze DLC już wyszło a 2 wychodzi jakoś na dniach. Rozpatrzcie ten pomysł ponieważ podstawka była w PL a DLC już nie :(
Czy chodzi ci o Dishonored: The Knife of Dunwall? Bo jeśli tak, to jest już wersja polska.
Natomiast jeśli chodzi ci o dodatek Dishonored: The Bigmore Witches prawdopodobnie również doczeka się polskiej wersji po dłuższym czasie.
Tak ? A jest do tego spolszczenie oddzielne czy jak ? Bo na gryonline ciągle widnieje że jest w wersji angielskiej

Awatar użytkownika
Maister37
Posty: 21
Rejestracja: 4 lip 2013, o 18:11
Grupa: ForeverAlone ;_;

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: Maister37 » 3 sie 2013, o 10:28

A może spolszczycie 2 DLC fabularne do Dischonored ? Pierwsze DLC już wyszło a 2 wychodzi jakoś na dniach. Rozpatrzcie ten pomysł ponieważ podstawka była w PL a DLC już nie :(
Czy chodzi ci o Dishonored: The Knife of Dunwall? Bo jeśli tak, to jest już wersja polska.
Natomiast jeśli chodzi ci o dodatek Dishonored: The Bigmore Witches prawdopodobnie również doczeka się polskiej wersji po dłuższym czasie.
Tak ? A jest do tego spolszczenie oddzielne czy jak ? Bo na gryonline ciągle widnieje że jest w wersji angielskiej
Jeśli Dishonored jest na steam, to pewnie tam można wybrać język.
Nie wiem, nie znam się, a oto dowód na to że jest po polsku:
http://www.youtube.com/watch?v=I04ot172-Q8
Pozdrawiam :)
Co złego to nie ja.A nawet jeśli to ja, to i tak się nie przyznam.

deathcross
Posty: 5
Rejestracja: 3 sie 2013, o 18:49

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: deathcross » 3 sie 2013, o 18:53

Mam pytanie, jest ktoś zdolny podjąć się tłumaczenia jednej z gier podanych poniżej? Gry które warto poznać, a które niestety nie zostały wydane w naszym ojczystym języku.

Mars War Logs (świetny rpg który dużo by zyskał na polskim tłumaczeniu)
AI War Fleet Command (dobra kosmiczna strategia w stylu indie)


Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości