[PC] The Walking Dead: Instynkt Przetrwania

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Ramiz
Posty: 63
Rejestracja: 16 mar 2013, o 11:41

Re: [PC] The Walking Dead: Instynkt Przetrwania

Postautor: Ramiz » 30 sie 2013, o 14:04

Co jest do zrobienia?
-Ponowić korektę kilku drobnych dokumentów (chodzi o poprawę kontekstu wypowiedzi).
-Podmienić polskie znaki na odpowiedniki w plikach po korekcie.
-Jeszcze raz sprawdzić, których plików edycja powoduje wywalanie gry do pulpitu.
-Złożenie całości do kupy i ocena, czy spolszczenie nadaje się do wydania.

Dopiero wtedy będzie można wydać spolszczenie gry. Pozwólcie tylko nam nacieszyć się końcem wakacji, potem doprowadzimy to do porządku. Też czekam na kolejny sezon TWD, dlatego sam bardzo chcę to skończyć przed jego premierą.
The Walking Dead: Survival Instinct - spolszczenie wydane
SOMA - spolszczenie wydane

gedlanek
Posty: 74
Rejestracja: 6 lut 2013, o 10:50

Re: [PC] The Walking Dead: Instynkt Przetrwania

Postautor: gedlanek » 30 sie 2013, o 18:09

Ramiz wielkie dzięki za informacje które tu podałeś ;) Oczywiście cieszcie się wakacjami, ja także się nimi cieszę, ostatni miesiąc. Nie mówię że chcemy spolszczenie już czy coś, po prostu brakowało nam właśnie takich informacji ;) jeszcze raz dzięki.

exstyler
Posty: 8
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 19:20

Re: [PC] The Walking Dead: Instynkt Przetrwania

Postautor: exstyler » 9 wrz 2013, o 15:08

Dajcie te niepełne spolszczenie chociaż..

Awatar użytkownika
filu23
Posty: 105
Rejestracja: 14 sie 2011, o 19:13

Re: [PC] The Walking Dead: Instynkt Przetrwania

Postautor: filu23 » 9 wrz 2013, o 20:53

nie ;)

LordWieslaw
Posty: 108
Rejestracja: 24 mar 2011, o 00:31

Re: [PC] The Walking Dead: Instynkt Przetrwania

Postautor: LordWieslaw » 9 wrz 2013, o 22:00

Może jakieś screeny, albo gameplay, żeby niektórzy mogli przestać zadawać niepotrzebnych pytań? ;)

Awatar użytkownika
Maniek123404
Posty: 21
Rejestracja: 19 lip 2013, o 17:08

Re: [PC] The Walking Dead: Instynkt Przetrwania

Postautor: Maniek123404 » 10 wrz 2013, o 07:14

Fani Czekają!! :)

Dziubek
Posty: 20
Rejestracja: 16 lis 2012, o 18:03

Re: Odp: [PC] The Walking Dead: Instynkt Przetrwania

Postautor: Dziubek » 1 paź 2013, o 08:43

Ciekawe ale projekt chyba upadł tyle miesięcy i nic a niby już był ukończony ciekawe bo byłoby szkoda

Wysyłane z mojego SonyX8 za pomocą Tapatalk 2

gedlanek
Posty: 74
Rejestracja: 6 lut 2013, o 10:50

Re: [PC] The Walking Dead: Instynkt Przetrwania

Postautor: gedlanek » 3 paź 2013, o 18:20

przecież pisali że chcieli skorzystać z wakacji a nie siedzieć i tłumaczyć, teraz wakacje się skończyły,dajcie im się jeszcze ogarnąć ze studiami i pewnie zaczną tłumaczyć dalej, ludzie luz i czekamy :)

Awatar użytkownika
filu23
Posty: 105
Rejestracja: 14 sie 2011, o 19:13

Re: [PC] The Walking Dead: Instynkt Przetrwania

Postautor: filu23 » 7 paź 2013, o 03:46

Z przykrością muszę stwierdzić iż projekt zostaje zawieszony do odwołania główny organizator projektu się nie odzywa a sam tego nie wydam. Gdyby jakaś kompetentna i znająca się na rzeczy osoba zechciała mi pomóc to info na PW.

Awatar użytkownika
Ramiz
Posty: 63
Rejestracja: 16 mar 2013, o 11:41

Re: [PC] The Walking Dead: Instynkt Przetrwania

Postautor: Ramiz » 8 paź 2013, o 14:16

Powiem wprost. Mam dość obiecywania czegokolwiek - bardzo bym chciał już dawno to wydać, ale i tak zaraz dostanę kopa w tyłek, bo gdy tylko chcę zrobić dłuższe przysiedzenie nad przygotowaniem spolszczenia to słyszę tylko "co ty robisz, mamy inne problemy" itd, itd.

A więc tak... Ja się wycofuję, bo słowo projekt jest dla mnie zbyt zobowiązujące, szczególnie gdy nie mam czasu. W wolnym czasie, wolnym tempem będę to skubał i jeśli uznam kiedyś za dobre to to wydam.

Tymczasem projekt zostaje zamknięty, ale jeśli chcesz go kontynuować to wal śmiało do użytkownika filu23 - wypociny Winegara wysłałem mu już wcześniej. Dla jasności: Tomek "Winegar" Mucha to nasz główny tłumacz, który przetłumaczył zdecydowaną większość tekstu gry.

Przepraszam za wszelką krytykę wobec długiego czasu tworzenia spolszczeń - przekonałem się na własnej skórze, że spolszczenie nie powstaje na jedno pierdnięcie.
The Walking Dead: Survival Instinct - spolszczenie wydane
SOMA - spolszczenie wydane


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości