[PC] Escape From Monkey Island

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
SpokoWap
Posty: 23
Rejestracja: 14 wrz 2008, o 13:57
Kontakt:

Re: [PC] Escape From Monkey Island

Postautor: SpokoWap » 22 wrz 2014, o 15:24

Jak tam postępy? Coś ruszyło? Jeśli nie ma chętnych do testowania, mogę się zgłosić, grę niedawno kupiłem w realu za dziesięć złotych ;)

Awatar użytkownika
Tirey93
Posty: 91
Rejestracja: 9 kwie 2011, o 19:56

Re: [PC] Escape From Monkey Island

Postautor: Tirey93 » 9 paź 2014, o 10:58

Cześć!
Troszkę zawiodłem. Lenistwo sprawiło, że zmuszałem się do napisania tego posta z dwa tygodnie.
Jestem zobowiązany nakreślić Wam aktualną sytuację w projekcie, więc tak uczynię.
W czerwcu pięcioosobowym składem rozpoczęliśmy betatesty. Skończyły je dwie osoby. Kolejna dwójka zaczęła, straciła motywację i poddała się gdzieś w połowie. Jedna osoba nawet nie ruszyła prologu :D Pisało do mnie parę osób, chcących dołączyć do testów, ale finalnie nic z tego nie wyszło. Po prostu traciliśmy kontakt. Tak właśnie to wygląda teraz. Mam foldery z błędami, ale testerzy wyłapali ich za mało, bym mógł robić korektę na ich podstawie. Ja sam, jako jeden z betatesterów, nie skończyłem testów. Po prostu nie mam już tyle wolnego czasu, by poświęcić te parę godzin, które jestem w domu na EfMI. Aktualnie pracuję, ale sądzę, że do końca roku będę mógł to rzucić i być może wtedy aktywnie wrócę do MI4. Jednym słowem projekt leży.

Ale nie mam samych złych wieści. Ostatnio doszły do mnie słuchy, że Fabiosek znalazł kogoś, kto jest chętny zająć się grafikami. Jeśli to wypali, to będziemy mieli premierę z w pełni spolszczonymi małpami.
Inną sprawą jest to, że mimo że nie siedzę nad projektem, to wciąż jestem aktywny na gg://6162955. Jeżeli jest ktoś chętny do betatestów, to zapraszam do rozmowy. Jeżeli ktoś z Was się zgłosi, to projekt będzie się chociaż tlił - nie będzie już leżał martwy, póki ja nie wrócę.

Spróbuję się tu jeszcze odezwać w tym roku. Napisanie takiego posta to niewielki dla mnie wysiłek, a wiem, że w ten sposób zaspokajam ciekawość wielu niewinnych dusz ;) Na zakończenie mogę obiecać, że prędzej czy później - ten projekt zostanie przeze mnie ukończony.

-- 14 mar 2015, o 16:20 --

Oficjalnie zawieszam projekt - straciłem motywację. Nwm kiedy i czy wznowię pracę.
ONLY HAXBALL

pgodyn
Posty: 3
Rejestracja: 24 paź 2021, o 15:08

Re: [PC] Escape From Monkey Island

Postautor: pgodyn » 23 cze 2022, o 07:36

Czy jest szansa nad wznowieniem spolszczenia ????????

hern
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2022, o 11:11

Re: [PC] Escape From Monkey Island

Postautor: hern » 28 sie 2022, o 14:38

Jest szansa na reinkarnację projektu?

Awatar użytkownika
P.G
Posty: 59
Rejestracja: 22 lip 2022, o 15:40

Re: [PC] Escape From Monkey Island

Postautor: P.G » 6 paź 2022, o 18:29

Czy jest szansa na wysłanie dotychczasowej pracy tłumaczenia, żeby ktoś inny dokończył

hern
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2022, o 11:11

Re: [PC] Escape From Monkey Island

Postautor: hern » 7 lut 2023, o 12:02

Jeśli ktoś z Autorów tego postu to jeszcze czyta to czy można wrzucić chociaż spolszczenie w wersji beta?

Awatar użytkownika
Tirey93
Posty: 91
Rejestracja: 9 kwie 2011, o 19:56

Re: [PC] Escape From Monkey Island

Postautor: Tirey93 » 13 paź 2023, o 11:03

Hej, tu autor spolszczenia. Zrobiłem mały porządek z moim spolszczeniem. Utworzyłem repozytorium z całym know-howem, wgrałem tam najnowszą wersję spolszczenia oraz utworzyłem lepsze narzędzia do pracy z tekstem.
https://github.com/tirey93/mi4pl
ONLY HAXBALL

Awatar użytkownika
Itami
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2023, o 17:10

Re: [PC] Escape From Monkey Island

Postautor: Itami » 13 paź 2023, o 17:21

Ja pozwolę jeszcze tylko od siebie dodać, że spolszczenie nadal jest w fazie beta, więc zachęcamy do przeprowadzania korekty i wprowadzania udoskonaleń w tłumaczeniu 😄

Awatar użytkownika
Tirey93
Posty: 91
Rejestracja: 9 kwie 2011, o 19:56

Re: [PC] Escape From Monkey Island

Postautor: Tirey93 » 17 lut 2024, o 17:16

Cześć, mały update po paru miesiącach.
2024-02-17 17_22_55-Greenshot.png
2024-02-17 16_44_45-Greenshot.png
Od mojego ostatniego postu pracę nieustannie trwają.
Udało mi się ukończyć retranslację całego aktu I. W tej chwili pracuję nad aktem II. Jestem gdzieś w połowie skryptu.
W międzyczasie spotkałem się z Itami, aby dogadać temat niektórych nazw własnych.
Aktualny stan spolszczenia można śledzić w repozytorium: https://github.com/tirey93/mi4pl
Można tam też pobrać skompilowany przeze mnie plik(artAll.m4b), który podmieni tekst na w grze na polski.

Prośba adminów do przeniesienia wątku z powrotem do działu aktywnych projektów. Tym razem zamierzam dowieźć, co zacząłem :)
ONLY HAXBALL


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: neciu i 5 gości