Witam~

O nas.
Awatar użytkownika
Detrimentum
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2016, o 20:48

Witam~

Postautor: Detrimentum » 15 sty 2016, o 21:39

Detrimentum melduje się!
Jestem samicą gatunku ludzkiego, która zjawiła się na tym świecie w październiku 1997 roku. Od tego momentu uprzykrzam życie wszystkim na około. Od dłuższego czasu (gimnazjum chyba?) marzy mi się tłumaczenie. Niestety przez pewien czas miałam mały problem ze zdrowiem, który pożerał cały mój czas. Dopiero dziś odważyłam się zrobić cokolwiek z moim marzeniem.
Jak się łatwo można domyślić — mam zerowe doświadczenie, ale bardzo chcę takowe zdobyć. Interesują mnie właściwie gry wszystkich gatunków. Najbardziej lubię wszelakiego rodzaju rpg, ale bywa różnie. ;3
Poza tym bywa, że nadużywam emotikon w „luźnych” rozmowach, bywam nieśmiała... I jestem meme lordem. Mam trochę anglojęzycznych znajomych, więc łatwiej mi zrozumieć slang/memy. Znam się na słowotwórstwie i mam dziwne poczucie humoru.
Proszę szturchać, pytać czy co tam wolicie. Interakcje z ludźmi są zawsze intrygujące~
Pozdrawiam! o^o

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Witam~

Postautor: mendosa » 16 sty 2016, o 15:41

Serdecznie witam Cię na forum i zapraszam do uprzykrzania nam życia, zarówno w dyskusjach na forum jak i w (często mocno interesujących) rozmowach na Krzykaczu (rodzaj czatu na dole strony forum). Jeżeli interesowałyby Cię gry przygodowe, to mogę zaproponować udział w projekcie Grim Fandango Remastered - proszę wówczas o PW. Toczy się wiele innych projektów, gdybyś chciała rekrutować się do nich, pisz mejla na grajpopolsku(at)gmail.com lub PW do Norka, dostaniesz wówczas próbkę do tłumaczenia i ew. instrukcje co dalej. Pozdrawiam :D
N.E.M.O.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Witam~

Postautor: Norek » 16 sty 2016, o 22:21

Dołączam się do powitania : )
Mam nadzieję, że zagrzejesz tu miejsce na dłużej, bo to najlepsze miejsce w sieci, jeśli chodzi o fanowskie spolszczenia :D

Jak napisał mendosa, także do mnie możesz zgłosić się w sprawie ewentualnego udziału w różnych projektach, lub popytać ludzi w ich tematach, do czego zachęcam.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
Detrimentum
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2016, o 20:48

Re: Witam~

Postautor: Detrimentum » 17 sty 2016, o 14:43

Dziękuję wam obydwu za gorące powitanie. Postaram się was tu trochę pomęczyć. ;3
Możliwe, że niedługo dostaniecie ode mnie maila/pw. ^^


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości