[PC] The Walking Dead: A New Frontier

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
bazarxd
Posty: 7
Rejestracja: 28 gru 2016, o 20:05
Grupa: Kondominum

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: bazarxd » 29 gru 2016, o 18:44

Nie wiem czy to nie podchodzi pod "Nie pytaj o premierę spolszczenia" ale skoro w tym roku nie ma co liczyć na pierwszy odcinek to czy sądzicie że uda się to zrobić oba do końca stycznia czy może jeszcze nie ma co nawet szacować?

Oczywiście dziękuję za robienie tego spolszczenia ale to już mówi każdy :P
Coś kiedyś tu będzie.

Dashe
Posty: 45
Rejestracja: 3 maja 2016, o 11:27

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Dashe » 29 gru 2016, o 19:48

Najgorsze chyba będą testy, bo przecież zakończenie sezonu 2 miało 3 zakończenia, a więc rozwidla to się na 3 różne ścieżki. Do tego każda ścieżka ma jak zawsze 4 opcje do wyboru, żeby testować... Aż głowa boli ile to razy trzeba to samo wałkować i sprawdzać, o ile się nie myle to naprawdę ogrom pracy przed testerami.

bazarxd
Posty: 7
Rejestracja: 28 gru 2016, o 20:05
Grupa: Kondominum

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: bazarxd » 29 gru 2016, o 20:27

Najgorsze chyba będą testy, bo przecież zakończenie sezonu 2 miało 3 zakończenia, a więc rozwidla to się na 3 różne ścieżki. Do tego każda ścieżka ma jak zawsze 4 opcje do wyboru, żeby testować... Aż głowa boli ile to razy trzeba to samo wałkować i sprawdzać, o ile się nie myle to naprawdę ogrom pracy przed testerami.
Jeżeli o to chodzi to pewnie...
Spoiler!
Wszystko sprowadzą do jednego w pewnie pierwszym odcinku
I to pierwszy odcinek pewnie będzie tym gdzie będzie tego tyle do testowania a w 2 pewnie znaczenie będzie niewielkie ale ja tam nie wiem bo unikam spojlerów więc może nas zaskoczą i to będzie miało wpływ.
Coś kiedyś tu będzie.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Norek » 30 gru 2016, o 00:36

Testami się nie martwimy, zmieniliśmy nieco formułę i mamy 3 czy 4 osoby, które pomogą nam w testach nagrywając filmiki, co (wbrew pozorom) przyspieszy prace. Bardzo byśmy chcieli wydać oba pierwsze odcinki jeszcze w styczniu, ale nie chcę kolejny raz obiecywać, żeby musieć się z obietnic wycofywać.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

monikowa26

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: monikowa26 » 30 gru 2016, o 10:19

I bardzo słuszne podejście ;) styczeń już niedługo czekamy z niecierpliwością

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 225
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: ArtekXDPL » 30 gru 2016, o 12:42

Dzięki ze spolszczacie tą grę the walking dead nie śpieszcie się ważne żeby wszystko było ok jak spolszczycie te dwa epizody i tak wam to szybko idzie jak na razie pisałeś ze pierwszy epizod prawie przetłumaczony ile się gra w pierwszy epizod ja będę grał jak będą wszystkie spolszczone

Kłysu
Posty: 14
Rejestracja: 2 sty 2017, o 15:15

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Kłysu » 2 sty 2017, o 15:18

I jak wam idzie? Czy można liczyć na wypuszczenie 1ep do końca tego tygodnia czy jednak poleciałem z wyobraźnią?

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Norek » 3 sty 2017, o 12:32

Poleciałeś z wyobraźnią : D
Plan jest taki - dzisiaj koniec tłumaczenia (dialogi w grze zostały w 100% przetłumaczone, zostały jeszcze opcje i takie pierdoły - około 5% całości.
Jutro rusza korekta (dwie osoby). Zapewne korekta skończy się do końca tygodnia (powinna wcześniej) i tylko czekamy na opracowanie fonta do gry.
Jak to już będziemy mieli, możemy działać z testami. Idealnie byłoby puścić oba odcinki w tym miesiącu i taki jest nasz cel. Zobaczymy, czy rzeczywistość zweryfikuje nasze plany^^
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

bazarxd
Posty: 7
Rejestracja: 28 gru 2016, o 20:05
Grupa: Kondominum

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: bazarxd » 3 sty 2017, o 19:48

Mam nadzieję że się uda :) Nadrobiłem cały serial TWD (następna cześć 7 sezonu dopiero w lato chyba) + Fear TWD
A Spojlery są już wszędzie! Jednak udaje się je unikać.
Coś kiedyś tu będzie.

GetShot
Posty: 2
Rejestracja: 5 sty 2017, o 10:31

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: GetShot » 5 sty 2017, o 10:58

Kochani moi drodzy!
Jak Wam idzie? Czekam niecierpliwie na wyniki Waszej pracy, biję pokłony do samej podłogi za całą robotę jaką świetnie wykonujecie!!!!!
Pozdrawiam!


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości