Siema mordeczki :P

O nas.
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Posty: 23
Rejestracja: 2 lut 2017, o 13:03

Siema mordeczki :P

Postautor: Pan Szatan » 22 lut 2017, o 23:11

Cześć, ja jestem Pan Szatan znany również jako SZΛTΛN :P

Jakoś specialnie nie zajmuje się tłumaczeniem gier jedyne spolszczenie, które zrobiłem to te do POSTAL 2 dla wersji Steam, pracowałem też nad spolszczeniem moda Happy Night ale przypadkiem skasowałem cały folder z grą xDDD

Jeśli ktoś jest zainteresowany spolszczeniem do P2 Steam znajdzie je tu: http://forum.postalsite.info/topics72/p ... vt6283.htm (jeśli link do innego forum łamie regulamin czy coś to proszę nie usuwać, napiszcie PW to podam bezpośredni link do pobrania a instrukcje instalacji dam tutaj)

Teraz pewnie się ktoś zapyta czemu nie podzielę się nim tu, nie założę tematu? Zrobię to ale później kiedy skończę nową aktualizację, przydałoby się kilka poprawek :)

Później planuję stworzyć jeszcze raz spolszczenie do moda Happy Night i następnie może spróbuję zrobić spolszczenie dodatku Paradise Lost, będą to jedynie napisy w menu oraz misje chyba że znajdzie się ktoś chętny do dubbingu oraz pomocy w tłumaczeniu... Właśnie dlatego tu jestem kochani ale to jeszcze nie teraz ;)

Jak już mówiłem nie zajmuje się tłumaczeniem, jestem Modderem, tworze mody dla gry Postal 2 a, że mam te umiejętności postanowiłem zrobić te tłumaczenie, ktoś powie ale przecież P2 wyszedł w polskiej wersji. Odpowiem tak: To chyba nie grałeś w wersję Steam. Tam się sporo zmieniło, miałem bardzo dużo tekstu do tłumaczenia, niektóre textury musiałem edytować a inne importować pojedyńczo aby nie usunąć nowej zaktalizowanej zawartości paczek textur. Z dubbingiem było prościej poprostu przerzuciłem odpowiednie pliki z polskiej wersji gry xD

Spokojnie mogę ręczyć, że ten dubbing możecie pobierać całkowicie legalnie ponieważ magazyn Play który wydał polską wersję gry już dawno nie istnieje.

Także to tyle, dzięki jeśli ktoś to wszystko przeczytał i pozdrawiam :D

PS. Tak przy okazji bardzo dzękuję ekipie GPP za spolszczenie do LiS i różnych gier Telltale. :* xdd

PPS. Jeśli potrzebuje ktoś testera to pisać śmiało znam się na tym i lubię sprawdzać niedopracowania, błędy itd. To codzienność dla modderów xD
"Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...Obrazek " - Tiquill

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 225
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: Siema mordeczki :P

Postautor: ArtekXDPL » 2 mar 2017, o 21:23

Czytam, że ci smutno w takim razie działam. Cześć, czekam an twoje spolszczenia i pozdrów wariatów z psite. (hehehe)
Ten jakiś user nadal piszę, że papież umarł, o którejś tam godzinie? xD
Fajnie się was trolowało na forum <z przymrożeniem oka>
Ech... jak się to mówi "w życiu piękne są tylko chwile"

Edit: Dobra, wracam do swojego projektu. Cześć.

Awatar użytkownika
Pan Szatan
Posty: 23
Rejestracja: 2 lut 2017, o 13:03

Re: Siema mordeczki :P

Postautor: Pan Szatan » 6 mar 2017, o 09:41

Ten jakiś user nadal piszę, że papież umarł, o którejś tam godzinie? xD
Nie, bo Tiquill wrócił z marsjankami zasilającymi forum po pół roku no i mu sie nie podobało umieranie papaja i już nikt nie umiera papieża.

Dzięki za odpowiedz w ogóle i tak pozdrowie od ciebie PŚI xd
"Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...Obrazek " - Tiquill


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość