[PC] Thimbleweed Park

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 67
Rejestracja: 30 kwie 2010, o 07:52
Grupa: Przygodoskop
Kontakt:

[PC] Thimbleweed Park

Postautor: Elum » 31 mar 2017, o 22:41

Thimbleweed Park, czyli pierwsza od prawie trzydziestu lat wspólna gra weteranów branży - Rona Gilberta, Gary'ego Winnicka, Davida Foxa i Marka Ferrari. Przygodówka nie tylko bardzo w stylu Maniac Mansion i Zaka McKrackena, ale też... osadzona w świecie Maniac Mansion i Zaka McKrackena (oficjalnie twórcy z wiadomych względów zaprzeczają, ale nawiązań jest tyle, że niewidomy by zauważył).

Tłumaczyć zacząłem dzisiaj, więc do przyszłego tygodnia pewnie nie skończę. Chciałbym, ale tekstu w Thimbleweed Park jest "trochę" więcej niż w Maniac Mansion i Zaku McKrackenie.

Więcej o tłumaczeniu (w tym pierwszy screen/screeny) - na stronie/forum projektu.

Awatar użytkownika
satan
Posty: 41
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 16:26

Re: [PC] Thimbleweed Park

Postautor: satan » 1 kwie 2017, o 11:43

Nie mogę się doczekać! Powodzenia :)

Awatar użytkownika
Zagadka
Posty: 88
Rejestracja: 30 lip 2011, o 22:05
Grupa: wolny strzelec GPP
Kontakt:

Re: [PC] Thimbleweed Park

Postautor: Zagadka » 1 kwie 2017, o 14:48

Tłumaczyć zacząłem dzisiaj, więc do przyszłego tygodnia pewnie nie skończę. Chciałbym, ale tekstu w Thimbleweed Park jest "trochę" więcej niż w Maniac Mansion i Zaku McKrackenie.
Aha, no to za dwa tygodnie sobie pogram po polsku, bo święta idą... :P.

A tak na poważnie, to świetny kolejny wybór - chyba najbardziej oczekiwana przygodówka roku. Oceny zbiera przednie. Za to biedna Nelly Cootalot chyba jeszcze przez dłuższy czas po polsku nie przemówi ;).

Awatar użytkownika
Elum
Posty: 67
Rejestracja: 30 kwie 2010, o 07:52
Grupa: Przygodoskop
Kontakt:

Re: [PC] Thimbleweed Park

Postautor: Elum » 1 kwie 2017, o 20:47

(...) chyba najbardziej oczekiwana przygodówka roku.
Oczywiście masz na myśli zagranicę, bo w Polsce czekało na nią mniej więcej kilkanaście osób. ;)
Za to biedna Nelly Cootalot chyba jeszcze przez dłuższy czas po polsku nie przemówi ;).
Jak to przez dłuższy czas? Przecież niedługo wychodzi polska wersja Nelly Cootalot HD. :P

Awatar użytkownika
Zagadka
Posty: 88
Rejestracja: 30 lip 2011, o 22:05
Grupa: wolny strzelec GPP
Kontakt:

Re: [PC] Thimbleweed Park

Postautor: Zagadka » 1 kwie 2017, o 21:13

Taa, polskie serwisy o grach tylko o głośnych tytułach nadają.

Ja chciałem polską wersję "Ptasiej floty" :P.

Awatar użytkownika
Elum
Posty: 67
Rejestracja: 30 kwie 2010, o 07:52
Grupa: Przygodoskop
Kontakt:

Re: [PC] Thimbleweed Park

Postautor: Elum » 1 kwie 2017, o 22:31

Taa, polskie serwisy o grach tylko o głośnych tytułach nadają.
Nie chodzi o polskie serwisy, tylko o polskich graczy. Na zagranicznych stronach o Thimbleweed Park się dyskutuje. Przykładowo, na niemieckim Adventure Treff wątek na forum ma już ponad 500 postów. To więcej niż w całym polskojęzycznym internecie.

Z drugiej strony, dzięki temu gra nie jest atrakcyjna dla polskich wydawców. I zamiast byle jakiego tłumaczenia oficjalnego, będzie miała profesjonalne nieoficjalne. ;)

Noir
Posty: 12
Rejestracja: 24 sty 2013, o 12:55

Re: [PC] Thimbleweed Park

Postautor: Noir » 2 kwie 2017, o 15:47

Witam. Mam pytanko: czy spolszczenie będzie dostosowane do wersji gry z GOG-a? Bo tam zamierzam kupić swoją kopię.

Awatar użytkownika
Elum
Posty: 67
Rejestracja: 30 kwie 2010, o 07:52
Grupa: Przygodoskop
Kontakt:

Re: [PC] Thimbleweed Park

Postautor: Elum » 3 kwie 2017, o 22:35

Ja już tam swoją kopię kupiłem, więc musi działać z wersją GOG. Nie ma innego wyjścia.

Kubson88
Posty: 6
Rejestracja: 13 maja 2017, o 20:55

Re: [PC] Thimbleweed Park

Postautor: Kubson88 » 13 maja 2017, o 20:57

Witam :)

Sa jakies wiesci dotyczace spolszczenia>? gierke zakupilem ,ale fajnie by bylo zagrac w rodzimym jezyku,wiec moze ktos wie jak tam idzie spolczenie gierki :) z góry dzieki za inf

Awatar użytkownika
Elum
Posty: 67
Rejestracja: 30 kwie 2010, o 07:52
Grupa: Przygodoskop
Kontakt:

Re: [PC] Thimbleweed Park

Postautor: Elum » 17 maja 2017, o 19:17

Thimbleweed Park nie jest "gierką", którą da się przetłumaczyć w kilka tygodni. Nie liczyłbym na polską wersję w tym roku.


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: i_tower_in_you i 5 gości