[PC] Dreamfall: Chapters

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
pedrop
Posty: 12
Rejestracja: 14 lis 2017, o 12:43

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: pedrop » 18 kwie 2019, o 12:14

To dodajcie jeszcze wersję na Maca i moja żona będzie Was kochać ;)

Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Izzie » 21 kwie 2019, o 23:23

Tutaj dorzuciłam do Pobieralni wersję na macOS, przy czym kompatybilna jest z wersją gry 5.7.4.4, więc spolszczenie na pewno zadziała z aktualną wersją gry z Humble Bundle. W przypadku Steam i GOG, trzeba by grać na starszej wersji.
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

Calson
Posty: 4
Rejestracja: 22 kwie 2019, o 19:13

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Calson » 22 kwie 2019, o 19:27

Dzień dobry. Ja natomiast mam problem natury technicznej...
Otóż posiadam wersję Steamową 'Dreamfall Chapters: The Final Cut', w której to włączyłem najnowszą wersję beta, czyli 5.7.8.3 (nawet pokazuje mi się ten numer wersji w ustawieniach w samej grze), ale po odpaleniu instalatora spolszczenia okazuje się, że sumy kontrolne się nie zgadzają. I właściwie, myślę, że nie mają prawa, bo co dziwnego zauważyłem wersja pliku wykonywalnego Dreamfall Chapters jest w wersji 5.4.5. Próbowałem usuwać ten plik exe i dociągać nowy przez sprawdzanie spójności plików, ale pobiera nadal ten sam plik. Pogubiłem się... TIA

Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Izzie » 22 kwie 2019, o 20:43

@Calson, ja wiem, że to będzie podstawowe pytanie, ale żeby wykluczyć najprostszą przyczynę - na pewno pobrałeś odpowiednią wersję instalatora, czyli w Twoim przypadku - stąd? Ogólnie w Pobieralni namnożyło nam się tych wersji instalatorów przez konieczność podziału na Steam+GOG i Humble Bundle, różne systemy operacyjne, więc mamy tam teraz sześć osobnych plików.

Sprawdziłam u siebie dla pewności kolejny raz, mam wersję gry 5.7.8.3 na Steam i łatka spolszczająca nałożyła się bez problemu.
Obrazek
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

pedrop
Posty: 12
Rejestracja: 14 lis 2017, o 12:43

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: pedrop » 23 kwie 2019, o 10:46

Więc to już oficjalne: kochamy Was z moją żoną ! ;) Dzięki serdeczne za wersję na Maca! Udało mi się przestawić wersję na starszą i dziś wieczorem, będę próbował zaaplikować łatkę. Dzięki serdeczne za ten ogrom pracy, dla całego zespołu!

Calson
Posty: 4
Rejestracja: 22 kwie 2019, o 19:13

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Calson » 23 kwie 2019, o 11:21

@Izzie, no popatrz... Musiałem sobie ostro zamieszać. Ale zwolniłem miejsce na dysku dla kopii zapasowej i uruchomiłem instalator z prawami administratora, gdzie domyślnie włącza się bez nich i kto wie, co tam jeszcze zamieszałem. Chyba miałem gorszy dzień xD. Sorry za stracony czas. I dzięki. Ore wa baka desu ne. Ale najważniejsze, że wszystko działa.

marcin1987sg
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2020, o 14:46

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: marcin1987sg » 19 cze 2020, o 14:49

Tutaj dorzuciłam do Pobieralni wersję na macOS, przy czym kompatybilna jest z wersją gry 5.7.4.4, więc spolszczenie na pewno zadziała z aktualną wersją gry z Humble Bundle. W przypadku Steam i GOG, trzeba by grać na starszej wersji.
Cześć! Jestem nowym użytkownikiem systemu macOS i szczerze mówiąc nie wiem co mam zrobić z pobranymi plikami żeby zainstalować spolszczenie gry ;( Czy mogę prosić o pomoc co mam zrobić z tymi plikami i gdzie je wrzucić? Windows niestety jest dużo bardziej intuicyjnym systemem od tego macOSa :(

INTseed
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2013, o 18:43

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: INTseed » 19 paź 2020, o 11:36

Jest może już aktualizacja spolszczenia do tej gry?


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości