MGS V - jakieś szanse na spolszczenie?

Dział niewymagający rejestracji na forum. Chcesz wyrazić swoją opinię o projekcie, podziękować autorom, zadać pytanie? To miejsce dla Ciebie.
Regulamin forum
Obowiązuje bezwzględny zakaz: pytania o daty premier oraz spamowania.
Wypierdek

MGS V - jakieś szanse na spolszczenie?

Postautor: Wypierdek » 5 cze 2019, o 12:37

Witam, właśnie biorę się za MGS V i ciekawi mnie czy istnieje jakieś spolszczenie do tej gry? Albo czy ktoś pracuje obecnie nad takim spolszczeniem? Gra jest dosyć rozbudowana więc fajnie byłoby ją ograć po polsku. :D

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: MGS V - jakieś szanse na spolszczenie?

Postautor: dudo66 » 7 cze 2019, o 22:15

Był takowy projekt.Ponoć ukończony ,lecz co się z nim stało nie wiem.
viewtopic.php?f=9&t=3203&hilit=metal+gear+solid

RadolSzczecin
Posty: 75
Rejestracja: 26 lip 2011, o 21:20

Re: MGS V - jakieś szanse na spolszczenie?

Postautor: RadolSzczecin » 28 cze 2019, o 21:17

Fajnie by było jakby zebrała się jakaś porządna ekipa i zaczeła robić spolszczenie do tej gry.
Biorąc pod uwagę że było by co tłumaczyć i robić, to obawiam się że czekalibyśmy dość długo na finał prac.
Jest to jednak gra, którą z miłą chęcią większość włączyła by jeszcze raz aby zagrać w polskiej wersji.

Pozwolę sobie na śmiałą teze, że byłby to projekt, który pewnie popularnością przebił by z 10 innych projektów które obecnie są w produkcji w dziale "Projekty" i tez nie wiadomo czy kiedykolwiek zostaną w końcu ukończone.

Jak chcecie mieć naprawdę "mocną pozycję" w swoim dorobku spolszczeń to zabierajcie się za spolszczenie MGS V ..aż dziwne że do tej pory za to się nie wzieliście.

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 298
Rejestracja: 19 maja 2008, o 10:04
Grupa: CosmoFF
Kontakt:

Re: MGS V - jakieś szanse na spolszczenie?

Postautor: Robin » 28 cze 2019, o 21:41

Może pan prezes ze Szczecina sam się weźmie za ten wspaniały projekt? Patrz, jaką byś miał naprawdę mocną pozycję, cały świat byś uratował. Aż dziwne, że do tej pory za to się nie wziąłeś.
www.balamb.pl
Smrtka je tradiční personifikace smrti, zpodobněná jako kostlivec s kosou, často bývá zobrazována v černém hábitu.

RadolSzczecin
Posty: 75
Rejestracja: 26 lip 2011, o 21:20

Re: MGS V - jakieś szanse na spolszczenie?

Postautor: RadolSzczecin » 29 cze 2019, o 20:46

Liczyłem na jakiś konstruktywny dialog a nie takie śmieszne, żałosne 'zaczepki'...no cóż...widocznie za bardzo uwierzyłem że spolszczenie do tej gry jest do uźdwignięcia przez tłumaczy z tej strony.

Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Re: MGS V - jakieś szanse na spolszczenie?

Postautor: Fabiosek » 29 cze 2019, o 21:57

Konstruktywnie, to nikomu się nie chce, tyle.

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: MGS V - jakieś szanse na spolszczenie?

Postautor: dudo66 » 1 lip 2019, o 17:51

Podałem Ci namiary w poście #2.Ponoć projekt został ukończony ,więc spróbuj skontaktować się z twórcą ,i daj znać jakby się udało coś znaleźć :)


Wróć do „Dla Gości”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości