[PC] Tropico 6

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
MUSH_live
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2021, o 14:27

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: MUSH_live » 26 cze 2021, o 15:27

Super @hydefromt70s ! Kibicujemy i życzymy efektywnej pracy :)

DeX676
Posty: 4
Rejestracja: 5 lip 2021, o 12:32

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: DeX676 » 5 lip 2021, o 12:50

Hej, mam pytanko :D Czy ów spolszczenie będzie kompatybilne z wersja na Steam czy tylko na Gogu? :O Pozdrawiam i życzę udanej pracy^^

mosakovsky
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2020, o 20:32

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: mosakovsky » 5 lip 2021, o 23:29

Jak tam sytuacja na froncie? Może jakiś mały leaked testowy?

KamilBosman
Posty: 2
Rejestracja: 3 wrz 2021, o 14:27

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: KamilBosman » 3 wrz 2021, o 14:30

Z uwagi na fakt, że na chwilę obecną spolszczenie stanęło w kropce i autor nie poczuwa się do dalszych prac, postanowiłem wraz z grupą ochotników spolszczyć grę na własną rękę. Do końca roku postaram się przesłać wam gotowy plik. Panu już podziękujemy za robienie graczom złudnych nadziei ;-)

Gropo
Posty: 4
Rejestracja: 3 wrz 2021, o 17:20

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: Gropo » 3 wrz 2021, o 17:27

Powiem wam, że robicie straszne dziadostwo. Brawo za pracę i chęci ale jeśli autor @hydefromt70s zrobił około 70% i milczy to cała praca poszła na marne, a wystarczyło opublikować pliki żeby inni mogli skończyć. Nikt nikomu nie skradnie chwały ale liczy się żeby spolszczenie ujrzało światło dzienne. Dzisiaj od początku zaczyna nowa ekipa, a za 2 miesiące napiszę, że teraz ja zacznę robić od 0. Kompletny bezsens. Podoba mi się praca przy CK3, EU IV oraz Imperator Rome bo EU IV i Imperator Rome zostało przejęte przez inne osoby w celu dalszej pracy. CK3 dostaje cotygodniowe update.

Awatar użytkownika
hydefromt70s
Posty: 77
Rejestracja: 7 paź 2012, o 22:33

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: hydefromt70s » 3 wrz 2021, o 18:47

Z uwagi na fakt, że na chwilę obecną spolszczenie stanęło w kropce i autor nie poczuwa się do dalszych prac, postanowiłem wraz z grupą ochotników spolszczyć grę na własną rękę. Do końca roku postaram się przesłać wam gotowy plik. Panu już podziękujemy za robienie graczom złudnych nadziei ;-)
Nie przypominam sobie, żebym wcześniej napisał, że prace stanęły w miejscu lub że porzuciłem projekt... Prace posuwają się do przodu, być może nie w takim tempie w jakim bym chciał, ale nic na to nie poradzę, że jestem osobą pracującą i mam swoje życie i obowiązki.

Co do tłumaczenia przez inne osoby, droga wolna - przecież nikomu nie zabronię ;)

KamilBosman
Posty: 2
Rejestracja: 3 wrz 2021, o 14:27

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: KamilBosman » 6 wrz 2021, o 10:07

Z uwagi na fakt, że na chwilę obecną spolszczenie stanęło w kropce i autor nie poczuwa się do dalszych prac, postanowiłem wraz z grupą ochotników spolszczyć grę na własną rękę. Do końca roku postaram się przesłać wam gotowy plik. Panu już podziękujemy za robienie graczom złudnych nadziei ;-)
Nie przypominam sobie, żebym wcześniej napisał, że prace stanęły w miejscu lub że porzuciłem projekt... Prace posuwają się do przodu, być może nie w takim tempie w jakim bym chciał, ale nic na to nie poradzę, że jestem osobą pracującą i mam swoje życie i obowiązki.

Co do tłumaczenia przez inne osoby, droga wolna - przecież nikomu nie zabronię ;)
Rozumiem sytuację doskonale. Mam nadzieję, że Twoje spolszczenie ujrzy szybciej światło dzienne ponieważ o ile pamiętam masz ponad połowę pracy zrobionej. Trzymamy więc kciuki by spolszczenie do Tropico 6 wyszło jednak szybciej niżeli ogłoszą premierę Tropico 7 :D

Xaol
Posty: 4
Rejestracja: 15 cze 2021, o 10:23

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: Xaol » 12 wrz 2021, o 10:37

A możesz chociaż zdradzić ile % masz już gotowe?

Pawcio5021
Posty: 44
Rejestracja: 17 wrz 2012, o 17:48

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: Pawcio5021 » 14 wrz 2021, o 23:35

To może KamilBosman i hydefromt70s spróbujecie połączyć siły? Jedna osoba ma 70% lub więcej, a druga grupa zaczyna swoje spolszczenie od 0. Dla mnie to głupota i brak pracy zespołowej. Jeśli dumę schowacie do kieszeni i połączycie siły (i wszyscy możecie siebie umieścić w Creditsach) to spolszczenie będzie gotowe do nowego roku.
Więc napiszę to co większość osób myśli. Podajcie sobie ręce i zacznijcie współpracować.

szczupak90
Posty: 3
Rejestracja: 27 kwie 2021, o 10:59

Re: [PC] Tropico 6

Postautor: szczupak90 » 15 wrz 2021, o 05:32

Dokładnie. Praca zespołowa dobrem całego ludu 😀


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości