Pomoc w poszukiwaniu plików z tekstem w Star Wars Dark Force

Szukasz betatestera, korektora, grafika, itp?
Tutaj napisz ogłoszenie^^
powerus
Posty: 8
Rejestracja: 23 lut 2015, o 16:36

Pomoc w poszukiwaniu plików z tekstem w Star Wars Dark Force

Postautor: powerus » 26 lut 2015, o 12:43

Cześć, potrzebuję pomocy w spolszczeniu gry Star Wars: Dark Forces (sorry że nie napisałem całego tytułu gry w tytule, ale się nie zmieścił) ta gra ma większość plików zapisanych w rzadkim formacie, a mianowicie .GOB, ale posiadam program do rozpakowania plików w tym formacie, ale problem pojawia się dalej, a mianowicie "w środku" jest pełno plików z czego część plików jest nie potrzebnych do tłumaczenia, część to głupoty czyli menu itd, ale dialogów nie ma i nie ma też takich jakby odpraw do misji i teraz pytanie: w jakim formacie są pliki tekstowe te naprawdę przydatne czyli dialogi i te tzw. "odprawy". Umieszczam link do zdjęcia z plikami z rozpakowane pliku Dark (w formacie .GOB wydaje mi się że to tam się znajdują pliki z tekstem bo w formacie .GOB mam jeszcze tylko pliki: SOUND, SPRITES i TEXTURES):http://naforum.zapodaj.net/1df58e8ca881.png.html i jakby coś to wiem że te pliki z zębatkami da się otworzyć, ale tam nie ma nic przydatne, te z kopertami są właśnie takie tekstowe różne rzeczy, ale nie te dialogi i odprawy. Proszę o pomoc.

Awatar użytkownika
seraf5
Posty: 181
Rejestracja: 21 sty 2012, o 18:09

Re: Pomoc w poszukiwaniu plików z tekstem w Star Wars Dark F

Postautor: seraf5 » 26 lut 2015, o 18:16

BRIEFINTG.LST -> Odprawy;
CUTSCENE.LST -> Filmiki;
SUPERWEP.FNT, SWFONT1.FNT, ARMONUM.FNT, ARMNUM.FNT -> Czcionki;
I może jeszcze plik TEXT.


Wróć do „Pomoc przy projektach”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości