Prośba o link na belce

Wszelkie pomysły jak usprawnić działanie tych miejsc, propozycje działów, zmian, itd.
Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 797
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Prośba o link na belce

Postautor: ikskoks » 11 kwie 2015, o 09:37

Hej. Dalibyście link do mojej strony na facebooku https://www.facebook.com/ikskoks na tej niebieskiej belce u góry forum?

Z góry dzięki. ;)

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Prośba o link na belce

Postautor: Norek » 11 kwie 2015, o 18:01

Cześć,

niestety w związku z tym, że działasz razem z ludźmi, którzy nas szkalują - o czym doskonale zapewne wiesz, w końcu nie jesteś głupi - nie przychylimy się do Twojej prośby.
Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: Prośba o link na belce

Postautor: bemberg » 13 kwie 2015, o 22:48

Nieszanowny Panie Bartłomieju Dudo!

Trzeba nie mieć za grosz honoru, żeby prosić o reklamę na stronie, które już tyle wyrządziłeś krzywdy. Mało tego - na spółkę z dokim zaszkodziliście całej scenie. Dziwnym trafem nie chcę mieć z wami do czynienia:

- grajpopolsku
- GameSub
- WiaParker
- EurekaSubs
- byli członkowie BDIP

Nie wiem co sądzi o was IS, ale chyba wszyscy obeznani ze sceną wiedzą, że ich byli członkowie, stanowiący trzon ekipy pociągającej projekty do przodu założyli własną grupę - GameSub.

Miałeś być nadzieją romhackingu, a skończyłeś jako łajza współpracując z oszustami i rzucając nam kłody pod nogi, samemu popełniając z nimi przestępstwa. Wcale mi cię nie żal - co prawda chęci miałeś dużo, ale twoje umiejętności pozwoliły jedynie na zostanie podnóżkiem u dokiego.
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 797
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: Prośba o link na belce

Postautor: ikskoks » 13 kwie 2015, o 22:51

bemberg, jesteś ostatnią osobą, która powinna się wypowiadać w tym temacie.

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: Prośba o link na belce

Postautor: bemberg » 13 kwie 2015, o 22:58

Rozumiem, że ty jesteś od decydowania kto powinien się wypowiadać, a kto nie :P
Ba, pan Kierownik Bartek Dupa nawet nawet wskaże w jakiej kolejności możemy się wypowiadać :D
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 797
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: Prośba o link na belce

Postautor: ikskoks » 13 kwie 2015, o 23:01

Twój poziom wypowiadania się powala jak zawsze. Nie będę już odpisywał na twoje zaczepki.

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: Prośba o link na belce

Postautor: bemberg » 13 kwie 2015, o 23:06

Równie nie powala jak twój nowy avatar - oklaski, świetny mu zmieniłeś rozdzielczość.
Twoje popisy graficzne można było już podziwiać przy okazji spolszczenie do Oddworlda, nie?

A nie, spolszczenia nie wydałeś, obraziłeś się niczym gówniarz i zacząłeś służyć dokiemu, spiskując przeciwko gpp.
HISTORYCZNA TAŚMA PRAWDY, TECZKA IPN - viewtopic.php?f=15&t=2005
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Prośba o link na belce

Postautor: Manuel Czaszka » 14 kwie 2015, o 00:21

Co tu dużo gadać. Najpierw na kogoś napluć, a potem przyjść w sprawie reklamy - no słabe to. Szkoda, bo masz potencjał, ale cosik się pogubiłeś w tych gierkach z dokim.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Prośba o link na belce

Postautor: mendosa » 14 kwie 2015, o 07:55

Pozwolę sobie na sarkazm:

Ikskoks, zgoda. My ci damy link na belce u góry, ale ty zobowiązujesz się nas nie banować na swym fanpejdżu. A jak już ci damy link, zaczną się nabijać wejścia, zaczniemy komentować. Zastanów się, bo możesz na tym wyjść jak przysłowiowy Zabłocki na mydle.

Teraz nieco poważniej (choć niewiele ;). GPP jest centrum spolszczeń, stroną informującą o tych spolszczeniach, mimo różnic i niesnasek z pewnymi grupami na scenie. Uważam, że nawet ktoś, kto się zbłaźnił przez swoje zachowania, ma prawo do informacji o swoich projektach. Pod warunkiem, że coś w ogóle robi.
N.E.M.O.

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 797
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: Prośba o link na belce

Postautor: ikskoks » 16 kwie 2015, o 00:23

Możecie mieć sobie złe opinie o mnie i o moim zespole, ale chciałbym obalić kilka zarzutów, które rozsiewa bemberg i podobni do niego, a także przytoczyć nieco faktów.

1. Od bardzo dawna nie mieszam się już w wojny scenowe. Trzymam się z boku, robię swoje spolszczenia i nikomu nie przeszkadzam (coś jak gamesub).
2. Nie miałem za wiele wspólnego z wielkimi "przekrętami" o których tu można przeczytać.
3. Nie uważam prośby o reklamę za jakąś zniewagę, czy brak honoru.
4. Ja będę pomagał nadal innym, pisał poradniki/programy i tworzył nowe projekty, niezależnie od wszystkiego.
5. @bemberg, twoje słowa mnie w ogóle nie obchodzą. Możesz już nigdy do mnie nic nie pisać, bo cię nie posłucham choćbyś mi zdradzał prawidłowe numery na jutrzejszego totka :D
6. To już 3 mój temat w tym roku, w którym ktoś wypowiada się kompletnie nie na temat komentując moją osobę, mój zespół lub cokolwiek związanego ze mną, kiedy moje intencje są zupełnie inne
(na przykład taka ostatnia sytuacja: wrzucam zbiór glosariuszy do Omegi z dobroci serca, a tu ktoś mi pisze, że co ja tu w ogóle robię i powinienem spadać na drzewo :D)
7. Wiecie jaki jest główny powód tego, że popieram całym sobą playloc oraz bdip? Może niektórym to się wyda śmieszne albo nawet głupie, ale jest tak ponieważ popieram idee wolnorynkowe (Korwin itp.). I ogólnie uważam, że konkurencja zawsze robi dobrze dla rynku choćby nie wiem, jaka była i co robiła.

Dalsza część głębokich przemyśleń:
ale ty zobowiązujesz się nas nie banować na swym fanpejdżu
Jak będziecie grzeczni, to nikogo nie zbanuję ;)
Teraz mam nowy fanpejdż, który ma tylko prawdziwe lajki, nie ma żadnych filtrów ani banów.
Pod warunkiem, że coś w ogóle robi.
Robię. Były 3 projekty w tym roku.
oklaski, świetny mu zmieniłeś rozdzielczość.
Ugh, strasznie chamskie, ale jednak skomentuję. Prawda - zmieniłem. Nie chciało mi się otwierać w lepszym programie i zmieniłem w paincie. Ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie? (nie odpowiadaj, pytanie retoryczne).
Twoje popisy graficzne można było już podziwiać przy okazji spolszczenie do Oddworlda, nie?
A nie, spolszczenia nie wydałeś, obraziłeś się
Ja nadal uważam, że tamte grafiki nie były aż takie złe jak na mój dawny poziom znajomości gimpa. Teraz pewnie bym sobie z tym poradził trochę lepiej. Spolszczenia nie wydałem, bo chciałem zająć się czymś innym. Mam te wszystkie pliki i jakbym chciał, to bym wydał to już dawno. Ale nie chcę. Zabronisz mi zmienić zdanie? (@bemberg, serio nie odpowiadaj, gardzę twoimi komentarzami :D). Kiedyś może do tego wrócę, ale nie tobie o tym decydować.
Ba, pan Kierownik Bartek Dupa
Ale to jest słabe :D Moja młodsza siostra już ma lepsze teksty :D

A i jeszcze coś o BDIP. To jest fajna ekipa wbrew pozorom. Mili ludzie, dobra atmosfera. Wszystko tam jest zorganizowane i każdy wie, co ma robić. Pomagają potrzebującym i robią dobre spolszczenia. Czego mógłbym chcieć więcej? Uważam, że popełniacie błąd oceniając całą grupę tylko po uczynkach mniejszości.
Potem robi się taka zła sława na całej grupie i takie bembergi sobie wklejają jakieś linki z gry-online do sygnatur, please stahp.

Takie pytanko, bo też mnie to zastanawia. Dlaczego do regular show daliście link na fejsie (i nawet wam za to ładnie podziękowałem i ogólnie poczułem taką miłą atmosferę wtedy) a do adventure time już nie? (to nie jest chamskie pytanie, po prostu jestem ciekawy)

Uffff. To chyba będzie wszystko. Sorki, że tym razem ja zaśmiecam temat jakimiś pierdołami, ale wasze komentarze siedziały mi w głowie od kilku dni. Specjalnie wstałem z łóżka, żeby się tym podzielić i piszę to wszystko w dość pogodnej atmosferze, więc proszę nie bądźcie niemili jak będziecie odpisywać na ten komentarz. No i nie zwracajcie uwagi na błędy, bo nawet niespecjalnie sprawdzałem spójność tego tekstu ;)

Dużo czasu minęło, dużo się zmieniło, ja tam uważam, że na scenie nie jest tak źle jak się mówi.
To wracam do spania, bo jutro ciężki dzień ;)


Wróć do „O forum i portalu”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości