Transport Giant Steam Edition 2014

Wszelkie kwestie techniczne.
Regulamin forum
1. W miarę możliwości prosimy o załączanie plików przez nasze forum, nie na zewnętrznych serwerach. Pliki nie znikną wtedy po upływie pewnego czasu. 2. Jeśli chcecie uzyskać pomoc przy rozpracowaniu plików (np. z tekstem, czcionką) załączajcie je do postów - nie każdy przecież posiada tłumaczoną przez Was grę.
K0cur
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2015, o 06:56

Transport Giant Steam Edition 2014

Postautor: K0cur » 20 lis 2015, o 08:00

Witam
Postanowiłem wrócić do starej gry mianowicie Transport Giant Złota edycja gra ma dobre 10 lat. Wrzucam płytkę instaluje fajno ale po próbie uruchomienia pierwszy face slap gra nie działa na współczesnym sprzęcie anomalie graficzne i crashe. Trudno myśle nic z tego wtedy znalazłem wersję steam edition z 2014 zaopatrzyłem się instaluje hula jak malina, lecz jest jedno ale jak to steam ma w zwyczaju ma w d***e polskiego gracza i wersje pierwotnie polską okroił z polskiej lokalizacji. Jako rasowy janusz pomyślałem co mi będzie taki amerykańki steam ograniczał wolności więc odgrzebałem starą wersję i przekopiowałem pliki. Język się zmienił lecz nie do końca brak jest polskich znaków ?. Czy ktoś mógłby doradzić w jaki sposób dodać polskie znaki.
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Transport Giant Steam Edition 2014

Postautor: mendosa » 20 lis 2015, o 09:35

Albo nie przekopiowałeś polskiej czcionki, albo czcionki w wersji Steam mają inne kodowanie. Trzeba odnaleźć pliki z czcionką i w razie konieczności je edytować.
N.E.M.O.

K0cur
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2015, o 06:56

Re: Transport Giant Steam Edition 2014

Postautor: K0cur » 20 lis 2015, o 12:10

Jakiś pomysł gdzie szukać tych polskich znaków ewentualnie w jakim rozszerzeniu mogły by być (czy możliwe ,że znajdują się one nie w głównym pliku gry a np w plikach moje dokumenty ?)

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Transport Giant Steam Edition 2014

Postautor: mendosa » 21 lis 2015, o 12:40

Czcionki raczej będą w folderze gry, nie spotkałem się, aby gra lokowała fonty w innym miejscu, choć trafiają się tytuły, które korzystają z czcionek systemowych. Trudno mi zgadywać, gdzie te fonty mogą być, jeśli w folderze gry nie ma oczywistego katalogu "fonts", to trzeba poszukać plików o rozszerzeniach typowych dla czcionek. Jeśli i takich nie ma, to czcionki znajdują się w kontenerze z zasobami gry. Możesz dać w załączniku zrzut ekranu z katalogu gry? Prawdopodobnie ktoś coś podpowie, może ktoś się już spotkał z podobną strukturą czy rozszerzeniami plików?
N.E.M.O.


Wróć do „Technikalia”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości