Them and Us Spolszczenie
Re: Them and Us Spolszczenie
Czy to jest spolszczenie maszynowe ?
Re: Them and Us Spolszczenie
Tak, tekst i grafiki z tekstem to maszynówka.
- RustDragon
- Posty: 271
- Rejestracja: 5 wrz 2014, o 15:00
Re: Them and Us Spolszczenie
No ogólnie gdybym wiedział narzędzia do tego są okropne w użytkowaniu 🙈🙈🙈 nie brałbym się za to 🙈 ale jakoś się udało ufff wspólnymi siłami.
Fajnie że wszyscy pomagali...🙊🙈
Myślałem nad Daymare 1998... Ale odpuszczę sobie 🙈
Fajnie że wszyscy pomagali...🙊🙈
Myślałem nad Daymare 1998... Ale odpuszczę sobie 🙈
Re: Them and Us Spolszczenie
Szkoda że język mówiony to rosyjski ale wielkie dzięki za poświęcony czas i pracę w stworzenie napisów w języku polskim :)
Jaki kolejny projekt macie na myśli ?
Jaki kolejny projekt macie na myśli ?
- RustDragon
- Posty: 271
- Rejestracja: 5 wrz 2014, o 15:00
Re: Them and Us Spolszczenie
Z tego co zauważyłem mówiących dialogów za dużo nie ma w grze 😹Szkoda że język mówiony to rosyjski ale wielkie dzięki za poświęcony czas i pracę w stworzenie napisów w języku polskim :)
Jaki kolejny projekt macie na myśli ?
Chęci są brak rąk do pracy 😹🙌🏻... Kolegi nie ma "ozonka" przepadł na pół roku 😹... z mojej strony raczej nic nie będzie z maszynówek. Wspólne projekty fajnie wyglądają rzadkie zjawisko.
Jedynie przydałaby się grafiki dodać polskie do gry... Jeśli ktoś chce to może poprawić spolszczenie.
Wróć do „Tłumaczenia maszynowe”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
