Cześć, z tej strony Sebastian, tłumacz o wielkich marzeniach i małym portfolio.
Obecnie robię magisterkę na Uniwersytecie Gdańskim na filologii angielskiej (ze specjalizacją w tłumaczeniach oczywiście). Jestem graczem odkąd tylko pamiętam i ogrywałem wszystko od Anno 1404 i Jurassic Park Operation Genesis, przez gry Paradoxu czy serię Total War po takie perełki jak Kenshi, Wani Hug That Gator czy Civilization V i VI (oraz oczywiście wiele wiele innych).
Naprawdę chciałbym wykazać się w tłumaczeniu i lokalizacji gier zarówno na polski jak i angielski, jednak świetnie się sprawdzam w roli korektora i post-edytora. Tak zresztą twierdzą moi znajomi z roku, których wkurza już to ile błędów i sugestii stylistycznych potrafię wyłapać.
Najlepiej czuję się w gatunkach sci-fi i fantasy, w szczególności strategiach, grach wojennych, symulatorach i indykach. Z wielką chęcią jednak podejmę się wszelkiego rodzaju wyzwań i projektów, by udowodnić, co naprawdę potrafię :)
Pozdrowienia Ziemianie
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
