Sea of Stars

Projekty stworzone z użyciem AI i innych tłumaczy maszynowych.
czester87
Posty: 62
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 09:00

Re: Sea of Stars

Postautor: czester87 » 22 kwie 2026, o 21:47

Na chwile obecna przetłumaczone jest wszystko z plików txt , można zobaczyć jak to będzie wyglądało. Teraz na dniach postaram się zrobić Polska czcionkę i później korekta tekstu i tłumaczenie tekstów w obrazkach PNG. Pozdrawiam.

czester87
Posty: 62
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 09:00

Re: Sea of Stars

Postautor: czester87 » 24 kwie 2026, o 19:38

Czcionka gotowa. Pozdrawiam

nowek1990
Posty: 106
Rejestracja: 30 paź 2020, o 18:39

Re: Sea of Stars

Postautor: nowek1990 » 24 kwie 2026, o 21:44

Super ! Trzymam kciuki, codzienne zaglądam i śledzę postępy 💗💗

czester87
Posty: 62
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 09:00

Re: Sea of Stars

Postautor: czester87 » 24 kwie 2026, o 21:53

Poprawiłem czcionkę bo w walce była za duża.

czester87
Posty: 62
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 09:00

Re: Sea of Stars

Postautor: czester87 » 24 kwie 2026, o 21:54

Super ! Trzymam kciuki, codzienne zaglądam i śledzę postępy 💗💗
Można testować i zgłaszać błędy.

nowek1990
Posty: 106
Rejestracja: 30 paź 2020, o 18:39

Re: Sea of Stars

Postautor: nowek1990 » 24 kwie 2026, o 22:54

Super dziękuję !!

nowek1990
Posty: 106
Rejestracja: 30 paź 2020, o 18:39

Re: Sea of Stars

Postautor: nowek1990 » 24 kwie 2026, o 23:07

niestety podmieniłem pliki ale spolszczenie nie działa :( mam po angielsku .

czester87
Posty: 62
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 09:00

Re: Sea of Stars

Postautor: czester87 » 24 kwie 2026, o 23:22

niestety podmieniłem pliki ale spolszczenie nie działa :( mam po angielsku .
Skopiuj do głównego katalogu gry tam gdzie SeaOfStars.exe i zastąp.

nowek1990
Posty: 106
Rejestracja: 30 paź 2020, o 18:39

Re: Sea of Stars

Postautor: nowek1990 » 25 kwie 2026, o 20:55

Wszystko śmiga elegancko, dzięki !!

czester87
Posty: 62
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 09:00

Re: Sea of Stars

Postautor: czester87 » 25 kwie 2026, o 23:24

Wszystko śmiga elegancko, dzięki !!
W razie błędów proszę pisać ,sam będę przechodził za jakiś czas to co znajdę to poprawię.


Wróć do „Tłumaczenia maszynowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość