Sea of Stars
Re: Sea of Stars
Na chwile obecna przetłumaczone jest wszystko z plików txt , można zobaczyć jak to będzie wyglądało. Teraz na dniach postaram się zrobić Polska czcionkę i później korekta tekstu i tłumaczenie tekstów w obrazkach PNG. Pozdrawiam.
Re: Sea of Stars
Czcionka gotowa. Pozdrawiam
Re: Sea of Stars
Super ! Trzymam kciuki, codzienne zaglądam i śledzę postępy 💗💗
Re: Sea of Stars
Poprawiłem czcionkę bo w walce była za duża.
Re: Sea of Stars
Można testować i zgłaszać błędy.Super ! Trzymam kciuki, codzienne zaglądam i śledzę postępy 💗💗
Re: Sea of Stars
niestety podmieniłem pliki ale spolszczenie nie działa :( mam po angielsku .
Re: Sea of Stars
Skopiuj do głównego katalogu gry tam gdzie SeaOfStars.exe i zastąp.niestety podmieniłem pliki ale spolszczenie nie działa :( mam po angielsku .
Re: Sea of Stars
Wszystko śmiga elegancko, dzięki !!
Re: Sea of Stars
W razie błędów proszę pisać ,sam będę przechodził za jakiś czas to co znajdę to poprawię.Wszystko śmiga elegancko, dzięki !!
Wróć do „Tłumaczenia maszynowe”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
