Nawigacja

Komentarze

twig
dnia wrzesień 08 2010 17:16:11
Póki co sytuacja wygląda tak (wpisy z lipca):
Amper na forum GTAPolska napisał:
Kupiłem gierkę i czekam na spolszczenie. A tak w ogóle to jakie postępy ?

criav na forum GTAPolska napisał:
Pewnie żadne, skoro Krejd wszystko olał.

Zobacz Komentarze
ktoś dnia wrzesień 08 2010 15:44:48
za ile to będzie bo znudziło mi się to po angielsku
Zobacz Komentarze
Norek
dnia wrzesień 03 2010 10:28:46
No to właź na forum i przedstaw swoje racje :)
Zobacz Komentarze

Dzieje się na forum:

Obsługa techniczna:

Polecamy

Licencja

Napędzane przez PHP-Fusion. Prawa autorskie:
© 2002 - 2009 Nick Jones.

Wydane jako darmowe oprogramowanie na licencji GNU Affero GPL v3.

Styl oparty na temacie Maxa Toballa

Page rank

FonoGAME

NewsyRzadko piszemy o oficjalnych spolszczeniach, ale teraz jest ku temu okazja.

Sprawa jest grubsza, bowiem na polskim rynku wydawniczym pojawić ma się nowy gracz, firma FonoGAME. Jak sami o sobie piszą:

FonoGAME powstało z połączenia wieloletniego doświadczenia w kwestiach wydawniczych, z prawdziwą pasją i znajomością branży gier.

FonoGAME to grupa ludzi, którzy sami są miłośnikami gier, pasjonują się tym co robią i rozumieją potrzeby innych graczy. Przy pełnym wsparciu wydawniczym i ogromnym doświadczeniu firmy Fonografika jesteśmy w stanie wejść na rynek zamaszystym krokiem.


Co ciekawego do zaprezentowania mają? Otóż pod koniec maja można spodziewać się pierwszych tytułów, spośród których najciekawszym wydaje się Torchlight, o którego amatorskim spolszczeniu pisaliśmy kilka miesięcy temu. Poza tym w ofercie będą mieli także tytuły na Wii i DSa. Nie jest powiedziane, że wszystko będzie po polsku, o tym przekonamy się kiedy tylko na półkach sklepowych (Empik, Media Markt, Saturn Planet oraz sklepy internetowe) wylądują wydane przez nich gry.

Zainteresowanych zapraszamy na oficjalną stronę. Póki co jest w budowie, ale wiecie gdzie szukać informacji w przyszłości.

Komentarze

#1 | twig dnia czerwiec 18 2010 22:34:12
Firma jeszcze nie zaczęła a już zawaliła. Premiera ich flagowej gry przesunięta: klik

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:


Wpisz kod potwierdzający:

276,848 Unikalnych wizyt