Pokémon Emerald

Witamy w polskiej, nieoficjalnej, darmowej wersji gry Pokémon Emerald. W polskiej wersji, tytuł gry brzmi Pokémon Wersja Szmaragdowa.

Spolszczenie zostało stworzone przez fanów serii dla fanów serii, którzy mimo nieznajomości języka angielskiego pragną w pełni zrozumieć fabułę, opisy oraz dialogi wymawiane przez postacie.

Łatka spolszczająca, wchodząca w skład paczki, jest wynikiem prawie dwóch lat pracy Grupy Emerald, powstałej na potrzeby organizacji projektu oraz wielu ludzi dobrej woli.

Bez zbędnego przedłużania, zapraszamy do zapoznania się ze spolszczeniem – Pokémonami w Wersji Szmaragdowej!

POBIERZ

wersja 0.99

Dodatkowo, z okazji wydania spolszczenia, organizujemy mały konkurs. Polega on na tym, aby zrobić screenshota małej znajdźce, którą ukryliśmy w grze i wysłać go na adres bembergpl@gmail.com. Pierwsza osoba która to zrobi, otrzyma dwie oryginalne gry na GBA – Frogger Adventures 2 oraz Kurukuru Kururin. Wyniki ogłosimy na stronie w najbliższym czasie.

EDIT: Jeżeli nie da się uruchomić ROM-u w emulatorze (pojawia się biały ekran), należy w jego ustawieniach zmienić sposób zapisu na 128K (w VBA należy wejść w menu Options –> Emulator –> Save Type –> Flash 128K).

Odpowiedzi: 2 do wpisu “Pokémon Emerald”

  1. dzik napisał(a):

    witam. znalazlem 1 blad.

    http://imageshack.us/a/img837/6523/s5ek.png

    wydaje mi sie ze powinno byc napisane „turyste”

  2. brother31 napisał(a):

    Nie wiem dokładnie gdzie to zgłosić ale znalazłem błąd. Może nie dotyczy on spolszczenia a gry ale walki, mianowicie w Sali Flannery jest trener który ma dwie Slugmy (pierwsza dziura po lewo od wejścia do sali) z czego jedna z nich ma poziom…… 0. Tak, pisze Lv.0 a pokemon który ją pokona dostaje 1 Exp. Szczegół ale jak da radę to to naprawcie 😛

Zostaw komentarz

Musisz się zalogować aby móc komentować.