[PC] Resident Evil Village

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Viuys

Re: [PC] Resident Evil Village

Postautor: Viuys » 5 lip 2022, o 10:39

Mi też nie działa zrobiłem wszystko tak jak na filmie i nic to nie dało dalej jest po angielsku jakieś rady?
https://www.youtube.com/watch?v=8l2rYUJLBHw
No niestety niewiele to mówi, jeśli zrobiłeś wszystko tak jak na filmiku to mod musi działać. Pokazuje ci wgl moda w modmanagerze?
Tak jak kolega wyżej napisał upewnij się, że nie wypakowałeś w dodatkowym folderze, ścieżka powinna wyglądać tak:

Kod: Zaznacz cały

ModManager\Games\RE8\Mods\Resident Evil Village - Spolszczenie\natives\
No i też jeśli grę masz na dysku systemowym to możesz mieć problem z uprawnieniami, wtedy odpalaj modmanager jako admin.

frantic20b

Postautor: frantic20b » 19 sie 2022, o 20:41

Panowie, mam problem :) Gra mi śmigała bez problemu ale po zainstalowaniu tego spolszczenia, nie mogę uruchomić gry , wyskakuje błąd aplikacji przy uruchomieniu 0xc000007b ... po usunięciu modmanager z tym spolszczeniem jest to samo ...

krawio3

Postautor: krawio3 » 17 wrz 2022, o 15:30

Czy istnieje jakiś sposób aby podmienić pliki językowe na ps4?

Awatar użytkownika
Viuys

Postautor: Viuys » 17 wrz 2022, o 17:24

Tak, ktoś już w jednym poście tutaj opisywał, że działa. Oczywiście potrzeba do tego jailbreakowanej PS4. Ja niestety ani nie siedzę w modowaniu PS4 ani nie posiadam przerobionej PS4, więc nie mogę udzielić ci w tym żadnej pomocy.

Wspomniany post:
viewtopic.php?f=10&t=3659&start=60#p38743

stach122

Postautor: stach122 » 18 wrz 2022, o 11:55

Jak kolega wyżej, tak ale grzebiac w oprogramowaniu PS4 narażasz sie na bana na konsoli.

krawio3

Postautor: krawio3 » 21 wrz 2022, o 00:46

Bardzo Wam dziękuje za zwrócenie uwagi że faktycznie taki wątek już się pojawił i to z sukcesem.
Próbowałem wzorować się na poradach autora i filmikach, niestety gubię się w tym.
"Trzeba tylko zmienić nazwę folderu z stm na ps4 i przepakować do pliku PAK, później jako update (RE-PAK i patch builder)".
Gdyby ktoś orientował się w temacie proszę o pomoc, a może ktoś posiada gotowy plik aktualizacji z dodanym językiem ?

Wróć do „Projekty ukończone”