[PC] Sanitarium

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
mziab
Posty: 459
Rejestracja: 20 maja 2008, o 23:11
Grupa: mteam
Kontakt:

Re: [PC] Sanitarium

Postautor: mziab » 15 sty 2016, o 00:52

Ok, mam jeszcze jeden pomysł. Jeszcze jeden szczegół zmienił się w nagłówkach plików. Spróbuję i podrzucę coś, co ma szansę zadziałać.
"Człowieka można przedstawić w postaci ułamka, w którym licznikiem są jego właściwości, a mianownikiem - mniemanie o sobie. Im większy mianownik, tym mniejszy cały ułamek." - Lew Tołstoj

kaem
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2012, o 03:32

Re: [PC] Sanitarium

Postautor: kaem » 15 sty 2016, o 01:12

Działa! Przepraszam, musiałem coś wcześniej pomieszać ale ten plik podesłany wcześniej czyli res_018.twig załatwia sprawę pozytywnie! Sprawdziłem wszystko jeszcze raz od początku i gra działa z polskimi znakami :D Czyli spolszczenie do wersji na androida różni się względem wersji na PC tym jednym plikiem po zmianach - res_018.twig

https://drive.google.com/file/d/0Bw5BZ6 ... sp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0Bw5BZ6 ... sp=sharing

Awatar użytkownika
mziab
Posty: 459
Rejestracja: 20 maja 2008, o 23:11
Grupa: mteam
Kontakt:

Re: [PC] Sanitarium

Postautor: mziab » 15 sty 2016, o 01:21

Super! Cieszę się, że mogłem pomóc. Lubię takie łamigłówki :)

Chciałbym zaznaczyć, że jedna z czcionek może nie mieć polskich znaków, bo nie wiem co z nią zrobiono w wersji Android. Przy odrobinie szczęścia okaże się, że była nieużywana. Ponadto w res.019 zauważyłem garść nowych tekstów z interfejsu i coś, co może (ale nie musi) być czcionką. Śledztwo w toku.

UPDATE: Sprawdziłem wyrywkowo kilka grafik i nie są to czcionki. Może w wolnej chwili zrzucę wszystkie. W każdym razie, gdybyś trafił gdzieś na brakujące polskie znaki, daj znać.
"Człowieka można przedstawić w postaci ułamka, w którym licznikiem są jego właściwości, a mianownikiem - mniemanie o sobie. Im większy mianownik, tym mniejszy cały ułamek." - Lew Tołstoj

Awatar użytkownika
szczuru
Posty: 155
Rejestracja: 14 sie 2008, o 02:11
Grupa: † PSX-PL †
Kontakt:

Re: [PC] Sanitarium

Postautor: szczuru » 6 cze 2022, o 20:52

Dziś Sanitarium za darmo do zgarnięcia na GOGu :)
by Szczuru

MACTopor
Posty: 1
Rejestracja: 1 mar 2023, o 23:15

Re: [PC] Sanitarium

Postautor: MACTopor » 1 mar 2023, o 23:19

Spolszczenie jest zrobione bardzo źle, co widać już na wstępie.
Mężczyzna dzwoni do żony, informuje ją o prywatnym odkryciu, po czym stwierdza, że reszte powie jej w domu.
Tłumacz dodał na końcu zdania " Kocham Cię" co nie pada w samej grze....

Pierwszy wariat na górze z którym rozmawiamy po przebudzeniu nie mówi "n-n-n-nie", ponieważ nie mówi "d-d-d-don't"
On się przedstawia, mówiąc "D-D-D-Don." - Podaje swoje imie.

Takich smaczów jest masa. Generlanie nie polecam, chyba, że ktoś będzie to wyłapywał ze słuchu , ale nie o to w tym chodzi.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości