[PC] Citadels

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
ridzio
Posty: 141
Rejestracja: 30 lip 2013, o 19:07

Re: [PC] Citadels

Postautor: ridzio » 30 lip 2013, o 21:47

Ja bym dał rycerz, Rycerz na koniu, Rycerz św. Graala.

milordzie
Posty: 5
Rejestracja: 31 lip 2013, o 14:10

Re: [PC] Citadels

Postautor: milordzie » 31 lip 2013, o 18:33

ooo, nie wiedziałem, że spolszczenie robicie. Dobra robota ;)
Jak czasem trudno wam nazwać coś to możecie w nawiasie zostawić oryginalną nazwę tak na wszelki wypadek, przecież żadnemu graczowi nie będzie to przeszkadzało.

btw. czasem może wikipedia pomagać? losowy wpis:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jazda na dole spis nazw różnego typu jednostek, ale ogółem to google.

Tak w ogóle to spolszczenie nie musi być idealne, ważne tylko by gracz zrozumiał i nazwy miały jakiś sens i to wszystko.

btw. jak chcesz to nawet wklej na forum fragmenty jakiegoś pliku XML z prośbą by ktoś za ciebie ten fragment przetłumaczył (nie musisz wycinać nic by zostawić same napisy, ludzie nie są idiotami i domyślną się, który to tekst angielskie do przetłumaczenia i wpiszą tam polskie tłumaczenie).
Możesz na wklej.to wrzucać lub na pastebin, czy na co chcesz. Wtedy szybciej tłumaczenie zrobi się.

Awatar użytkownika
GimmyBreaker
Senior Penor
Posty: 172
Rejestracja: 5 lip 2012, o 15:15
Grupa: Norek i spółka

Re: [PC] Citadels

Postautor: GimmyBreaker » 31 lip 2013, o 18:43

Po pierwsze, nikt nie zostawi w nawiasach oryginalnych nazw, nikt nie chce robić amatorszczyzny.
Po drugie, nikt nie będzie dawał plików do tłumaczenia n ilościom ludzi. Później przy korekcie można się zajechać na śmierć, bodajże dodatek do Arcani w taki sposób tłumaczyli, poczytaj jak to wyglądało.
-Go piss up a flagpole: Idź obszczać maszt
-'tis doubt which leadeth thee to purgatory: Mam wątpliwości co do tego, który z nich jest pionerskim środkiem przeczyszczającym
-The electricity cooks you from the inside out: Prąd zrobi Ci lasagne z jelit ;)

Awatar użytkownika
Czarnobrody
Posty: 41
Rejestracja: 22 lut 2011, o 16:09

Re: [PC] Citadels

Postautor: Czarnobrody » 31 lip 2013, o 19:22

Potrzebuję kogoś, kto posiada grę citadels oraz mógłby poświęcić trochę czasu na sprawdzenie, czy wyświetlą się u niego polskie znnaki. Chętnych proszę o kontakt na PW.
Aktywne projekty PL:
Ukończone projekty PL:
Obrazek

milordzie
Posty: 5
Rejestracja: 31 lip 2013, o 14:10

Re: [PC] Citadels

Postautor: milordzie » 31 lip 2013, o 20:45

Wklejam screen, by pokazać, że czcionka tego tłumacza i jego znaki, krzaki, spisują się dobrze.
Zaznaczam, że ja nie tworzę żadnego spolszczenia, a to spolszczone coś na ekranie, to moja szybka wersja spolszczonego zdania, nie ma nic wspólnego z projektem na tym forum, to tylko podglądowy screen ekranu, by pokazać ludziom, że spolszczenie działa.

Oto screen:
http://i.imgur.com/PUMGTXc.jpg

Awatar użytkownika
Czarnobrody
Posty: 41
Rejestracja: 22 lut 2011, o 16:09

Re: [PC] Citadels

Postautor: Czarnobrody » 1 sie 2013, o 11:09

Ogłaszam przejście spolszczenia w fazę betatestów, i w związku z tym poszukuję wszystkich chętnych do przetestowania go. Więcej informacji w pierwszym poście.

-- 7 sie 2013, o 20:21 --

Spolszczenie do gry Citadels zostało ukończone. Pliki do pobrania pierwszym poście.
Aktywne projekty PL:
Ukończone projekty PL:
Obrazek

cheetos
Posty: 1
Rejestracja: 9 sie 2013, o 15:19

Re: [PC] Citadels

Postautor: cheetos » 9 sie 2013, o 15:21

Jak wkleić foldery Configs i Fonts wewnątrz archiwum .zip?

Awatar użytkownika
Czarnobrody
Posty: 41
Rejestracja: 22 lut 2011, o 16:09

Re: [PC] Citadels

Postautor: Czarnobrody » 9 sie 2013, o 16:28

a) otworzyć archiwum np. winrarem i przeciągnąć zaznaczone foldery.
b) wypakować archiwum, podmienić i spakować z powrotem.
Aktywne projekty PL:
Ukończone projekty PL:
Obrazek

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 227
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: [PC] Citadels

Postautor: ArtekXDPL » 11 lis 2014, o 09:20

Proponuje zaktualizować spolszczenie poprzez stworzenie folderu i wklejenie całego archiwum (z wgranymi plikami).


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości