[PC] Tales of Monkey Island Episode 5

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Tirey93
Posty: 91
Rejestracja: 9 kwie 2011, o 19:56

[PC] Tales of Monkey Island Episode 5

Postautor: Tirey93 » 24 lip 2014, o 15:35

Witam!
Niedawno wydałem na świat nieoficjalne spolszczenie gry Tales of Monkey Island; Episode 5.
Więcej na stronie głównej GPP(link do pobrania).
Czekam na komentarze i pozdrawiam.
ONLY HAXBALL

l33t
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2014, o 11:35

Re: [PC] Tales of Monkey Island Episode 5

Postautor: l33t » 3 wrz 2014, o 13:37

Co prawda nie korzystałem jeszcze ze spolszczenia do tej serii gier, ale mam jedną sugestię.

Otóż w katalogu spolszczeń na stronie głównej serwisu grajpopolsku.pl epizody 1-4 figurują pod literą "t", a więc w praktyce pod tytułem anglojęzycznym gry, tzn. jako Tales of Monkey Island... Natomiast z tego co widzę, najnowszy spolszczony przez waszą ekipę odcinek został wrzucony pod przełożonym tytułem, tj. Opowieści z Wyspy Małp; Epizod 5 - Insurekcja Pirackiego Boga.

Finał takiego rozwiązania jest taki, że w katalogu nie da się znaleźć wszystkich pięciu spolszczeń w jednym miejscu. Proponuję więc zmianę tytułu w katalogu spolszczeń na oryginalne Tales of Monkey Island... Podejrzewam bowiem, że ktoś kto odwiedzi stronę główną poszukując spolszczenia do całej serii prawdopodobnie i tak pobierze jedynie cztery pierwsze epizody (myśląc, że do ostatniego polonizacja nigdy nie powstała), ponieważ zapewne nie będzie spodziewał się, że piąty odcinek jest z niewiadomych przyczyn w zupełnie innym miejscu, pod innym zresztą tytułem. ;)

Pozdrawiam!


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości