[PC] Gra o tron (Game of Thrones)

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Lolik561
Posty: 9
Rejestracja: 24 lut 2014, o 16:35

Re: [PC] Gra o tron (Game of Thrones)

Postautor: Lolik561 » 20 gru 2014, o 15:50

Taaa taaa tataattaaaaaataaa:D Ahh dzięki Wam chłopaki. Już kurna nie mogłem się doczekać ale w końcu jest.
Myślałem że przed świętami nie będzie spolszczenia ale jednak jest:) Na was można polegać:) Jeszcze raz dzięki za kawał świetnej roboty teraz tylko czekać na następne epizody tej wspaniałej gry. Wiem jakie są wasze opinie na temat tej gry ale po tym co zobaczyłem na Yt czyli samym początku gra mnie się podoba. Zobaczymy jak będzie wyglądał cały Epizod i Reszta następnych. Życzę wam wesołych radosnych i szczęśliwych świąt oraz Udanego Szampańskiego i wystrzałowego Sylwestra. Całej Ekipie GPP oraz wszystkim użytkownikom:)

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Gra o tron (Game of Thrones)

Postautor: Norek » 20 gru 2014, o 16:23

Dzięki^^
A nasze opinie są... tylko i wyłącznie nasze :) Zapewne część ekipy uważa grę za niezłą, ale z pewnością fani serii mogą doliczyć jedno czy dwa oczka do oceny. Według mnie GoT blednie przy nowych Borderlandsach. Mnie dały one o wiele większą, lepszą rozrywkę niż GoT i już się cieszę na myśl o wielokrotnym przechodzeniu Borderlandsów po polsku w trakcie testów.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Lolik561
Posty: 9
Rejestracja: 24 lut 2014, o 16:35

Re: [PC] Gra o tron (Game of Thrones)

Postautor: Lolik561 » 20 gru 2014, o 16:35

Rozumiem. U mnie jest ten problem że ja nigdy w żadną cześć Borderlants nie grałem bo niestety nie przepadam za MMO a te gry takie właśnie były. Destiny też bardzo Bordera przypomina tylko nie ma tam tryliarda broni. Takie gry idealnie nadają się na granie w Co opie ze znajomymi aby sobie pogadać przy grze itd a ja niestety nie mam znajomych do grania a samemu nie opłaca się grać bo gra szybko się znudzi. Więc dla tego też nie zagram raczej w tales fom Borderlants. Ja znów jestem wielkim fanem Serialu GOT i też dla tego ta gra mi się podoba.

realgame
Posty: 4
Rejestracja: 20 gru 2014, o 12:38

Re: [PC] Gra o tron (Game of Thrones)

Postautor: realgame » 23 gru 2014, o 22:05

Super! Dzięki ludziska. Tylko mam pytanie. Czy jest jakaś możliwość, aby zwiększyć (znacznie) wielkość napisów? Bo na 37 calowym telewizorze przy rozdziałce full hd są one mało widoczne.
Nikt nie wie jak tego dokonać?

cienislaw
Posty: 267
Rejestracja: 3 cze 2013, o 08:41
Grupa: GameSub

Re: [PC] Gra o tron (Game of Thrones)

Postautor: cienislaw » 23 gru 2014, o 22:27

napisz petycję do autorów.
Obrazek

realgame
Posty: 4
Rejestracja: 20 gru 2014, o 12:38

Re: [PC] Gra o tron (Game of Thrones)

Postautor: realgame » 25 gru 2014, o 16:15

Nie prościej było napisać, że nie wiesz jak to zrobić/nie macie takich możliwości? Tak trudno się do tego przyznać?

Galadros
Posty: 4
Rejestracja: 25 gru 2014, o 22:46

Re: [PC] Gra o tron (Game of Thrones)

Postautor: Galadros » 25 gru 2014, o 23:03

Nie no realgame specjalnie dla ciebie założyłem konto na forum, choć ze spolszczeń GPP korzystam od dawna i jestem, im, za to wdzięczny :*. Widzę, że masz poważny problem ze sobą kolego, nie dość, że ci ludzie robią to w geście od graczy dla graczy nic z tego nie mając to ty jakimś cudem jesteś wstanie wykazywać niewdzięczność co jest dla mnie nie pojęte. Ja rozumiem, że spolszczenie powinno z miejsca stworzone pod wszelkie istniejące konsole i w ogóle wydawane w przeciągu tygodnia od wypuszczenia gry (a najlepiej zakujmy tłumaczy w dyby umożliwiające jedynie analizowanie tekstu i dotykanie klawiatury), ale nie ty musisz wyrazić swój żal, że masz małą czcionkę jako jedyny z tych 2000 ludzi musisz pokazać, że coś ci się nie podoba zabłysnąć "tak trudno się do tego przyznać" człowieku dorośnij są święta a ty zachowujesz się , jak dzieciak któremu wszystko się należy, bo tak jest i kropka.

realgame
Posty: 4
Rejestracja: 20 gru 2014, o 12:38

Re: [PC] Gra o tron (Game of Thrones)

Postautor: realgame » 27 gru 2014, o 12:39

To ja wyjeżdżam z "petycją do autorów"? Zadałem proste pytanie. Nic poza tym. Po prostu nie rozumiem, dlaczego nie można normalnie odpowiedzieć, tylko wyjeżdża się z takim (dla mnie brzmiącym chamsko) tekstem.
Za spolszczenie jestem wdzięczny co już napisałem (zdejmij klapki i czytaj całość). Grę przeszedłem dzień po premierze. Jednak mój młodszy brat (fan serialu) ze względów zdrowotnych nie może siedzieć blisko monitora, a w tv napisy są ledwo widoczne. Skąd mam wiedzieć jakie możliwości techniczne ma ekipa, która tę grę przetłumaczyła? Jeśli nie znają sposobu na zwiększenie czcionki to nie ma sprawy. W końcu nie mają obowiązku tłumaczenia gry. Robią to z własnej, nieprzymuszonej woli. Za to i za jakość spolszczenia pełny szacun. Tylko dlaczego nie można tego napisać (chodzi mi o cinislawa, a nie o całą ekipę)?

Także Galadros:
zluzuj majty, bo chyba cię uwierają.

ZiigJass
Posty: 15
Rejestracja: 6 gru 2014, o 15:47

Re: [PC] Gra o tron (Game of Thrones)

Postautor: ZiigJass » 4 lut 2015, o 12:41

Czekamy teraz na kolejny sezon.
Powodzenia Panie i Panowie w tłumaczeniu :)

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Gra o tron (Game of Thrones)

Postautor: Norek » 4 lut 2015, o 13:23

Zacytuję wpis z Facebooka:
Nasi tłumacze już pracują, zaś tekstu jest jeszcze mniej niż w epizodzie pierwszym, bowiem do przetłumaczenia mamy 156 091 znaków unikatowych.
Ponieważ jest to bardzo mało, to następny wpis z GoT, jeśli nic nie stanie na drodze, opublikujemy na premierę polonizacji.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości