[PC] Life Is Strange

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
ridzio
Posty: 141
Rejestracja: 30 lip 2013, o 19:07

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: ridzio » 2 lut 2016, o 19:14

Nie nie jest 20E na steam za grę to za dużo używam tego sklepu :
Takich ludzi nie rozumiem.
Jeszcze chwali się tym że kradnie w internecie.
Sam nie byłem i nie jestem święty.
Bo Lis jeszcze nie kupiłem, a już skończyłem. Przy najbliższej okazji zakupie wersję pudełkową na którą Poluję.
Zdarzyło mi się piracić różne gry w tym najczęściej serię Final Fantasy.
Ale zawsze po jakimś czasie, zakupowałem oryginalną wersję tej gry.
Po prostu czasami mam ważniejsze wydatki niż gry.
I nie zawsze dysponuje człowiek wolną gotówką.
No ale człowiek stara się być fair względem ludzi którzy spędzili czas nad tworzeniem danej gry.
Staram się piracić jak najmniej.
Aczkolwiek nie zawsze się udaje.
Ale nie chwalę się tym w internecie. Nie wymagam bóg wie czego od osób co wypuszczają np fanowskie spolszczenie.
Doceniam ich pracę. I sam radzę sobie z ewentualnymi problemami potem.
Tyle z mojej strony

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka

Ale wiesz, że właśnie się pochwaliłeś w internecie, że "piracisz" gry?

impuls
Posty: 2
Rejestracja: 4 lut 2016, o 21:40

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: impuls » 4 lut 2016, o 21:45

Witam,

Proszę o pomoc w poprawnym zainstalowaniu spolszczenia.
Posiadam wersje płytową, Windows 10, nie mam pojęcia gdzie zainstalować spolszczenie. Próbowałem w katalogu głównym gry. Jestem bezsilny - Pomóżcie

edek4224
Posty: 1
Rejestracja: 4 lut 2016, o 21:36

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: edek4224 » 4 lut 2016, o 21:59

Wiem, że nie wspieracie pirata, ale nie stać mnie na oryginalną grę i chciałbym spytać czy da radę jakkolwiek załatwić spolszczenie do nieoryginalnej gry?

Dareios
Posty: 11
Rejestracja: 26 lis 2015, o 18:30

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: Dareios » 5 lut 2016, o 15:34

Witam,

Proszę o pomoc w poprawnym zainstalowaniu spolszczenia.
Posiadam wersje płytową, Windows 10, nie mam pojęcia gdzie zainstalować spolszczenie. Próbowałem w katalogu głównym gry. Jestem bezsilny - Pomóżcie
Dokładnie tam, w głównym katalogu gry ...\Steam\steamapps\common\Life Is Strange i powinno działać :). Mi działa bez żadnych problemów a też mam wersje "płytową" :)

GraczR
Posty: 8
Rejestracja: 25 sie 2015, o 14:35

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: GraczR » 5 lut 2016, o 20:20

Gdzie to spolszczenie? Moglibyście wstawiać je do pierwszego posta lub do osobnego działu. Nie wiem.

Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: Izzie » 5 lut 2016, o 20:59

Gdzie to spolszczenie? Moglibyście wstawiać je do pierwszego posta lub do osobnego działu. Nie wiem.
A wielki napis w pierwszym poście:
Spolszczenie do epizodów 1 - 5 pobierzecie tutaj: KLIK
jest, przepraszam, niewidzialny? ;)
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

impuls
Posty: 2
Rejestracja: 4 lut 2016, o 21:40

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: impuls » 6 lut 2016, o 10:08

Witam,

Proszę o pomoc w poprawnym zainstalowaniu spolszczenia.
Posiadam wersje płytową, Windows 10, nie mam pojęcia gdzie zainstalować spolszczenie. Próbowałem w katalogu głównym gry. Jestem bezsilny - Pomóżcie
Dokładnie tam, w głównym katalogu gry ...\Steam\steamapps\common\Life Is Strange i powinno działać :). Mi działa bez żadnych problemów a też mam wersje "płytową" :)
Dziękuję, zainstalowałem - działa

vilkaspl
Posty: 4
Rejestracja: 31 sty 2016, o 17:09

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: vilkaspl » 8 lut 2016, o 00:21

xxx xxx xxx x4

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: Norek » 8 lut 2016, o 19:38

Podziwiam Januszy (i Karyny), którym szkoda kasy na jedną z najlepszych gier zeszłego roku i "przyzwyczajają się" do kwadratów na ekranie.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Zaan
Posty: 27
Rejestracja: 20 cze 2015, o 16:38

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: Zaan » 9 lut 2016, o 15:56

Podziwiam Januszy (i Karyny), którym szkoda kasy na jedną z najlepszych gier zeszłego roku i "przyzwyczajają się" do kwadratów na ekranie.
Jakby jeszcze umieli dobrze czytać to by wiedzieli że można te kwadraty usunąć w mniej niż minutę, ale niech cierpią za piractwo, a sam nie będę podpowiadał jak to zrobić bo od samego początku posiadam oryginał, więc żadna to dla mnie korzyść.
Inna sprawa z piratami która mnie śmieszy jest taka że niektóry posiadacze nielegalnych kopii gier zgłaszają błędy o niedziałającej grze do oficjalnego supportu danej gry.

A teraz odnośnie samej gry:

Zawsze korzystając z waszego spolszczenia do MOJEJ LEGALNEJ GRY, nigdy nie podmieniałem plików gry tylko wgrywałem teksty do folderu POL podmieniając nazwy INT na POL. Spolszczenia działało wtedy bez zarzutów, wystarczało wtedy w opcji uruchamiania Steam dopisać -Language=POL. Teraz po aktualizacji gdzie pojawiła się opcja wyboru języka, automatycznie pojawiła się opcja wyboru języka Polski.

http://i.imgur.com/aPEWQrN.png

Dzięki temu że mam zachowane angielskie napisy zauważyłem że po przełączeniu napisów na angielskie, przy głównym ekranie wyboru, na dole w lewym rogu wyświetlają się różne informacje, a między innymi: "Welcome to Life Is Strange - Season 1"

http://i.imgur.com/J0xYL6z.jpg

Mam nadzieją że można to uznać za oficjalne zapowiedzenie kolejnego Sezonu :).

Jeszcze jedno pytanie odnośnie komentarzy reżyserskich. Tłumaczenie pewnie jest planowane, więc zapytam czy prace już się rozpoczęły, czy jednak nie nastawiać się na szybkie tłumaczenie tylko czekać na zasadzie będzie kiedy będzie jak będziecie mieć więcej czasu. Oczywiście nie pośpieszam was :), bo nie jest mi to obecnie do szczęścia potrzebne, ale chciałbym wiedzieć jaki jest priorytet tego tłumaczenia.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości