[PC] Life Is Strange

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: Norek » 18 lut 2016, o 23:28

Dzięki za miłe słowa, ale niestety naszą polityką nie jest "żeby działało jak największej liczbie osób".
My ładujemy kasę w tłumaczenia, kupujemy kolejne gry dla ekipy itd., nie biorąc za to kasy i staramy się wspierać w ten sposób twórców. Jeśli nasze spolszczenia działają na piratach, jest to efekt uboczny, bowiem zawsze tworzymy tłumaczenia w oparciu o oryginalne wersje.

Problemem są ludzie, którzy zgłaszają błędy mając pirata, który to fakt ukrywają, a my czasami szukamy jak głupi jakichś błędów, jeśli taki delikwent idzie w zaparte.
Mam nadzieję, że cena LiS jeszcze spadnie, żeby więcej osób zainwestowało w ten tytuł. To jedna z najlepszych gier ubiegłego roku^^
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

mieczyslaw
Posty: 9
Rejestracja: 19 lut 2016, o 08:45

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: mieczyslaw » 19 lut 2016, o 09:18

A ja mam (zapewne) głupie pytanie, ale za bardzo nie wiem na jakiej zasadzie to działa.

Steam(i VAC) nie "robi problemów", że modyfikujemy pliki gry poprzez instalacje spolszczenia? Wiecie, nie chciałbym dostać jakiegoś bana :P

HiszpanskaInkwizycja
Posty: 10
Rejestracja: 31 lip 2015, o 13:11

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: HiszpanskaInkwizycja » 19 lut 2016, o 13:50

Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

TL;DR: Nie dostaniesz bana.

Dłuższa wesja: VAC dotyczy tylko gier z trybem wieloosobowym. LIS nie ma takiego trybu, więc VAC nie jest dla niej aktywny. A jeżeli dana gra nie jest chroniona przez VAC, to Steama nie interesują dokonane przez ciebie modyfikacje plików gry. Jedynie w przypadku, gdy pojawia się nowa wersja, to wtedy twoje zmodyfikowane pliki mogą zostać nadpisane. Sprawdzenie spójności plików gry też spowoduje nadpisanie twoich modyfikacji.

Tutaj dostępna jest pełna lista gier chronionych przez VAC. Sam możesz sprawdzić, że Life is Strange na niej nie występuje :)

AselPL
Posty: 13
Rejestracja: 12 lut 2016, o 15:39

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: AselPL » 21 lut 2016, o 13:27

Czyli nie wiecie co powinienem zrobić ? :/

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: Norek » 22 lut 2016, o 13:08

Serio, spróbuj jeszcze raz sprawdzić spójność plików, odpalić grę (sprawdzić, czy działa), następnie zamknąć ją i pobrać oraz zainstalować polonizację przy wyłączonym antywirusie.

Ja sprawdzę jeszcze wieczorem u siebie.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

kuba1116
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2016, o 13:56

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: kuba1116 » 22 lut 2016, o 14:03

Mam problem ze spolszczeniem. Otóż gdy sciągnę je, mój antywirus blokuje plik i przenosi do kwarantanny, twierdząc że plik zawiera wirusa. Czy to może być ze spolszczeniem czy raczej Avast jest nadgorliwy?

Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: Izzie » 22 lut 2016, o 14:26

Mam problem ze spolszczeniem. Otóż gdy sciągnę je, mój antywirus blokuje plik i przenosi do kwarantanny, twierdząc że plik zawiera wirusa. Czy to może być ze spolszczeniem czy raczej Avast jest nadgorliwy?
To jest tzw. false positive, plik z polonizacją jest w pełni bezpieczny i niezawirusowany. Wystarczy, że na czas instalacji spolszczenia wyłączysz antywirusa lub dodasz ten plik jako wyjątek i wszystko będzie w porządku. :)
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

AselPL
Posty: 13
Rejestracja: 12 lut 2016, o 15:39

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: AselPL » 24 lut 2016, o 15:40

Nie działe nawet bez spolczszenia. Odinstalowałem je, sprawdziłem spójność plików i nic

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: Norek » 24 lut 2016, o 20:41

No to jak nie działa bez spolszczenia, to już zdecydowanie nie nasza wina.
Spróbuj przeinstalować całą grę.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

AselPL
Posty: 13
Rejestracja: 12 lut 2016, o 15:39

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: AselPL » 3 mar 2016, o 14:23

Odinstalowałem, zainstalowałem i... nie działa :V
Już naprawde nie wiem czym to jest spowodowane :( Inne gry na steam mi działają :/


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości