[PC] BloodRayne 2

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
GandalfCzarny
Posty: 54
Rejestracja: 16 cze 2016, o 18:18

Re: [PC] BloodRayne 2

Postautor: GandalfCzarny » 20 lis 2020, o 22:45

Sorry za odkopanie tak prehistorycznego tematu, ale dzisiaj wyszły lekko odświeżone wersje tych gier, zwane "Terminal Cut". Próbowałem zainstalować spolszczenie do tej wersji, ale instalator jej zwyczajnie nie odczytuje. Może dałoby rady dostosować oba spolszczenia do tych remasterów? :)

Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

Re: [PC] BloodRayne 2

Postautor: Śledziks » 26 lis 2020, o 16:59

Nie mam obecnie dostępu do odświeżonych wersji tych gier. Nie wiadomo też, czy coś się nie pozmieniało w samych plikach, więc na ten moment ciężko mi powiedzieć, czy stare wersje w ogóle będą kompatybilne. Może być tak, że trzeba by robić spolszczenie na nowo (ewentualnie przekopiować teksty ręcznie). Ciężko mi powiedzieć.

Jeżeli jest ktoś chętny do przeportowania starych wersji spolszczeń, to proszę o kontakt.

Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 132
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: [PC] BloodRayne 2

Postautor: patrxgt » 20 kwie 2021, o 07:14

Nie mam obecnie dostępu do odświeżonych wersji tych gier. Nie wiadomo też, czy coś się nie pozmieniało w samych plikach, więc na ten moment ciężko mi powiedzieć, czy stare wersje w ogóle będą kompatybilne. Może być tak, że trzeba by robić spolszczenie na nowo (ewentualnie przekopiować teksty ręcznie). Ciężko mi powiedzieć.

Jeżeli jest ktoś chętny do przeportowania starych wersji spolszczeń, to proszę o kontakt.
Zgłaszam chęć przeportowania. Tylko, że jest taki problem, iż gry dostały zremasterowane cutscenki, więc musiałbym ci podesłać nowe ich wersje, a ty musiałbyś dodać do nich napisy, a z całą resztą sam bym sobie poradził bezproblemowo, bo reszta budowy plików jest niezmieniona (oczywiście mówimy o jedynce, bo z tego co widzę, to spolszczenie do dwójki już jest na stronie głównej GPP).

Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

Re: [PC] BloodRayne 2

Postautor: Śledziks » 20 kwie 2021, o 19:03

W dwójce wystarczyło dołączyć pliki z napisami do folderu z filmami, żeby gra sama je odtwarzała, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że tutaj też tak jest. Trzeba by to sprawdzić. Odezwij się do mnie na PW to Ci wyśle pliki z napisami.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 12 gości